اوزون تراپی مو

اوزون تراپی,احیامو,مرکز مو غرب تهران,مریم فریدونی,ابرسانی مو,مرکز تخصصی مریم فریدونی,اوزون تراپی مو ,میکرومایست ,فواید اوزن تراپی,ازن تراپی,عوارض اوزن تراپی

جهت احیا و تقویت فولیکول ها و ساقه مو یا اوزون تراپی مو در مرکز تخصصی مریم فریدونی با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید.

مرکز تخصصی مریم فریدونی یکی از مراکز اوزون تراپی مو با تهیه این دستگاه و ارائه خدمات مربوطه توانسته گامی در جهت درمان بیماریها و بازگشت سلامت و زیبایی موهای شما مشتریان عزیز بردارد.
جهت رزرو ساعت و روز اوزون تراپی مو در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.

اوزون تشکیل شده است از یک مولکول اکسیژن و با یک اتم اکسیژن اضافه. که این اتم اضافی باعث می شود قدرت اکسیژن زیاد شود. طبق بررسی های به عمل آمده اکسیژن فعال ( ازون ) تاثیرات بی نظیری در افزایش و ماندگاری مو داشته و می تواند به طرز فوق العاده ایی باعث رفع کامل در ریزش مو گردد. بسیار جالب است بدانید اکسیژن فعال ( ازون ) با ایجاد یک لایه محافظ به نام peptones بر روی مو باعث پوشش کوتیکول مو و بهبود سلامت کلی مو می شود . به ترتیبی که اکسیژن فعال ( ازون ) با ایجاد ارتباط میان ساختار درونی هر رشته مو و رنگ شیمیایی و طبیعی آن باعث جلای مو و خوش رنگ شدن عالی آن می شود . به نحوی که امروزه آن را به عنوان عامل مهم در رنگ آمیزی مناسب مو معرفی نموده و می شناسند .

اوزون تراپی مو

اوزون تراپی مو با استفاده از یک دستگاه مخصوص که اکسیژن را به اوزون تبدیل می­‌کند و باعث می­‌شود فولیکول ها و ساقه مو تقویت شود انجام میگردد.اين مشكلات مو بیشتر بر اثر فاكتورهايي مثل افزايش سن، نبود تعادل هورموني، مواظبت اشتباه از مو، رژيم هاي غذايي ناسالم، بيماري و عفونت ها، ویژگیهای ژنتيكي، آلودگي و دیگر فاكتورهاي خارجي به وجود می آید كه باعث خشك شدن و آلودگي پوست سر شده و سبب توليد فوليكول هاي ضعيف و صدمات مو مي شود.

این روش نوآورانه و مدرن به وسیله دستگاه مخصوصی به نام میکرومایست انجام می‌شود. شیوه ای کاملا جدید و فوق حرفه ای که بهترین ابزار مراقبتی مو و درمانی است که با تولید بخار و باد سرد ، گرم و نور درمانی همزمان استفاده از سه نوع نور آبی، قرمز و سبز (موی صدمه دیده،موی چرب،موی معمولی) برای درمان موی سر ، آبرسانی مو و اکسیژن رسانی مو به ریشه مو را انجام میدهد .

تقویت و ترمیم و نرم کنندگی ساقه مو - تقویت وابرسانی و پاک کننده و ضد عفونی کننده ساقه مو- شفافیت و جلا و لطافت مو- دارای نور مادون قرمز و ماورای بنفش- کنترل و قطع ریزش و کمک به رشد مجدد ترمیم و بازسازی موهای اسیب دیده و خوش رنگی موها- ریلکسیشن به علت رسیدن اوزون به عمیق ترین قسمت پوست سر- استحکام ریشه مو و کنترل ریزش و کمک به رشد مجدد مو

این دستگاه خدمات زیر را ارایه می دهد که سالن های زیبایی و مراکز کراتینه از آن استفاده می کنند.

