لاین تراپی مو

ابریشم سازی,احیا,صافی مو غرب تهران,کراتین,کراتینه,مریم فریدونی,ابریشم سازی مو,پروتئین تراپی,بوتاکس مو,ویتامینه گرم, آنزیم تراپی مو,کلاژن تراپی مو,آبرسانی عمیق مو,پروتین تراپی,اوزون تراپی,موخوره گیری

انواع تراپی مو جهت احیا و صافی در مرکز تخصصی مریم فریدونی | جهت رزرو خدمات در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم

پنج‌شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ | ۲۲:۱۶ ۰ نظر ۲۸۴۵ بازدید

ما در مرکز تخصصی مو و پوست مریم فریدونی انواع تراپی های مو شامل احیا و صافی ابریشم سازی مو ، پروتئین تراپی ، بوتاکس مو ، ویتامینه گرم ،آنزیم تراپی و .... جهت موهای سوخته، موهای خشک، موهای کم آب، موهای موخوره دار ،موهای فرفری ، موهای موج دار ، موهای وزوزی و آسیب دیده و ... انجام میدهیم.

1 ) ابریشم سازی مو 80 درصد صافی 80 درصد احیا

2 ) پروتئین تراپی مو 50 درصد صافی 60 درصد احیا

3 ) بوتاکس مو 30 درصد صافی 40 درصد احیا

4 ) ویتامینه گرم آبرسانی عمیق مو - ویتامین رسانی {این لاین از تراپی مو بیشتر فاز احیا و ابرسانی به مو را دارد و صافی نخواهد داشت}

5 ) آنزیم تراپی مو ابرسانی عمیق - درمان موخوره - آنزیم رسانی

6 ) کلاژن تراپی مو فقط جنبه احیا داشته و صافی ندارد.

7 ) اوزون تراپی مو آبرسانی عمیق مو

8 ) موخوره گیری مو به روش تار به تار

البته دقت باشته باشید هریک از درصد های گفته شده حدودی میباشد و درصد دقیق پس از مشاوره واتساپی و بسته به بیس موی شما میباشد.

جهت رزرو ساعت و روز خدمات در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم

ابریشم سازی مو جدید ترین انواع تراپی های مو از احیا و صافی انواع مو از جمله موهای سوخته/موهای خشک/موهای کم آب/موهای موخوره دار/موهای فرفری/ موهای موج دار/موهای فزفزی و... می باشد. در واقع ابریشم سازی روشی برای از بین بردن پف و فزی انواع مو ها میباشد ودر کنار ان صافی نیز داردرصد صافی بسته به بیس هر مو میباشد) این کار باعث تغذیه ساقه مو میشود و سوختگی ،پوسیدگی ،کشسانی، موخوره مو رو درمان میکند و قرنطینه ندارد بلافاصله موها شسته و فقط با باد سشوار خشک میشه بدون اتو و برس پیچ به مو حجم و شفافیت بسیار زیادی میدهد این تکنیک و‌ محصول کاملا بدون فرمالید و مواد صافی هست . صافی پایانی کار تنها در اثر ترمیم مو ایجاد میشه که صافی قابل توجهی هم هست . از این بابت افرادی که موهای فر هم دارند می‌توانند با این تکنیک موهاشون رو بدون آسیب تا حد زیادی صاف و ابریشمی کنند. استفاده از شامپو ۹۵٪ارگان و ماسک ۹۵٪ارگان الزامیست اثر این کار ۶ماه تا ۱سال ماندگار و رنگ کردن موها بعد از ابریشم سازی تنها با رنگ های بدون سولفات و آمونیاک امکان پذیراست.

