سم زدایی بدن

سم زدایی بدن با دستگاه,سم,سموم بدن,سیگار,قلیان,کبد,سموم کلیه,پا,دستگاه سم زدایی بدن , دستگاه سم زدایی از پا , دستگاه سم زدایی دیجتالی , دستگاه Dtoxa Cell, سم زدایی بادی دتوکس , دستگاه سمزدایی , سمزدایی بدن , سمزدایی از پا , دستگاه یون تراپی , یون تراپی از پا , یون تراپی , سم زدایی , سم زدایی از بدن , سم زدایی از پا , تخلیه سموم بدن , تخلیه سموم از پا , دستگاه Detox Cell

سم زدایی بدن از طریق پا با بهترین دستگاه موجود در دنیا بدون دخالت دست و اضافه کردن مواد در سالن تخصصی ماساژ مریم فریدونی با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید

سم زدایی بدن از طریق پا با بهترین دستگاه موجود در دنیا بدون دخالت دست و اضافه کردن مواد در سالن تخصصی مریم فریدونی تجربه نمایید ما این شرایط آرامش بخش را برای شما مشتریان عزیزمان فراهم می نماییم تا سمومی که طی چند ماه از طریق ادرار، تعریق ، مدفوع خارج میشوند طی یک الی چند جلسه خارج نماییم.

جهت رزرو ساعت و روز سم زدایی بدن در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید یا از قسمت رزرو انلاین وقت خود را رزرو نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.

وقتی غذا می خوریم و آب می نوشیم، وقتی عصبانی می شویم و استرس داریم و حتی وقتی نفس می کشیم، سموم مختلفی را وارد بدنمان می کنیم . امروزه بدلیل زندگی شهرنشینی و وسایل حمل و نقل، ماشین آلات صنعتی، کارخانه­ها وغیره. انواع مختلف گازهای مضر و آلودگیها را وارد جو و هوا میکند و هوا مملوء از آلودگی است. این گازها هر روز به بدن ما حمله کرده و مقدار بیشتری از آن وارد بدن میشود. همچنین روشهای غذایی غلط ، فست فودها، نوشابه ­ها، مواد شیمیایی داخل خوراکی وغیره بدن ما را بیشتر مسموم میکند و به سلامتی ما آسیب جدی میرسانند.این سموم در خون ما وارد می شوند و به طریقی باید آنها را از جریان خون دور کنیم وگرنه با هر بار گردش دربدن به ارگان های مختلف ما صدمه می زند. هر روز کبد، کلیه ها، روده ها، پوست، غدد لنفاوی و ریه های ما سعی می کنند این مواد مضر و سم ها را از بدن دفع کنند. اگر این سموم از بدن دفع نشود اثر نامطلوبی در پوست و زیبایی ما میگذارد. و دچار بیماری های متعدد میشویم و یا عمر ما کم و به پیری زودرس مبتلا میشویم.

برای سم زدایی از بدن امروزه راه ها و روش های مختلف و متفاوتی وجود دارد، که یکی از رایج ترین و بهترین راه ها برای این منظور، سم زدایی از طریق پا می باشد. دستگاه سم زدایی از طریق کف پا برند Dtoxa Cell برای بیرون کشیدن سموم از بدن از طریق پاهایتان کار می کند که به عنوان روشی ایمن و آرامش بخش برای پاک سازی بدن می باشد .سم زدایی یا یون تراپی میتواند سمومی که از طریق غذاهای ناسالم، قرص های شیمیایی، دخانیات، خستگی های مزمن، مواد آرایشی و بیماری های زمینه ای و... در نیم ساعت از بدن شما خارج نماید.

سم زدایی پا

هدف نهایی دستگاه سم زدایی بدن Body Detox تحریک سیستم های سم زدایی از جمله کبد و کلیه است،و ایجاد یک محیط سلولی مثبت است که به بدن در سم زدایی طبیعی کمک می کند.

این دستگاه بر اساس فرآیند اسمزی کار می کند که در آن ذرات از ناحیه دارای غلظت پایین تر از میان یک غشاء به سمت ناحیه دارای غلظت بالاتر حرکت می کند. یون های منفی از طریق سیستم جمع آوری سموم بدن انتقال یافته و در نتیجه یون های مثبت را خنثی می کنند. دستگاه سم زدایی بدن body detox با نام حمام دتوکس پا نیز شناخته می‌شود و به حذف سموم مضر و ضایعات سلولی از بدن شما کمک می‌کند

الکـترولـیز آب تـوسـط دستگاه، یک کنورتور و الکـترولیت انجام شده ، بـا تولـید یـونهای منفی درمحـفـظه، سمومی در بدن که دارای بار مثبت و ریز باشند به سمت پایین کشیده میشوند، از پا خارج و سبب تغییر رنگ آب داخل محفظه می گردد. تعـدادی از یونها از طریق کف پا وارد بدن شده و سموم را به خود جـذب می کـنند که ازطریق کلیه به راحتی دفع خواهند شد اکنون بر اساس اینکه چه ماده ای دفع شـده اسـت ، تـغییر رنگ آب نیز متفاوت خواهد بود.