١. تقويت و ترميم مو
٢. پاك كننده و ضد عفوني كننده ريشه مو
٣. نرم كننده و لطيف كننده ساقه مو
٤. استحكام بخش ساقه و ريشه مو
٥. كنترل و قطع ريزش مو و كمك به رشد مجدد مو
٦. ترميم و بازسازي موهاي آسيب ديده
٧. باعث خوش رنگي،زيبايي،شفافيت و جلاي مو
٨. درمان بيماريهاي مربوط به ريشه و ساقه مو
٩.ترميم موخوره،شوره سر

اوزون تراپی مو

این دستگاه چند بخش مجزا دارد که هرکدام وظیفه خاصی را بر عهده دارند و اوزون تراپی مو را طی چند مرحله ممکن می‌سازند.

مرحله اول: این دستگاه یک محفظه از آب داغ دارد که تا دمای 40 درجه سانتی گراد امکان افزایش دما دارد و آب را به بخار تبدیل می‌کند. در اولین مرحله اوزون تراپی، موی شما در این محفظه بخار آب قرار می‌گیرد و بخار آب موجود در این محفظه با برخورد به فولیکول‌های مو، موجب تحریک این ناحیه می‌شود و در حقیقت نفوذ پذیری فولیکول مو را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. این مرحله بسته به حجم و بلندی موی شما بین 4 تا 7 دقیقه زمان می‌برد. دستگاه اوزون تراپی مو
مرحله دوم: بعد از تحریک فولیکول‌های مو و افزایش نفوذ پذیری آن، دستگاه شروع به تولید امواج فراصوت خواهد کرد. در طی این مرحله، مولکول‌های آب به اکسیژن و هیدروژن سازنده خود تجزیه شده و اکسیژن‌های آن با هم ترکیب می‌شوند و تشکیل ساختار اوزون می‌دهند و در ادامه واکنش و طی شکسته شدن دوباره اکسیژن‌ها، مولکول‌های فعال اکسیژن جذب فولیکول موی شما می‌شوند.
مرحله سوم: طی این مرحله که cooling هم نام دارد، محفظه دستگاه شروع به خنک و سرد شدن می‌کند و به همین منوال فولیکول‌های مو نیز خنک خواهند شد. طی این مرحله با خنک شدن فولیکول‌های تحریک شده و بسته شدن منافذ آن، مولکول‌های اکسیژن فعال در فولیکول مو محبوس شده و در بافت مو باقی خواهند ماند. به این ترتیب، مولکول‌ها به فعالیت آنتی اکسیدانی خود در بافت مو و پوست سر به مدت زیادی ادامه می‌دهند.

اوزون تراپی مو به دلیل اثربخشی بسیار سریع در سراسر جهان محبوب می شود. این یک درمان یک مرحله ای یا یک جلسه ای برای درمان و برطرف کردن تمام مشکلات مربوط به مو و پوست سر خواهد بود.

اوزون تراپی مو

اوزون تراپی می‌تواند فواید و خواص بی‌ نظیری برای پوست سر و مو داشته باشد. از جمله :

- جریان خون را در پوست سر به حداکثر می‌رساند. گاز اوزون در اثر تماس با پوست سر و موها می‌تواند باعث جوانسازی، تغذیه و تقویت فولیکول‌های مو و پوست سر شود. این روش همچنین گردش خون را بهبود بخشیده و هرگونه عفونت میکروبی که در پوست سر و مو وجود دارد را از بین می‌برد.

- اوزون تراپی مو نه تنها شکنندگی، نازک شدن و ریزش مو را درمان می‌کند بلکه به درمان مشکلات جدی‌تری مانند پسوریازیس، درماتیت سبورئیک، طاسی و آلوپسی سکه‌ای نیز کمک می‌کند.


فواید اوزون تراپی مو
- یکی دیگر از فواید عالی اوزون تراپی برای مو این است که با تشکیل پپتون، پیوندهای بین تارهای مو را بازسازی می‌کند و از این طریق جلوی سفید شدن زودهنگام موها را می‌گیرد. بنابراین اگر موهایتان خاکستری شده‌اند یا فکر می‌کنید به دلایل ژنتیکی به زودی موهایتان سفید خواهد شد، می‌توانید از اوزون تراپی کمک بگیرید.

- از سفیدی زودرس مو جلوگیری می‌کند .
یکی از دلایل اولیه سفید شدن زودرس مو، کمبود مواد مغذی به فولیکول‌های مو است. ازون تراپی مو می‌تواند سرعت جذب مواد مغذی حیاتی توسط فولیکول مو را افزایش دهد. به نوبه خود، اوزون تراپی به حفظ رنگ طبیعی مو کمک می‌کند و از سفید شدن بی موقع موها جلوگیری می‌کند.

