ریباندینگ یا صافی دائمی مو چیست؟

ریباندینگ مو یکی از روشهای صاف کردن مو است که مو های فر و مجعد را را با ماندگاری بسیار ، صاف می کند .این تکنیک ژاپنی به صافی دائمی مو نیز معروف است

ریباندینگ مو یکی از روشهای صاف کردن مو است که مو های فر و مجعد را را با ماندگاری بسیار ، صاف می کند .این تکنیک ژاپنی به صافی دائمی مو نیز معروف است

ریباندینگ یا صافی دائمی مو چیست؟

پنج‌شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۰۶ بازدید

فرهای طبیعی مو زیبایی فوق العاده ای دارد اما همه مو فرفری ها دوست دارند صافی مو را هم تجربه کنند. از جذابیت موهای صاف و لخت که بگذریم، واقعا رسیدگی به موهای فر کار دشواری است. به خصوص خانم های شاغل مو فرفری، بیشتر با این قضیه درگیر هستند. با تکنیک صافی موی ژاپنی دیگر نیازی به اتوی مو ندارید و در کمتر از چند دقیقه موها مرتب و شانه زده، حاضر و آماده اید.

روش صافی ژاپنی موها یا یوکو از مدرن ترین و گرانقیمت ترین شیوه های صاف کردن موها در سالن های آرایش و زیبایی است که اولین بار در سال 1990 انجام شد. به این دلیل که در ابتدا این محصول در ژاپن تولید و توزیع شده است به صافی ژاپنی معروف شده است . این روش مخصوص افرادی است که دارای موهایی فر، مواج یا وز هستند و تمایل دارند فرم های مذکور موها را تبدیل به حالت لخت، صاف و ابریشمی به صورت اصطلاحا دائم یعنی 4 تا 8 ماه کنند. این حالت تا رشد مجدد موها در ساقه مو باقی مانده و به همین دلیل به این روش ریباندینگ نیز می گویند.

صافی موی دائمی یا صافی ژاپنی در حال حاضر بدون هيچ عوارضي، بهترین و کم خطرترین روش جهت صاف کردن موها در دنیا مي باشد. ریباندینگ مو روش جدیدتری نسبت به کراتینه است که علاوه بر حالت نرم و درخشانی که در موهای فر و مجعد ایجاد می کند ، نگهداری موها را ساده تر می کند و در زمان افراد صرفه جویی می نماید.

موهای انسان از آمینواسید ساخته شده است. این پروتئین ها با اتصال به یکدیگر ، ساختار مو را به وجود می آورند که می تواند ، فر ، مجعد یا صاف باشد . ریباندینگ مو با شکستن این پیوندها و بازسازی مجدد آنها ، بر روی ساختار مو تغییراتی ایجاد می کند ، این روش برخلاف بوتاکس مو تنها خاصیت صاف کنندگی دارد و موها را درمان نمی کند..

این روش یک کار بسیار تخصصی است و به مهارت بسیار بالایی نیاز دارد و توصیه میشود بدون آموزش به هیچ عنوان این کار انجام نشود به این دلیل که نیاز به تجربه بالایی دارد و باید بدانیم در چه تایمی مورو بشوریم تا مو از دست نرود و نسوزد .

ریباندینگ مو

صافی ژاپنی مو می تواند بر روی موهای طبیعی یا رنگ، هایلایت ، دکلره و فر شده نیز انجام شود به شرطی که میزان آسیب دیدگی موها زیاد نباشد. اما باید بدانیم که کاربرد ماده صاف کننده موها باید به تناسب میزان آسیب دیدگی یا سلامت موها انتخاب شود. در این روش از محلولی که حاوی ماده اصلی آمونیوم گلیکولات است استفاده شده و این ماده در مجاورت موها باعث باز شدن پیوند دی سولفیدی موها شده، اتصالات پروتئینی موها را شکسته و به این ترتیب موها را به شکل خارق العاده ای صاف و لخت می کند که با آن در اصطلاح ابریشمی می گویند. این روش مخصوص کسانی است که تمایل دارند فرم فر و مواج موهای خود را با صافی ژاپنی عوض کنند چرا که پس از انجام این عمل دیگر از موهای فر و حالت دار خبری نخواهد بود.

صافی ژاپنی

جهت رزرو ساعت و روز ابریشم سازی و صافی ژاپنی در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.


صافی ژاپنی و صاف کردن مو در 10 قدم به صورت دائم

امروزه صافی ژاپنی مو در سالن های زیبایی با مواد پیشرفته صاف کردن موها انجام شده و موهای فر و مواج در مدت زمان کوتاهی تبدیل به موهایی صاف و لخت می شود.

صافی موی ژاپنی روشی موثر برای لخت کردن مو

صافی موی ژاپنی نوعی روش لخت و براق کردن مو است که ماندگاری طولانی تر از کراتین دارد. برای صاف کردن مو به روش ژاپنی، مو آماده سازی می شود.

صافی ژاپنی چیست؟- لخت کننده موهای فر آفریقایی - ...

صافی ژاپنی چیست؟ صافی ژاپنی متودی است که موهای فر حتی فر آفریقایی رو تبدیل میکنه به لخت ژاپنی بدون بازگشت و صد در صد تضمینی -فقط هر شیش ماه ...

صافی ژاپنی (ریباندینگ)‌ | مرکز تخصصی صافی ژاپنی. اگر شما هم موهایی فر و وز دارید ، حتما با این مشکلات رو به رو هستید.

ریباندینگ سیشیدو یا صافی ژاپنی (Shiseido Rebonding)

مو های بلند تا کمر. -جهت مشاهده و تهیه کوپن بر روی دکمه انتخاب کلیک کنید. مراحل کار ریباندیگ یا صافی ژاپنی دایمی: سستشو مو و ...

دیدگاه خود را بیان کنید