سم زدایی پا

چگونه این دستگاه بدن را سم زدایی میکند

دستگاه بدن را سم زدائی نمی کند، بلکه دستگاه با استفاده از انرژی زیستی طبیعی بدن، بدن را تحریک می کند و در نهایت بدن خود بطور خودکار سموم را دفع می کند و مقدار انرژی در بدن را متعادل می‌کند. به همین دلیل است که پس از استفاده از این دستگاه احساس شادابی بیشتر خواهیم کرد. به همين دليل گاهي دفعه دوم سم زدايي داراي آبي تيره تر از دفعه اول است! زيرا با سمزدايي دفعه اول، گويي تازه بدن از حالت خواب و سستي خارج شده و تازه آماده دفع مواد سمي مي شود. ولي معمولا از دفعه سوم بتدريج آب، رنگ بهتري پيدا مي کند.

همانطور که در شکل زير مشخص است، در طول مدت سم زدايي، سموم بدن به تدريج از پا خارج شده و رنگ آب تغيير مي کند. و هر چه از زمان سمزدايي بگذرد، رنگ آب پررنگتر مي شود. پس از اتمام هر جلسه سم زدايي، رنگ آب براي انسانهاي مختلف، متفاوت است. يک درمانگر، از رنگ آب و مواد تشکيل دهنده آن مي تواند تشخيص دهد که کدام قسمت از بدن شخص، مشکلات بيشتري دارد. به عنوان مثال رنگ قهوه اي پر رنگ ، نشان دهنده وجود مشکل بيشتر در کبد مي باشد.

نتیجه عملکرد سم ­زدایی دستگاه

نتیجه عملکرد آن میشود از بین بردن رسوبات فلزات سنگین مانند سرب و جیوه. افزایش انرژی طبیعی بدن به علت تخلیه اسیدهای مضر. کمک به بهبود تمام بیماری های پوستی. کمک به کاهش وزن بدن. کمک به بهبود دردهای عضلانی و استخوانی و تقویت حافظه و سیستم ایمنی بدن.

بطور واضح متوجه میگردیم که خستگیمان رفع و سیستم ایمنی قویتری پیدا کرده­ایم. آنچه بیشتر از همه قابل توجه است، شفافیت و نرمی پوست پس از دوره درمان است. پوست حالت اِلاستیک پیدا میکند. تمام اینها پس از دوره درمان و دفع یون های مضر و سموم رخ میدهد.

سم زدایی پا

کمک به بازیابی نشاط بدن در مقابل سموم محیطی از طریق حذف مواد شیمیایی دریافت شده از داروها، آلودگی محیطی و مواد غذایی

حذف مواد زائد و سمی بدن که ممکن است باعث مشکلات سلامتی شوند

پاکسازی و تضعیف ویروس ها، باکتریها، مخمر و قارچ ها

القاء اثر مثبت بر روی وزن بدن

تسکین سردرد و کمک به رفع مشکلات وابسته به سردرد

کاهش سرعت پیری و بهبود انعطاف پذیری بدن

جوانسازی ، کاهش آکنه ، چروک و سایر مشکلات پوستی و سایه های تیره شده زیر چشم و افزایش انرژی کل بدن

سم زدایی و پاکسازی فلزات سنگین از اعضای بدن مانند فلزات و سرب لوازم آرایشی و دارویی

تسکین دردهای نقرسی ، مثانه ، درد های التهاب مفاصل ، عضلانی

بهبود و ارتقاء سلامت جنسی

کاهش درد وابسته به دوره قاعدگی/ PMS

تسکین در دردهای عضلانی و مفصلی

بهبود در تمرکز، خواب و حافظه

افزایش و تقویت سیستم ایمنی بدن

کنترل چربی و تنظیم نمودن آن

حفظ تعادل در بدن و پاکسازی خون و بالا بردن سطح اکسیژن در خون

سم زدایی بدن و پاکسازی کبد و درمان کبد چرب

متعادل کردن قند خون

اثر بخشی عالی در بهبود دردهای ناحیه زانو و درمان ورم پا

سم زدایی پا

برای سم زدایی از بدن امروزه راه ها و روش های مختلف و متفاوتی وجود دارد، که یکی از رایج ترین و بهترین راه ها برای این منظور، سم زدایی از طریق پا می باشد. دستگاه سم زدایی از طریق کف پا برند Dtoxa Cell برای بیرون کشیدن سموم از بدن از طریق پاهایتان کار می کند که به عنوان روشی ایمن و آرامش بخش برای پاک سازی بدن می باشد .سم زدایی یا یون تراپی میتواند سمومی که از طریق غذاهای ناسالم، قرص های شیمیایی، دخانیات، خستگی های مزمن، مواد آرایشی و بیماری های زمینه ای و... در نیم ساعت از بدن شما خارج نماید.

