دلایل سوختن مو بعد از کراتینه

اجرای غلط این فرآیند و یا استفاده از مواد کراتین نامرغوب و بی کیفیت می تواند مهمترین علت سوختن مو بعد از کراتین باشد...

اجرای غلط این فرآیند و یا استفاده از مواد کراتین نامرغوب و بی کیفیت می تواند مهمترین علت سوختن مو بعد از کراتین باشد...

دلایل سوختن مو بعد از کراتینه

پنج‌شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۲۶۰۷ بازدید

دلایل سوختن مو بعد از کراتینه

با وجود این که بانوان برای رفع وز مو و یا درمان سوختگی اقدام به کراتینه مو می‌کنند، ولی جالب است بدانید در صورتی که آرایشگر از محصولات بی‌کیفیت برای صاف کردن موی شما استفاده کرده باشد و یا مراحل کراتینه را به خوبی انجام ندهد، درمان کراتینه می‌تواند منجر به سوختگی مو شود.

ممکن است رشد موی شما قبل از انجام کراتین سریع بوده و پس از این کار سرعت رشد مو بسیار کند شود. تمامی این مشکلات و عوارض احتمال اتفاق افتادن دارد و چیز غیر ممکنی نیست. لذا بهتر است قبل از انجام کراتیه، فرایند انجام آن را بطور کامل بشناسید.

کراتین مو فرآیندی است درمانی که بر اثر آن موها سلامت خود را مجددا بدست آورده و احیا می شوند. از این رو به کراتین مو احیای مو نیز می گویند. اما دقت کنید ، چند مسئله هستند که می توانند در همین فرآیند کراتین مو باعث سوختگی موهای شما عزیزان شوند. مهمترین چیز استفاده از مواد تقلبی یا مواد کراتین دارای ریباندینگ یا صافی می باشد. استفاده از مواد کراتین غیر مرغوب همواره ضررهای جبران ناپذیری به موهای شما عزیزان وارد می کند که یکی از آن هم می تواند سوختگی مو باشد. مورد بعدی نحوه و درجه اتو کشی موها می باشد. باید این نکته را در نظر بگیریم که اتو کشی کراتین مو یک امر تخصصی می باشد و نیاز به تجربه کافی دارد.

دلایل سوختن مو بعد از کراتینه

روش‌های مفید برای درمان سوختگی ناشی از کراتینه مو

> بهتر است حداقل چند سانت از انتهای مو را کوتاه کنید، یا حتی بیشتر. این کار اولین راه برای ترمیم موی آسیب دیده است. با کوتاه کردن مو، موهای سوخته را دور انداخته و مواد کراتینه روی موی سوخته نیز همراه با آن از بین می‌رود.

> به سراغ محصولات معتبر ترمیم کننده بروید تا موهای آسیب دیده تقویت و بازیابی شود. منظور از محصولات ترمیم کننده، ماسک مو و … نیست. بهتر است به سراغ محصولاتی با ترمیم کننده عمیق مو بروید تا پیوند مولکولی موی شما را تقویت کند و کوتیکول‌ها را محکم کرده و هسته اصلی مو را تقویت کند. اولاپلکس ۳ آسیب ناشی از کراتین مو را در موهای شما از بین می برد زیرا این محصول به داخلی ترین قسمتی که ماسک های مو نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند، نفوذ می کند.موهای شما باید حداقل ۴۸ ساعت خشک و شسته نشده باشد. همچنین، می توانید بعد از درمان کراتینه از اولاپلکس استفاده کنید. این محصول برای سوختن مو بعد از کراتینه عالی ست.

> برای درمان این خشکی می‌توانید از روغن‌های طبیعی مانند آرگان نیز استفاده کنید.

> شامپو بدون سولفات برای همه نوع مویی مناسب است ولی برای موهای سوخته، شستشوی مو با این شامپوها از واجبات است. بعد از شستشو و آبکشی موها هم حتما یک نرم کننده مناسب استفاده کنید. به این ترتیب رطوبت اضافی به موهای سوخته خود داده اید که این خیلی هم خوب است.

> شما نباید از ابزارهای حرارتی استفاده کنید چون موهای شما در اثر حرارتی که در طول درمان کراتینه اعمال شده، خرد شده است. در عوض به سراغ محصولات حالت دهنده یا نرم کننده بروید تا موهایتان به راحتی حالت بگیرد. از آنجایی که محصولات حرارتی مثل سشوار و … می‌تواند کوتیکول‌های مو را باز کند و سبب از دست رفتن رطوبت موی شما شود.

درمان سوختگی ناشی از کراتینه مو


جهت رزرو ساعت و روز خدمات در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید یا از قسمت رزرو انلاین وقت خود را رزرو نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.


سوختن مو بعد از کراتینه: چگونه می توانم آن را ترمیم کنم؟

حتی کراتین مو هم میتونه باعث سوختگی مو بشه

حتی کراتین مو هم میتونه باعث سوختگی مو بشه ، مطالب مهمی در رابطه با کراتین مو وجود دارد که مشتریان عزیز کراتین مو باید از تمامی آنها مطلع باشند.

اجرای غلط این فرآیند و یا استفاده از مواد کراتین نامرغوب و بی کیفیت می تواند مهمترین و اصلی ترین دلیل وز شدن موها بعد از کراتینه باشد. در اصل شما با انجام غیر ...

سریع ترین روش ترمیم و احیا موهای سوخته

برای احیا موهای سوخته حتما به یک سالن تخصصی مراجعه کنید. بعد از کراتین درمانی موها نرم و لطیف می شود و خبری از وز و سوختگی مو نیست.

آیا کراتین مو را میسوزاند؟

آیا کراتین مو را میسوزاند؟ علت چیست! اگر موی شما علاوه بر سوختگی، دچار خرد شدن و ریزش بعد از کراتین شده باشد نیز می‌توانید به مرور مو را ترمیم کنید ...

دلایل سوختن مو بعد از کراتینه

maryamskin.ir

http://www.maryamskin.ir › newsview

اجرای غلط این فرآیند و یا استفاده از مواد کراتین نامرغوب و بی کیفیت می تواند مهمترین علت سوختن مو بعد از کراتین باشد....

سریع ترین روش ترمیم و احیای موهای سوخته

علاوه بر این بعد از اینکه موهایتان آسیب دید باید چه اقدامی کنید. ... در حال حاضر دوره های کراتین درمانی بهترین راه حل درمان و احیای موهای آسیب دیده است.

از خطرناکترین عوارض کراتینه صاف لخت کردن مو

یک راه‌حل برای رفع خشکی موها چند روز بعد از کراتینه کردن استفاده از روغن‌های طبیعی مثل روغن آرگان برای درمان آن‌ها است. بیشتر بخوانید: خواص روغن ...

کراتین مو چه معایبی دارد؟ 4 عوارض شایع كراتينه مو

ریزش مو بعد از کراتینه برای همه پیش نمی‌آید اما دیده شده که موها پس از ...

دیدگاه خود را بیان کنید