موخوره گیری

احیا مو,موخوره گیری غرب تهران,مرکز موخوره,مریم فریدونی,مریم فریدونی آیریک سنتر,مرکز صافی آیریک سنتر ,موخوره گیری روسی,موخوره گیری تار به تار,موخوره ,دستگاه موخوره گیری,علت موخوره,عوامل موخوره

ما در مرکز تخصصی مریم فریدونی با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 به شما کمک میکنیم تا از شر موخوره های مزاحم راحت شوید. در مرکز ما موخوره گیری به روش روسی(تاربه تار)انجام میگیرد.

دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ | ۲۲:۲۱ ۰ نظر ۲۸۵۳ بازدید

مرکز تخصصی مریم فریدونی یکی از مراکز ارائه خدمات مو و موخره گیری و سالم سازی و ترمیم مو توانسته گامی در جهت درمان بیماریها و بازگشت سلامت و زیبایی موهای شما عزیزان بردارد.
ما در مرکز تخصصی مریم فریدونی به شما کمک میکنیم تا از شر موخوره های مزاحم راحت شوید. در مرکز ما موخوره گیری به روش روسی(تاربه تار)انجام میگیرد.

نکنه مهم اینکه در این روش موی شما به هیچ وجه کوتاه نمیشود و تنها موخوره از قسمت میانی و ساقه مو‌ گرفته میشود.
البته لازم به ذکر است که موخوره در چند جلسه به طور کامل رفع میگردد و در هرجلسه حدود 60 درصد از موخوره ها از بین میروند.
جهت رزرو ساعت و روز خدمات مو در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.

موخوره درواقع به چند شاخه شدن ساقه موها گفته میشود که تار موهای شما به خود به خود به دو یا چند شاخه تقسیم میگردد. موخوره معمولا گریبان گیر موهای بلند میشود و به همین دلیل است که معمولا خانمها دچار موخوره میشوند.موخوره یکی از مشکلات رایج در بین افراد است که باعث می‌شود موها زبر و خشن شده و به مرور زیبایی و براقیت خود را از دست بدهد. موخوره انواع مختلفی دارد اما به صور رایج تار مویی که در انتهای خود دو شاخه شده است را در دسته موخوره های استاندارد قرار می‌دهند. در این میان موخوره‌های سه شاخه و … نیز وجود دارد. تنها روش از بین بردن موخوره کوتاه کردن مو و استفاده از روغن های طبیعی است.

چرا موها موخوره میگیرند ؟ موهای شما از ریشه رشد می‌کنند؛ بنابراین انتهای ساقه مو قدیمی‌ترین قسمت مو به حساب می‌آید. بسته به طول مو انتهای مو شما ممکن است چند سال عمر داشته باشد؛ بنابراین تصور کنید که چند بار آن را شسته‌اید؛ چند بار اتو مو کشیده‌اید و چند بار آن را رنگ کرده‌اید. قسمت انتهایی مو آسیب پذیرترین بخش مو است؛ پس هیچ تعجبی ندارد که به مرور و به دلیل عدم رعایت نکات مهم دچار موخوره شوید.

موخوره‌ها به کتیکول موها آسیب می‌زنند افزایش موخوره باعث نابودی شدن فیبر داخل مو ها میشوند.. این موضوع باعث می‌شود تا بخش محافظت کننده سطح تار مو از بین برود و نوک تار مو به دو یا چند شاخه تقسیم شود. معمولا موها در دو جهت طولی و عرضی به این مشکل دچار می‌شوند. معمولا آسیب عرضی موها را در قالب وز شدن موها میشناسیم و به آسیب‌های طولی موخوره می‌گوییم.

موخوره گیری

1 - کم آبی بدن
2 - استفاده بیش از حد از رنگ مو و دکلره
3 - شامپوهای اسیدی قلیایی
4 - شانه کردن موهای خیس
5 - شستشوی خشن موها
6 - استفاده از شانه و برس غیر استاندارد
7 - اصولی شانه نکردن موها
8 - محکم بستن موها با کش
9 -اتوی موها
10 - سشوار داغ
11 - قرار گرفتن طولانی مدت زیر نور افتاب مثل(افتاب گرفتن)و...
12- بانوان به دلیل تنوع طلبی در زمینه زیبایی به دنبال فرم دادن موهایشان هستند که این باعث ایجاد موخوره در موهایشان می شود.
همه این موارد باعث ایجاد موخوره و در نهایت آسیب به موها و کاهش رشد آنها میگردد.

- قبل از دوش گرفتن موهایتان را شانه کنید.
- شانه کردن مو در حمام یا بعد از حمام به مو آسیب رسانده و در نهایت باعث موخوره می‌شود.
- سعی کنید بیش از اندازه موهایتان را نشویید تا رطوبت آن از بین نرود و بعد از هربار شست‌وشو از نرم‌کننده و آب‌رسان استفاده کنید.
- بعد از حمام موهایتان را با فشار زیاد و به وسیله حوله خشک نکنید.
- استفاده از وسایل گرمایشی مانند اتو مو و سشوار را به حداقل برسانید.
- سعی کنید موهایتان را با مواد شیمیایی و بی کیفیت رنگ نکنید این کار باعث خشکی مو شده و به مرور موخوره به وجود می‌آورد.
-از شانه و برس با کیفیت استفاده کنید.
- حتماً از محصولات موی برندهای شناخته شده استفاده کنید.
- اگر می‌خواهید خودتان موخوره‌ها را کوتاه کنید، حتماً از قیچی مناسب مو استفاده کنید. استفاده‌ی منظم از قیچی‌های معمولی کاغذ با ایجاد موخوره باعث آسیب بیشتر می‌شود.
- همیشه قبل از شنا موهای خود را آب بکشید و بعد از شنا دوش سریع بگیرید. این کار باعث جلوگیری از رسوخ کلر به موها و در نتیجه جلوگیری از موخوره می‌شود.
- همیشه موها را به آرامی شانه کنید. وقتی موها خیس است از برس کشیدن اجتناب کنید.
- موهای خود را تا حد ممکن ببندید. موهای باز بیشتر مستعد آسیب است.

موخوره گیری

- مراجعه به مراکز موخوره گیری ( مرکز تخصصی پوست و موی مریم فریدونی ) به روش روسی (تاربه تار) و احیا و تقویت موهاي آسیب ديده و استفاده از دستگاه مخصوص موخوره گیر جهت از بین بردن وزی و موخوره مو بدون كوتاهي حتي 1 سانت
- درمان‌های آرایشگاهی ممکن است کمی گران باشند، اما خوب هستند. وقت بگیرید تا موهایتان را عمیقاً با نرم‌کننده درمان کنید و به طور منظم از پکیج های درمان موخوره حرفه ای استفاده کنید.
- استفاده از روغن‌های طبیعی و استفاده مکرر آن‌ها بعد و قبل از حمام
- محافظت مو و اجتناب از وسایل گرمایشی
- استفاده از رنگ‌های گیاهی
- استفاده از ماسک‌های طبیعی
- استفاده از برس‌های مناسب برای شانه کردن موها (برس‌های چوبی)

موخوره گیری


دیدگاه خود را بیان کنید