فیشیال بیسیک

فیشیال,پاکسازی پوست,جوانسازی,رفع جوش,رفع چین و چروک,رفع تیرگی دور چشم,دوره‌های آموزش فیشیال ,آبرسانی پوست,التراسونیک,درمااف,فیشیال صورت,فیشیال بیسیک

انجام خدمات و دوره‌های آموزش فیشیال صورت (انواع فیشیال بیسیک/کلاسیک/تخصصی/vip ) و انجام مشاوره رایگان مرکز تخصصی پوست و زیبایی مریم فریدونی با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید

پنج‌شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ | ۲۲:۲۳ ۰ نظر ۱۶۷۵ بازدید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره‌های آموزش فیشیال صورت، خدمات فیشیال (انواع فیشیال بیسیک/کلاسیک/تخصصی/vip )و انجام مشاوره رایگان مرکز تخصصی پوست و زیبایی مریم فریدونی در خدمت شما عزیزان می باشد.

جهت رزرو ساعت و روز فیشیال در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.

برای اینکه پوستی سالم، درخشان، زیبا و شاداب داشته باشید لازم هست که مراقبت خیلی خوبی از پوست انجام بدید. فیشال صورت و پاکسازی پوست یکی از از روش هایی هست که به شما کمک میکنه تا پاکسازی عمیقی از پوست صورتتون داشته باشید و سلامت و شادابی پوست رو به بهترین شکل ممکن حفظ کنید . فیشیال یک روش درمان پوستی هست که کمک میکنه تا پوست تمیز بشه، سلول های مرده از روی سطح پوست پاک بشن و مشکلات پوستی با استفاده از ماسک پوست درمان خواهند شد. فشیال صورت دارای چند مرحله هست که به منظور جوانسازی و تغذیه پوست انجام میشود و بعد از اتمام کار پوستی سالم تر و جوان تر خواهید داشت. این روش به روش SPA هم معروف است که با ریلکس کردن، استراحت و دریافت ماساژ تکمیل میشود.

فیشیال پوست

1 - دو مرحله پاکسازی مواد و مکانیکی
2 - لایه برداری
3 - بخور ( سرد و گرم )
بخور گرم به پوست صورت باعث باز شدن منافذ پوست میشود با باز بودن منافذ تمامی مواد و کرم های مربوط به جوانسازی و ترمیم پوست صورت بدلیل نفوذ بیشتر در پوست بصورت کامل جذب می شوند.پس از اتمام کار باید از بخور سرد استفاده کرد تا منافذ پوست مشتری را هنگام خروج در برابر آلودگی ها بسته نگهداریم
4 - درمااف و تخلیه جوش های زیر پوستی
( دستگاه درما اف یک دستگاه فراصوتی بوده با کمک خصیصه الکترونیکی فراصوتی یون ها، حبابه ای بسیار ریز با سرعت بالا تولید‌‌ می‌نماید که کمک به جوانسازی، تمیز کردن و پاکسازی و تغذیه پوست شما‌‌ می‌نماید. )

درمااف
5 - التراسونیک
(دستگاه التراسونیک یا اتوی صورت از فناوری امواج صوتی با فرکانس بالا برای نفوذ به لایه های زیرین پوستی استفاده میکند جهت تسریع ترمیم و احیای سلول های پوستی، تونینگ عضلات، بهبود گردش خون، افزایش تخلیه غدد لنفی، کاهش تورم وکمک به نفوذ محصولات محافظت از پوست)
6 - ماسک مناسب نوع پوست
7 - بستن منافذ پوست
8 - آبرسانی پوست


دیدگاه خود را بیان کنید