آنزیم تراپی

انزیم تراپی,احیا,ابرسانی,کاهش موخوره, مرکز تخصصی مریم فریدونی, ابرسانی عمیق مو ,آنزیم تراپی,مریم فریدونی

مرکز تخصصی مریم فریدونی با ارائه آنزیم تراپی مو جهت احیا و ابرسانی عمیق مو با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 آنزیم از دست رفته ی موهای شما را به موها برمیگرداند و پس از اتمام کار شما موهایی بسیار لطیف و احیا و البته هیدراته خواهید داشت.

مرکز تخصصی مریم فریدونی یکی از مراکز ارائه خدمات آنزیم تراپی و سالم سازی و آبرسانی عمیق مو توانسته گامی در جهت احیا ی مو و بازگشت سلامت و زیبایی موهای شما عزیزان بردارد ما به بهترین نحوه ممکن و با حرفه ای ترین محصولات این کار برای شما انجام می دهیم تا رشد طبیعی مو ها برای افرادی که بر اثر دکلره یا آسیب میسر شود همچنین موهای نازک شده را تقویت نماید.

آنزیم تراپی مو در واقع احیا و ابرسانی عمیق به موهای شما میدهد و ما در مرکز تخصصی مریم فریدونی آنزیم از دست رفته ی موهای شما را به موهای شما بازمیگردانیم و پس از اتمام کار شما موهایی بسیار لطیف و احیا و البته هیدراته خواهید داشت.


جهت رزرو ساعت و روز خدمات آنزیم تراپی مو در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس یا از قسمت رزرو انلاین وقت خود را رزرو نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.

جهت مشاوره از موهایتان عکس بدون اتو و براشینگ به شماره های فوق ارسال کنید تا همکاران ما مشاوره کاملی به شما ارائه دهند.

در سال های اخیر برای تقویت مو ها و یا بازسازی مو ها روش های زیادی ایجاد شده است که یکی از جدیدترین آنها خذمات آنزیم تراپی مو است اخیرا متخصصین این زمینه به اطلاعاتی دست پیدا کرده اند که نشان میدهد پروتئینی وجود دارد که فعالیت فوتیکول های مو را در ریشه مختل میکند و باعث ایجاد طاسی میشود متخصصین معتقد هستند که وجود آنزیم مختل کننده فعالیت فوتیکول مو پروستاگلاندین D2‌ نام دارد.و همچنین سطح آنزیم ها در مناطقی که مو ها نازک تر هستند حدود سه برابر بیشتر است.

آنزیم تراپی نیز مانند سایر تراپی های مو باعث تقویت ریشه و رشد مو میشود همچنین به عنون یکی از مراقبت های مو میتوان آن را به طور منظم انجام داد تا از ضعیف شدن مو جلوگیری شود.

آنزیم تراپی ،یکی از جدیدترین متد صافی و احیا برای موهای آسیب دیده و دکلره شده می باشد.با انجام دادن آنزیم تراپی، شما از ایجاد موخوره جلوگیری به عمل می آورید.

آنزیم تراپی مو یک درمان شیمیایی نیست – بنابراین، شما می توانید کم تر در معرض حساسیت های قوی یا حساسیت های پوستی سر قرار بگیرید.

آنزیم تراپی مو

این روش، موها را به صورت یکنواخت و طبیعی صاف می کند و مو دارای ظاهر طبیعی، بسیار قابل انعطاف، با روشنایی، صافی و مقاومت بیشتر است. آنزیم تراپی مو، نقش تمیز نمودن، بهبود دادن و تغییر جنس مو را به عهده دارد. در این روش موهای شما از هر ماده ای که باعث شود، حالت طبیعی اش را از دست بدهد پاک می شود. همچنین استفاده از بعضی مواد شیمیایی، باعث می شود که مو حالت خشک و شکننده ای به خود بگیرد، حال وظیفه آنزیم تراپی مو این است که مو را به حالت نرمال و طبیعی باز گرداند.

اگر این موارد را دارید می توانید از آنزیم تراپی استفاده کنید:
- مو خوره
- موهای کم پشت و کدر
- موهای آسیب دیده
- موهای وز

آنزیم تراپی مو

مزایای آنزیم تراپی:

* * ترمیم مو

* * تقویت مو

* * نرم‌کننده ساقه مو

* * احیا مو

* * ترمیم موهای آسیب‌دیده

* * ترمیم موخوره

* * ازبین‌برنده شوره سر

باعث ازبین‌ رفتن قرمزی ناشی از سایر حذف‌کننده‌ها و ازبین‌بردن ته رنگ قرمزی و صورتی و سالم‌سازی پوست‌های آسیب‌دیده می‌شود و تمامی افراد بی‌تجربه و مبتدی و افراد علاقه‌مند و آرایشگرها نیز می‌توانند به‌راحتی از این روش‌ها استفاده نمایند.

آنزیم تراپی مو

ابریشم سازی مو

ابریشم سازی مو