دستگاه سم زدایی سموم از بدن یا دستگاه سم زدایی بدن ، مناسب برای کاربران خانگی و سالن های زیبایی ، انتخابی بسیار عالی برای از بین بردن و پاک سازی سموم و انگل ها از بدن و همچنین ایجاد آرامش روحی و روانی ، کاهش استرس های روزانه ، کاهش خستگی و کدری پوست صورت ، تسکین درد ها و افزایش انرژی در بدن شده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و عمدتا برای موارد زیر کاربرد دارد:

- افزایش انرژی (جسمی و روانی)، سرزندگی و استقامت بدن

- سمیت زدایی سموم، مواد شیمیایی، تشعشعات و آلودگی از بدن

- سموم و انگل ها را از داخل بدن پاکسازی می کند که منجر به کاهش احتباس مایعات، کاهش التهاب، بهبود حافظه، بهبود کنترل مثانه، بهبود تعادل pH، تسکین قابل توجه درد از جمله درد نقرس، آرتریت و سردرد می شود.


سم زدایی پا

با اینکه در طول سال ها ثابت شده‌است که رنگ‌ها برای مشاهده بسیار جالب هستند، اما بسیاری از کاربران مدرن، درمان‌های مختلفی را دریافت می‌کنند و بدون توجه به ظاهر آب، فواید حمام پای یونی را تجربه می‌کنند. به هرحال، پاها مکانی عالی برای بدن هستند تا یون‌های منفی التیام دهنده را جذب کند.

همانطور که در شکل زير مشخص است، در طول مدت سم زدايي، سموم بدن به تدريج از پا خارج شده و رنگ آب تغيير مي کند. و هر چه از زمان سمزدايي بگذرد، رنگ آب پررنگتر مي شود. پس از اتمام هر جلسه سم زدايي، رنگ آب براي انسانهاي مختلف، متفاوت است. يک درمانگر، از رنگ آب و مواد تشکيل دهنده آن مي تواند تشخيص دهد که کدام قسمت از بدن شخص، مشکلات بيشتري دارد. به عنوان مثال رنگ قهوه اي پر رنگ ، نشان دهنده وجود مشکل بيشتر در کبد مي باشد.

سم زدایی پا

تفسیر رنگهای بوجود آمده در لگن

در طول جلسه سم زدایی یونی پا، در لگن آب، به احتمال زیاد رنگهایی ظاهر می شود، و ماده خارجی بیگانه ای هم بصورت رسوب در آن دیده می شود. (سموم از پا داخل لگن سم زدایی آزاد می شود). و این چیزی است که در واقع انتظارش را داریم. تغییر رنگ داخل لگن دستگاه سم زدایی بدن ناشی از واکنش بین سموم آزاد شده از بدن کاربر و ذرات موجود در آب و همچنین نمک اضافه شده در لگن برای یونیزاسون و به میزان اسیدیته و یا قلیایی بودن بدن کاربر بستگی دارد. توجه داشته باشید، رنگ تولید شده بیشتر از غذا و شیوه زندگی، ناخالصی های شیمیایی موجود در آب و به منطقه جغرافیایی فرد و وضعیت بهداشت فردی نیز بستگی دارد.رنگ های جدول زیر بر اساس آنچه معتقدیم نمایان خواهند شد. (رنگ های نمایان شده در چارت زیر دقیقا نماینگر رنگهای داخل لگن سم زدایی نیستند).

رنگهای مختلف و ذرات متفاوتی بعد از جلسه سم زدایی روی آب ظاهر می شود. در اینجا یک عکس العملی و بر هم کنشی بین سموم بدن و ذرات آب و نمک موجود درلگن و اسیدیته و یا قلیایی بودن بدن بوجود می آید.

تغییر رنگ آب با توجه به سموم آزاد شده و املاح شیمیایی آب متفاوت خواهد بود. آب خالص اثر چسبندگی به لگن را ندارد. اما سمومی که در آب آزاد می شوند به کناره لگن می چسبند و تمیز کردن آن کار آسانی نیست. بهمین دلیل توصیه می شود از یک پلاستیک داخل آن استفاده کنید که مشکل تمیز کردن لگن را نداشته باشید.

