فیشیال تخصصی

فیشیال,فیشیال غرب تهران,پاکسازیصورت,رفع جوش,رفع جایجوش,درمان جوش,ابرسانی پوست

انجام خدمات و دوره‌های آموزش فیشیال صورت (انواع فیشیال بیسیک/کلاسیک/تخصصی/vip ) و انجام مشاوره رایگان مرکز تخصصی پوست و زیبایی مریم فریدونی با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید

شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ | ۲۲:۲۵ ۰ نظر ۱۱۳۴ بازدید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره‌های آموزش فیشیال صورت، خدمات فیشیال (انواع فیشیال بیسیک/کلاسیک/تخصصی/vip )و انجام مشاوره رایگان مرکز تخصصی پوست و زیبایی مریم فریدونی در خدمت شما عزیزان می باشد.

جهت رزرو ساعت و روز فیشیال در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.

فشیال یک روش درمانی برای پوست صورت و گردن می‌باشد. طی انجام فرآیند فشیال سلول‌های مرده پوست از بین می‌رود. همچنین این روش می‌تواند بعضی از مشکلات شایع پوستی را با استفاده از دستگاه‌های درما اف و هیدرودرمی درمان کند. فشیال طی چند مرحله باید روی پوست انجام شود. فشیال کمک می‌کند تا پاک‌سازی عمیقی از پوست داشته باشید. سلامتی و شادابی پوست رو به بهترین شکل حفظ کنید.فیشیال صورت یک روش درمانی چند مرحله ای است که شامل چندین درمان مراقبت پوستی در یک درمان میشود. گرچه این درمانهای چند مرحله ای در نگاه اول ساده به نظر میرسند، اما اگر با استفاده از بهترین مواد و به بهترین شکل اجرا شوند، نتیجه غیر قابل تصوری به همراه خواهند داشت. ا

فیشیال پوست

1 - لایه برداری آنزیمی

( لایه برداری باعث لطیف شدن پوست و تحریک ساخت سلول های پوستی جدید می شود. پوست پس از انجام عمل پیلینگ، صاف تر، لطیف تر و درخشان تر به نظر می رسد و گردش جریان خون در آن افزایش می یابد. علاوه بر این باعث تمیز شدن عمقی پوست و تخلیه منافذ پوستی مسدود شده با چربی می شود. به وسیله پیلینگ محصولات پوستی سریع تر و بیشتر در پوست جذب می شود.)

لایه برداری آنزیمی
2 - بخور ( سرد و گرم )

( بخور گرم به پوست صورت باعث باز شدن منافذ پوست میشود با باز بودن منافذ تمامی مواد و کرم های مربوط به جوانسازی و ترمیم پوست صورت بدلیل نفوذ بیشتر در پوست بصورت کامل جذب می شوند.پس از اتمام کار باید از بخور سرد استفاده کرد تا منافذ پوست مشتری را هنگام خروج در برابر آلودگی ها بسته نگهداریم )

بخور سرد و گرم


3 - درمااف ( تخلیه جوش های زیر پوستی )
4 - میکرودرم ابریژن
(میکرودرم ابریژن در حال حاضر به یکی از روش‌های درمانی غیرتهاجمی و موثر تبدیل شده است که باعث لایه برداری پوست می‌شود و بسیاری از مشکلات پوستی مانند چین و چروک، لکه‌های ناشی از پیری، جای جوش و لکه‌های قهوه‌ای را درمان می‌کند.)
5 - التراسونیک ( جذب 90 درصدی مواد )
6 - کاهش منافذ باز
7 - شفاف سازی
8 - رفع تیرگی و کدری پوست
9 - آبرسانی و کلاژن سازی دور چشم با ویال و ماسک مخصوص

ویال دور چشم


10 - آبرسانی لب
( مرطوب سازی و تسکین درد ناشی از ترک خوردگی یا خشکی لب )
11 - هیدرودرمی و اکسیژن رسانی پوست

( هیدرودرمی (آبرسانی) پوست روشی است که باعث از بین رفتن سلول های مرده لایه (اِستراتوم کورنِئوم) پوست) براي موارد زیر استفاده ميشود:

خطوط ریز و چین و چروک - پیری زودرس - افتاب سوختگی - اکنه و جراحت -پوست های ناصاف - گرفتگی پوست - بسته بودن منفذها - ایجاد بافت های سالم تر
12 - درمان پوست ( چرب ، خشک و حساس )
13 - فتو تراپی با امگالایت
14 - ماساژ لیفتینگ
برای بهبود حالت عضلات صورت -لطافت پوست -ریلکس شدن عضلات صورت و چشم‌ها -تسکین سردردها و دردهای ناحیه صورت - تحریک جریان خون - کاهش استرس و تنش

ویال دور چشم


دیدگاه خود را بیان کنید