آرژنین تراپی مو فواید و خواص آن چیست؟

آرژنین تراپی مناسب ترین روش برای موهای بسیار آسیب دیده توسط مواد شیمیایی است.

آرژنین تراپی مناسب ترین روش برای موهای بسیار آسیب دیده توسط مواد شیمیایی است.

آرژنین تراپی مو فواید و خواص آن چیست؟

پنج‌شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۳۵۹ بازدید

اگر موهای شما بر اثر رنگ و مواد شیمیایی نامرغوب آسیب دیده است، آرژنین تراپی مناسب ترین روش برای موهای بسیار آسیب دیده توسط مواد شیمیایی است.روشی برای ترمیم مو است که در آن 7 تا 80 درصد از موهای آسیب دیده کاملاً ترمیم شده و به حالت اولیه باز می گردد. آرژنین یک نوع آمینو اسید می باشد که توسط سلول های زیر پوست سر برای آبرسانی و کلاژن رسانی به موها تولید شده و به وسیله آن موها سالم و صاف باقی می مانند.

آرژنین، که با نام L-آرژنین هم شناخته می‌شود، یک آمینو اسید غیر ضروری است. یعنی مقدار قابل توجهی از آرژنین در بدن انسان تولید می‌شود، این آمینو اسید تولید شده توسط بدن ما رگ‌های خونی را شل می‌کند و جریان خون را به سمت پوست سر و پایه‌ی فولیکول‌های مو افزایش می‌دهد. آرژنین تراپی از عواملی که باعث رشد ضعیف فولیکول‌های مو یا تضعیف ساقه‌ی مو می‌شوند جلوگیری می‌کنند و از این طریق رشد مو را تقویت می‌کنند.آرژنین، یکی از مهم ترین اسید های آمینه موجود در کراتین است. مو ها را تقویت می کند، شکستگی را کاهش می دهد، ریزش مو را به حداقل می رساند، مرطوب می کند و برای کسانی که مو های خود را رنگ می کنند، از اثرات مخرب سفید کننده محافظت می کند.

آرژنین تراپی مو

- بر اثر دکلره و رنگ کردن زیاد و شامپو های قوی موهایشان آسیب شدید دیده اند.

- بر اثراستفاده زیاد از سشوار و اتو، رطوبت طبیعی موها از دست رفته باشد.

- مناسب برای موهایی که از شانه زدن نادرست آسیب دیده اند.

- خواهان موهایی ابریشمی و صاف باشند.

- ریزش موی شدید دارند.

- بر اثر گرما و اشعه ماورا بنفش و عملیات حرارتی گونه های اکسیژن واکنشی (ROS) تولید می کنند که به مو و پوست سر آسیب می رساند، فیبر ها را ضعیف می کند و روند پیری مو و پوست سر را تسریع می کند.

آرژنین تراپی مو

1- موها را با یک شامپوی ریپیِر قوی ۲ بار شستشو میدهید ( میتوانید از شامپویی که مخصوص قبل از کراتینه هست استفاده کنید ) .دفعه ی اول برای رسوب و گوگرد زدایی و جرمگیری ،و دفعه ی دوم برای باز کردن پولک های مو برای جذب بهتر مواد.

2 - موها را به اندازه ۷۰درصد شروع می کنید به خشک کردن ،قاعدتا باید از سشوار استفاده کنید،ولی با باد ولرم سشوار.

3- پلکس مورد نظرتون را نسبت به حجم مو و بلندی ،هر۵ میل پلکس رو با ۲۰میل آب ترکیب کنید .

4- لایه به لایه به کل موها اسپری کنید یا میتوانید با برس رنگ لایه به لایه روی موها بزنید و ماساژ بدهید .

5- اگه آبی که داخل آب پاش استفاده می شود ، گرم باشد تاثیر بهتری روی مو می گذارد.
مدت زمانی که نیاز هست استراحت داشته باشد این مواد روی مو ۳۰_۴۵ دقیقه هست . میتوانید موها را کاور کنید به همراه پوششی که کاملا موها را بپوشاند . بدون اینکه موها را شستشو بدهید شروع می کنید لایه به لایه از قسمت پشت سر موها را جدا می کنید که کراتینه مخصوص که هم احیاست و هم مواد صافی را داراست روی موها میذارید .(نیم سانت مانده به مو)

6 - بعد از تایم مکثی که کمپانی مشخص کرده برای محصول شروع می کنید به خشک کردن موها با ، باد سشوار ولرم.
لزوما باد سشوار ولرم باشد ، به دلیل اینکه اگه باد سشوار سرد باشد مواد کراتین به خوبی روی موها نمی چسبد و دونه های سفیدی که مثل شوره ی سر هست ، روی کاوری که به مشتری بستید مشاهده می کنید .
دونه های سفیدی که روی کاور مشاهده می کنید ، کراتینی هست که نچسبیده به مو و از روی سطح مو جدا شده و حتی اگه اتوکشی و سشوار خوب هم انجام بدهید ، باز کار شما بیهوده است و نمیتوانید کار را به شکل مناسب انجام داده باشید .


7 - اگر کراتینه شما قبل اتوکشی شستشو نداشت لایه به لایه موها را جدا می کنید و تقسیم بندی می کنید و یک سشوار کاملا صاف و براشینگ کاملا حرفه ای روی موها انجام میدهید . اگر شستشو داشت آبکشی ۷۰درصدی انجام انجام میدهید و با سشوار خشک می کنید و یک براشینگ حرفه ای انجام میدهید.

8 - بعد از اتمام کار براشینگ ، شروع به اتوکشی می کنید از قسمت ریشه تا انتهای ساقه ، وقتی یکبار از ریشه تا ساقه انجام میدهید ، یک پارت محسوب می شود که باید این کار را ۱۵ الی ۲۰ بار دیگه انجام بدهید .

- باعث تقویت مو می شود.

- بازسازی موها یا درمان مو با آسیب دیدگی 80 درصد را به ارمغان می آورد.

- از ریزش مو جلوگیری به عمل می آورد.

- از آسیب هایی که به مو وارد می شود، جلوگیری بعمل می آورد.

- در این روش نیازی به قرنطینه مو نبوده و بعد از اتمام کار موها بلافاصله شسته می شود.

جهت رزرو ساعت و روز خدمات در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.

دیدگاه خود را بیان کنید