ابریشم سازی مو

زمانی که موهای شما شکننده و سست است داشتن این نوع مو علامت دیگری است که نشان می دهد ممکن است موهای شما به پروتئین احتیاج داشته باشد. پروتئین به احیای رشته های مو کمک می کند و سبب می شود تا شکنندگی و افتادگی و سستی مو ها زیاد معلوم نباشد.پروتئین تراپی برای تقویت موها، انعطاف پذیری بیشتر و محکم شدن موها استفاده می شود و این کار را از طریق اضافه کردن پروتئین های هیدرولیزه به صورت مستقیم به فولیکول های مو انجام می دهند و باعث می شوند که لایه کوتیکول مو سفت تر شود. هر فاصله یا منفذی روی کوتیکول مو در این درمان پر می شود به کمک پروتئین تراپی مو این شکاف ها پر شده و سدی در اطراف ساقه مو قرار می گیرد تا از آسیب های بعدی به مو جلوگیری شود و یا این آسیب ها کاهش یابد. و به این ترتیب ، درمان پروتئینه مو به تقویت و ترمیم موهای آسیب دیده شما کمک می کند. پروتئین تراپی همچنین در کاهش شکستگی مو ها و صاف ، محکم و براق تر شدن موها نیز بسیار موثر است

پروتئین تراپی مو

تقریبا همهٔ افراد به دنبال راه‌حلی برای داشتن موهایی سالم، درخشان و پرپشت هستند. روش‌ها و درمان‌های متعددی برای رسیدن به این هدف وجود دارد که بوتاکس مو یکی از آنهاست. بوتاکس مو یکی از درمان‌هایی است که برای مو انجام می‌گیرد و منجر به از بین رفتن وزی مو می‌شود. بوتاکس مو برای پر کردن حفره های خالی مو انجام می شود. بوتاکس مو شیوهٔ درمانی زیبایی است که استحکام و ظاهر مو را تقویت می‌کند. بوتاکس مو بافت های آسیب دیده ی مو ، ناشی از حرارت سشوار و اتو مو و سایر مواد شیمیایی را احیا می کند. در واقع می توان گفت هدف اصلی بوتاکس مو ، حجم دهی و احیاکنندگی تارهای نازک و ضعیف شده ی مو ناشی از آسیب دیدگی آن است. به دلیل اینکه در حین فرایند بوتاکس ، فضاهای خالی ایجاد شده بر روی لایه ی خارجی مو پر شده ، مو در تمامی قسمت ها ضخامت یکسانی پیدا می نماید و در نتیجه ی آن موی شما پر حجم تر دیده می شود. بوتاکس مو علاوه بر احیا موهای سوخته و آسیب دیده ، وزن ناشی از آسیب دیدگی مو را تا حد بسیار زیادی برطرف می نماید. بنابراین می توان گفت بوتاکس مو تا حدودی خاصیت صاف کنندگی مو را نیز برعهده دارد. بوتاکس ابرسان بسیار عمیق برای مو میباشد و درصد کمی صافی با توجه به بیس موهای شمامیباشد برای مثال موهای فر سیم تلفنی اصلا صافی نخواهد داشت و فاز احیا دارد.

بوتاکس مو

در سال های اخیر برای تقویت مو ها و یا بازسازی مو ها روش های زیادی ایجاد شده است که یکی از جدیدترین آنها خذمات آنزیم تراپی مو است اخیرا متخصصین این زمینه به اطلاعاتی دست پیدا کرده اند که نشان میدهد پروتئینی وجود دارد که فعالیت فوتیکول های مو را در ریشه مختل میکند و باعث ایجاد طاسی میشود متخصصین معتقد هستند که وجود آنزیم مختل کننده فعالیت فوتیکول مو پروستاگلاندین D2‌ نام دارد.و همچنین سطح آنزیم ها در مناطقی که مو ها نازک تر هستند حدود سه برابر بیشتر است.

آنزیم تراپی نیز مانند سایر تراپی های مو باعث تقویت ریشه و رشد مو میشود همچنین به عنون یکی از مراقبت های مو میتوان آن را به طور منظم انجام داد تا از ضعیف شدن مو جلوگیری شود.

آنزیم تراپی ،یکی از جدیدترین متد صافی و احیا برای موهای آسیب دیده و دکلره شده می باشد.با انجام دادن آنزیم تراپی، شما از ایجاد موخوره جلوگیری به عمل می آورید.

آنزیم تراپی مو یک درمان شیمیایی نیست – بنابراین، شما می توانید کم تر در معرض حساسیت های قوی یا حساسیت های پوستی سر قرار بگیرید.