- با شوره سر مبارزه می‌کند. . گاز اوزون پوست سر را تقویت می‌کند و از این رو، شوره سر را به شکلی باورنکردنی درمان می‌کند. این روش موها را بازسازی کرده و رشد آن‌ها را افزایش می‌دهد. در نتیجه، موهایی سالم، نرم و درخشان خواهید داشت.
شوره سر، وضعیت غیر مسری پوست سر، با خارش شدید و پوسته‌پوسته شدن پوست سر مشخص می‌شود. شوره که اغلب یک مشکل شرم‌آور است، اوزون می‌تواند پوست سر را با خواص میکروب کشی قوی خود تثبیت کند. اوزون تراپی مو، باکتری‌ها و قارچ‌ها را بدون آسیب رساندن به پوست و موی سر از بین می‌برد.

فواید اوزون تراپی مو

- حجم و تراکم مو را افزایش می‌دهد.
اوزون تراپی مو به موها حجم و تراکم می‌بخشد. ازن می‌تواند ریشه‌ها را ترمیم و بازسازی کند. درمان و از بین بردن مشکل دو شاخه شدن، کنترل موخوره و مفید برای موهای نازک و کرک نیز از فواید ازن تراپی مو می باشد. بسیاری از افرادی که تحت ازون تراپی مو قرار گرفته‌اند نیز شاهد بهبود قابل توجهی در رشد مو هستند. با تقویت فولیکول‌های مو، مو قوی‌تر و حجیم‌تر می‌شود.

- ریزش مو را کاهش می‌دهد
ریزش مو می‌تواند نتیجه عوامل متعددی از جمله روند طبیعی پیری، تغییرات هورمونی، کمبودهای غذایی و یا عوامل زمینه‌ای پزشکی و روانی باشد. اوزون تراپی مو با تزریق مولکول‌های O3 محلول در آب که تولید سلول‌های مو را تحریک می‌کند، ریزش مو را کاهش می‌دهد. ازن رگ‌های خونی کوچکی را که فولیکول مو را احاطه کرده‌اند تقویت می‌کند: فولیکول‌های مو را جوان و تقویت می‌کند، گردش خون را بهبود می‌بخشد و مواد مغذی را برای مو و پوست سر تغذیه می‌کند. همه این عوامل می‌توانند ریزش موی کنترل نشده را متوقف کنند. .

در صورتی که برای انجام اوزون تراپی مو به متخصصان معتبر و ماهر مراجعه کنید، این روش عوارض جانبی خطرناکی به همراه نخواهد داشت. اما اگر فردی که برای انجام این روش به او مراجعه می‌کنید ماهر نباشد، احتمال بروز یک سری خطرات و عوارض جدی وجود خواهد داشت. برای مثال، گاز اوزون در صورتی که بیش از حد مورد نیاز استفاده شود می‌تواند بسیار سمی و مخرب باشد. برای انجام اوزون تراپی مو مقدار کم و کنترل شده اوزون کفایت می‌کند. همچنین این روش درمانی برای زنان باردار و شیرده و افرادی که حساسیت پوستی شدید دارند توصیه نمی‌شود.

اوزون تراپی مو

افرادی که از ریزش موی ناشی از بیماری‌های زمینه‌ای (مثل سفلیس) رنج می‌برند.
افرادی که به بیماری‌های دیابت، هپاتیت، هموفیلی، ایدز و … دچار هستند.
اگر علت ریزش مو مصرف داروهایی خاص مانند داروهای شیمی‌درمانی باشد، باید بعد از اتمام دوره‌ی درمان برای مزوتراپی اقدام کنید.
در مردان بالای ۴۰ سال یا افرادی که از طاسی‌های آندروژنی شدید رنج می‌برند، نتایج کمتری مشاهده می شود.
خانم‌های بالای ۶۰ سال یا افرادی که از طاسی‌های آندروژنی شدید رنج می‌برند.
کسانی که به دلیل مشکلات ژنتیکی، جنس موی خوبی ندارند.
خانم‌های باردار