ابریشم سازی مو

ابریشم سازی,کراتین,کراتینه,صافی,احیا مو,کراتینه غرب تهران,مریم فریدونی,درمان مو سوخته,ابریشم سازی مو,مواد ابریشم سازی مو,قیمت ابریشم سازی مو,صافی و احیا مو

مرکز تخصصی مریم فریدونی با ارائه ابریشم سازی مو جهت احیا و صافی انواع مو با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 مواد کراتینه را به طور مصنوعی با انجام ابریشم سازی به داخل موهای شما وارد مینماید

دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۴۰ ۰ نظر ۱۶۶۶ بازدید

ابریشم سازی مو یکی از روش از روش های کراتینه مو میباشد.حال شاید این سوال برای شما پیش بیاید که کراتین چیست؟درواقع کراتین به طور طبیعی در مو /دندان و ناخن های مو وجود دارد و وقتی شما موهایتان را دکلره/رنگ /روتین درست نداشتن/استفاده از شامپو وماسک نادرست و فیک وموارد دیگر... باعث از بین رفتن کراتین طبیعی موهای خود میشوید و ما در مرکز تخصصی مریم فریدونی مواد کراتینه را به طور مصنوعی با انجام ابریشم سازی به داخل موهای شما وارد میکنیم که نتیجه کارها را میتوانید در گالری تصاویر بخش نمونه کارهای سالن مشاهده نمایید.

جهت رزرو ساعت و روز ابریشم سازی در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم

ابریشم سازی مو جدید ترین انواع تراپی های مو از احیا و صافی انواع مو از جمله موهای سوخته/موهای خشک/موهای کم آب/موهای موخوره دار/موهای فرفری/ موهای موج دار/موهای فزفزی و... می باشد. در واقع ابریشم سازی روشی برای از بین بردن پف و فزی انواع مو ها میباشد ودر کنار ان صافی نیز داردرصد صافی بسته به بیس هر مو میباشد) این کار باعث تغذیه ساقه مو میشود و سوختگی ،پوسیدگی ،کشسانی، موخوره مو رو درمان میکند و قرنطینه ندارد بلافاصله موها شسته و فقط با باد سشوار خشک میشه بدون اتو و برس پیچ به مو حجم و شفافیت بسیار زیادی میدهد این تکنیک و‌ محصول کاملا بدون فرمالید و مواد صافی هست . صافی پایانی کار تنها در اثر ترمیم مو ایجاد میشه که صافی قابل توجهی هم هست . از این بابت افرادی که موهای فر هم دارند می‌توانند با این تکنیک موهاشون رو بدون آسیب تا حد زیادی صاف و ابریشمی کنند. استفاده از شامپو ۹۵٪ارگان و ماسک ۹۵٪ارگان الزامیست اثر این کار ۶ماه تا ۱سال ماندگار و رنگ کردن موها بعد از ابریشم سازی تنها با رنگ های بدون سولفات و آمونیاک امکان پذیراست.

ابریشم سازی مو

معمولا رنگ کردن و دکلره مداوم و یا استفاده بیش از حد و نادرست از روش‌ها و وسایل صاف کردن مو، باعث ضعیف شدن ساختار و پیوندهای شیمیایی آن خواهد شد. امروزه تکنیک‌های زیادی به عنوان درمان، مانند ریباندینگ، کراتین مو و بوتاکس، برای احیا و بازسازی موها وجود دارند. این تکنیک‌ها می‌توانند تا چند ماه علاوه بر بازسازی، ظاهر موها را صاف جلوه دهند. در کنار این تکنیک‌های درمانی، خدمات تکمیلی مانند ابریشم سازی مو وجود دارند که می‌توانند به افزایش لطافت، نرمی، لختی و براقی موها کمک کنند.

ابریشم سازی مو، یک روش مکمل و متفاوت از کراتینه است که در آن شامپوهای حاوی کراتین، نشاسته گندم، ابریشم، سرامید، پروتئین گندم، روغن آووکادو، روغن نارگیل، روغن زیتون، پانتنول و ویتامین ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ابریشم سازی مو

ابریشم سازی مو برای همه کسانی که به طور ژنتیک موهای فر یا خشک و وز دارند، توصیه می شود. همچنین همه کسانی که در اثر رنگ و دکلره و … موهایشان دچار آسیب شده نیز می توانند با استفاده از مواد درمانی فرموله شده، موهایی ابریشمی و لخت و براق داشته باشند. اگر به هر علتی، دچار خشکی و زبری مو شده اید، صرف نظر از ژنتیکی بودن یا اشتباهات رایج در مراقبت از مو، می توانید برای ابریشم سازی مو اقدام کنید.

ابریشم سازی مو

معمولاً رنگ کردن و دکلره مداوم و یا استفاده بیش از حد و نادرست از روش ها و وسایل صاف کردن مو، باعث ضعیف شدن ساختار و پیوندهای شیمیایی آن خواهد شد. مو اساساً از اسید آمینه های زیادی تشکیل شده است و پروتئین اصلی سازنده ی آن کراتین است. در صورت ایجاد شکست در پیوند بین این اسید آمینه ها و تخریب ساختار پروتئین ها، مو دچار آسیب دیدگی و ظاهری خشن و وِز می شود؛ بنابراین باید پس از تغذیه ی موها با کراتین اضافی، پیوندهای شکست خورده را نیز ترمیم کرد. به همین دلیل خانم ها به دنبال راهکارهایی هستند که نه تنها بتوانند سلامت موهای خود را تقویت کنند، بلکه به ظاهر آن نیز درخشش و جلوه ای زیبا و ابریشمی بدهند. امروزه تکنیک های زیادی به عنوان درمان برای احیا و بازسازی موها وجود دارند. این تکنیک ها می توانند تا چند ماه علاوه بر بازسازی، ظاهر موها را صاف جلوه دهند. در کنار این تکنیک های درمانی، خدمات تکمیلی مانند ابریشم تراپی مو نیز وجود دارند که می توانند به افزایش لطافت، نرمی، لختی و براقی موها کمک کنند.

ابریشم سازی مو

ابریشم سازی مو

ابریشم سازی مو

دیدگاه خود را بیان کنید