این روش، موها را به صورت یکنواخت و طبیعی صاف می کند و مو دارای ظاهر طبیعی، بسیار قابل انعطاف، با روشنایی، صافی و مقاومت بیشتر است. آنزیم تراپی مو، نقش تمیز نمودن، بهبود دادن و تغییر جنس مو را به عهده دارد. در این روش موهای شما از هر ماده ای که باعث شود، حالت طبیعی اش را از دست بدهد پاک می شود. همچنین استفاده از بعضی مواد شیمیایی، باعث می شود که مو حالت خشک و شکننده ای به خود بگیرد، حال وظیفه آنزیم تراپی مو این است که مو را به حالت نرمال و طبیعی باز گرداند.

آنزیم تراپی مو

کلاژن فراوان ترین پروتئین موجود در بدن ما هست برخی از اعضای مهم بدن ما مثل عضلات/رباط و پوست را تشکیل میدهد.کلاژن تاثیر خوبی روی بهبود استخوان ها و سلامت پوست دارد و از همه مهم تر جالب است بدانید کلاژن برای بهبود سلامت مو نیز مفید است که با افزایش سن تولید کلاژن در بدن کاهش پیدا میکند و کلاژن تراپی میتواند کلاژن مورد نیاز موها رو به بهترین شکل ممکن تامین کند. در واقع کلاژن تراپی موها فرآیندی مثل بوتاکس مو هست که با استفاده از محصولات حاوی کلاژن انجام میگیرد این کاربرای تقویت ریشه و ساقه مو میباشد .( پاکسازی کف سر با مواد و دستگاه،رفع آسیب ،خشکی ،پف و کدری مو)

نکته مهم این است که کلاژن تراپی فقط جنبه احیا داشته و صافی ندارد.

کلاژن تراپی

اوزون تراپی مو با استفاده از یک دستگاه مخصوص که اکسیژن را به اوزون تبدیل می­‌کند و باعث می­‌شود فولیکول ها و ساقه مو تقویت شود انجام میگردد.اين مشكلات مو بیشتر بر اثر فاكتورهايي مثل افزايش سن، نبود تعادل هورموني، مواظبت اشتباه از مو، رژيم هاي غذايي ناسالم، بيماري و عفونت ها، ویژگیهای ژنتيكي، آلودگي و دیگر فاكتورهاي خارجي به وجود می آید كه باعث خشك شدن و آلودگي پوست سر شده و سبب توليد فوليكول هاي ضعيف و صدمات مو مي شود.

این روش نوآورانه و مدرن به وسیله دستگاه مخصوصی به نام میکرومایست انجام می‌شود. شیوه ای کاملا جدید و فوق حرفه ای که بهترین ابزار مراقبتی مو و درمانی است که با تولید بخار و باد سرد ، گرم و نور درمانی همزمان استفاده از سه نوع نور آبی، قرمز و سبز (موی صدمه دیده،موی چرب،موی معمولی) برای درمان موی سر ، آبرسانی مو و اکسیژن رسانی مو به ریشه مو را انجام میدهد .

 اوزون تراپی

مرکز تخصصی مریم فریدونی یکی از مراکز ارائه خدمات مو و موخره گیری و سالم سازی و ترمیم مو توانسته گامی در جهت درمان بیماریها و بازگشت سلامت و زیبایی موهای شما عزیزان بردارد. ما در مرکز تخصصی مریم فریدونی به شما کمک میکنیم تا از شر موخوره های مزاحم راحت شوید. در مرکز ما موخوره گیری به روش روسی(تاربه تار)انجام میگیرد.
نکنه مهم اینکه در این روش موی شما به هیچ وجه کوتاه نمیشود و تنها موخوره از قسمت میانی و ساقه مو‌ گرفته میشود.
البته لازم به ذکر است که موخوره در چند جلسه به طور کامل رفع میگردد و در هرجلسه حدود 60 درصد از موخوره ها از بین میروند

 اوزون تراپی


دیدگاه خود را بیان کنید