پروتین تراپی

پروتئین تراپی مو,احیا مو,صافی مو,مریم فریدونی,درمان وزی مو,مو فرفری

پروتئین تراپی و جهت احیا و صافی انواع مو ها

پنج‌شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ | ۲۲:۱۸ ۰ نظر ۹۸۳ بازدید

مرکز تخصصی مریم فریدونی یکی از مراکز ارائه خدمات پروتئین تراپی و سالم سازی و آبرسانی عمیق مو توانسته گامی در جهت احیای مو و بازگشت سلامت و زیبایی موهای شما عزیزان بردارد.

ما در مرکز تخصصی مریم فریدونی مواد پروتئینه را به صورت مصنوعی وارد موهای شما میکنیم که در نهایت موهای بسیار نرم و احیا شده ای خواهید داشت.در پروتئین تراپی بیشترین تمرکز ما روی احیا مو های شما میباشد اما درصد صافی نیز با توجه به بیس موهای شما خواهد داشت.


جهت رزرو ساعت و روز خدمات آنزیم تراپی مو در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس یا از قسمت رزرو انلاین وقت خود را رزرو نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.

جهت مشاوره از موهایتان عکس بدون اتو و براشینگ به شماره های فوق ارسال کنید تا همکاران ما مشاوره کاملی به شما ارائه دهند.

زمانی که موهای شما شکننده و سست است داشتن این نوع مو علامت دیگری است که نشان می دهد ممکن است موهای شما به پروتئین احتیاج داشته باشد. پروتئین به احیای رشته های مو کمک می کند و سبب می شود تا شکنندگی و افتادگی و سستی مو ها زیاد معلوم نباشد.پروتئین تراپی برای تقویت موها، انعطاف پذیری بیشتر و محکم شدن موها استفاده می شود و این کار را از طریق اضافه کردن پروتئین های هیدرولیزه به صورت مستقیم به فولیکول های مو انجام می دهند و باعث می شوند که لایه کوتیکول مو سفت تر شود. هر فاصله یا منفذی روی کوتیکول مو در این درمان پر می شود به کمک پروتئین تراپی مو این شکاف ها پر شده و سدی در اطراف ساقه مو قرار می گیرد تا از آسیب های بعدی به مو جلوگیری شود و یا این آسیب ها کاهش یابد. و به این ترتیب ، درمان پروتئینه مو به تقویت و ترمیم موهای آسیب دیده شما کمک می کند. پروتئین تراپی همچنین در کاهش شکستگی مو ها و صاف ، محکم و براق تر شدن موها نیز بسیار موثر است

پروتئین تراپی مو

دیدگاه خود را بیان کنید