سیاه: کبد، الکل، دستگاه تنفسی

طوسی: فلزات سنگین

قهوای: تصفیه از کبد، سلول های مرده دخانیات

سبز تیره: کیسه صفرا

نارنجی: مفاصل، روماتیسم و نقرس

لکه های قرمز: لخته خون، فشار خون بالا

ذرات مانند پنیر سفید: ضایعات اسیدی مثل اوریک و لاکتیک و اسید چرب، یبوست، بیخوابی، نفخ

کف سفید رنگ(حباب): دستگاه تنفسی و لنفاوی

زرد مخلوط سبز: تصفیه از کلیه و مثانه، مجاری ادراری

سم زدایی پا

بسیاری از ذرات و تغییر رنگ آب در طول انجام سم زدایی یونی در آب دیده می شوند. اینها در نتیجه واکنش سموم و املاح آب صورت می گیرد، نمکی که در آب است، فلزات موجود در فیلتر، و اسیدیته و یا میزان قلیایی بودن بدن فرد، ترکیب همه اینها در تغییر رنگ آب نقش دارند. و واکنش این رنگها از یک کنطقه جغرافیای به منطقه دیگر متفاوت می باشد.

درک کردن این مطلب نیز مهم است که دستگاه بدون آنکه پا درونش قرار گیرد. آرام آرام شروع به تغییر رنگ می کند. تغییر اساسی رنگ آب با توجه به مطالب قبلی از واکنش بین تمامی متغییر های آب و فیلتر می باشد. و این تغییر رنگ با توجه به سموم و اجزای شیمیایی آب و هوا مخصوص هر منطقه جغرافیایی متفاوت خواهد بود.

سموم موجود در بدن ما تحت تاثیر سموم غالب در آب قرار می گیرد. به هر حال شما میزان سموم و تغییر رنگ آب بیشتری در زمانی که پا درون لگن سم زدایی یونی قرار دارد خواهید یافت. همچنین مشاهده خواهید کرد که سموم موجود در آب به دیواره لگن یا فیلتر نمی چسبند. در حالی که سموم موجود در لگن زمانی که پا درون آن قرار دارد به دیواره و فیلتر می چسبد. و باید با مواد شوینده آنها را تمیز کنیم.

- روزانه 2.5 لیتر آب بنوشید.(ترجیحا pH 8.0 تا 10.0)

- مقدار زیادی سبزیجات تازه، میوه (میوه های شیرین را محدود کنید ، کاملاً بشویید) و فیبر بخورید.

- یک آنزیم گوارشی، روغن ماهی-امگا 3 (شکل دارویی)، همراه با وعده غذایی 2-3 بار در روز و مکمل فیبر با کیفیت خوب همراه با پروبیوتیک ها، 15 دقیقه قبل از صبحانه و شام با یک لیوان بزرگ آب، مصرف کنید. که باعث دفع سموم از بدن می شود.

- این مهم است که حداقل پنج جلسه از دستگاه سم زدایی از طریق پا استفاده کنید زیرا پس از 1-2 جلسه اول ، سموم جابجا شده در بدن شروع به گردش می کنند. بعد از 2-3 جلسه شروع به حرکت در مقادیر زیاد می کند. برای بهترین نتیجه ، شما باید 10 جلسه را انجام دهید.

- اگر بیماری خاصی مانند دیابت ، فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، کلسترول بالا ، آرتریت یا هر بیماری دیگری دارید که نیاز به توجه ویژه دارد ، لطفاً با متخصص خود در میان بگذارید.

- همچنین مهم است که از یک ماده معدنی مایع و یک مکمل چند معدنی برای متعادل سازی مواد معدنی در بدن خود استفاده کنید. لطفاً یک ترکیب معدنی با کیفیت بهتر انتخاب کنید.

- در طول جلسه چیزی نخورید یا ننوشید. بعد از جلسه ، سریع حرکت نکنید ، 3-5 دقیقه استراحت کنید و به آرامی بلند شوید. اگر گرسنه یا تشنه هستید ، بعد از 15-20 دقیقه غذا بخورید یا بنوشید.

سم زدایی پا

سم زدایی پا برای اکثر افراد بی خطر است. با این حال، افراد زیر بهتر است از این درمان استفاده نکنند:

افراد دارای پیس میکر/ ایمپلنت های فلزی، یا وسایل الکترومغناطیسی ( افرادی که در بدن آنها دستگاه های باتری دار کار گذاشته شده است نباید از این دستگاه استفاده کنند)

بارداری/ مشکوک به بارداری

افراد دارای پیوند عضو

افراد مبتلا به صرع

افرادی که تحت پرتودرمانی یا شیمی درمانی قرار دارند

افراد دارای زخم باز در پا

افرادی که به تازگی عمل شده اند (باید تا زمان بهبودی کامل یا حداقل 6 هفته پس از عمل صبر کنند)

افراد بشدت مریض یا بسیار ضعیف

دیابت وابسته به انسولین

کودکان زیر 8 سال نباید از این دستگاه استفاده کنند.