ابریشم سازی مو یا پروتئين تراپی

ابریشم سازی مو چیست؟ ابریشم سازی مو یک روش مکمل و درمانی است.مواد ابریشم سازی مو حالت مکمل دارند و با هدف آبرسانی به موها استفاده می شوند.

ابریشم سازی مو چیست؟ ابریشم سازی مو یک روش مکمل و درمانی است.مواد ابریشم سازی مو حالت مکمل دارند و با هدف آبرسانی به موها استفاده می شوند.

ابریشم سازی مو یا پروتئين تراپی

پنج‌شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۴۰۱ بازدید

ابریشم سازی مو جدید ترین انواع تراپی های مو از احیا و صافی انواع مو از جمله موهای سوخته/موهای خشک/موهای کم آب/موهای موخوره دار/موهای فرفری/ موهای موج دار/موهای فزفزی و... می باشد. در واقع ابریشم سازی روشی برای از بین بردن پف و فزی انواع مو ها میباشد ودر کنار ان صافی نیز داردرصد صافی بسته به بیس هر مو میباشد) این کار باعث تغذیه ساقه مو میشود و سوختگی ،پوسیدگی ،کشسانی، موخوره مو رو درمان میکند و قرنطینه ندارد بلافاصله موها شسته و فقط با باد سشوار خشک میشه بدون اتو و برس پیچ به مو حجم و شفافیت بسیار زیادی میدهد این تکنیک و‌ محصول کاملا بدون فرمالید و مواد صافی هست . صافی پایانی کار تنها در اثر ترمیم مو ایجاد میشه که صافی قابل توجهی هم هست . از این بابت افرادی که موهای فر هم دارند می‌توانند با این تکنیک موهاشون رو بدون آسیب تا حد زیادی صاف و ابریشمی کنند. استفاده از شامپو ۹۵٪ارگان و ماسک ۹۵٪ارگان الزامیست اثر این کار ۶ماه تا ۱سال ماندگار و رنگ کردن موها بعد از ابریشم سازی تنها با رنگ های بدون سولفات و آمونیاک امکان پذیراست.

ابریشم سازی مو

معمولا رنگ کردن و دکلره مداوم و یا استفاده بیش از حد و نادرست از روش‌ها و وسایل صاف کردن مو، باعث ضعیف شدن ساختار و پیوندهای شیمیایی آن خواهد شد. امروزه تکنیک‌های زیادی به عنوان درمان، مانند ریباندینگ، کراتین مو و بوتاکس، برای احیا و بازسازی موها وجود دارند. این تکنیک‌ها می‌توانند تا چند ماه علاوه بر بازسازی، ظاهر موها را صاف جلوه دهند. در کنار این تکنیک‌های درمانی، خدمات تکمیلی مانند ابریشم سازی مو وجود دارند که می‌توانند به افزایش لطافت، نرمی، لختی و براقی موها کمک کنند.

ابریشم سازی مو، یک روش مکمل و متفاوت از کراتینه است که در آن شامپوهای حاوی کراتین، نشاسته گندم، ابریشم، سرامید، پروتئین گندم، روغن آووکادو، روغن نارگیل، روغن زیتون، پانتنول و ویتامین ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ابریشم سازی مو

ابریشم سازی مو برای همه کسانی که به طور ژنتیک موهای فر یا خشک و وز دارند، توصیه می شود. همچنین همه کسانی که در اثر رنگ و دکلره و … موهایشان دچار آسیب شده نیز می توانند با استفاده از مواد درمانی فرموله شده، موهایی ابریشمی و لخت و براق داشته باشند. اگر به هر علتی، دچار خشکی و زبری مو شده اید، صرف نظر از ژنتیکی بودن یا اشتباهات رایج در مراقبت از مو، می توانید برای ابریشم سازی مو اقدام کنید.

ابریشم سازی مو

معمولاً رنگ کردن و دکلره مداوم و یا استفاده بیش از حد و نادرست از روش ها و وسایل صاف کردن مو، باعث ضعیف شدن ساختار و پیوندهای شیمیایی آن خواهد شد. مو اساساً از اسید آمینه های زیادی تشکیل شده است و پروتئین اصلی سازنده ی آن کراتین است. در صورت ایجاد شکست در پیوند بین این اسید آمینه ها و تخریب ساختار پروتئین ها، مو دچار آسیب دیدگی و ظاهری خشن و وِز می شود؛ بنابراین باید پس از تغذیه ی موها با کراتین اضافی، پیوندهای شکست خورده را نیز ترمیم کرد. به همین دلیل خانم ها به دنبال راهکارهایی هستند که نه تنها بتوانند سلامت موهای خود را تقویت کنند، بلکه به ظاهر آن نیز درخشش و جلوه ای زیبا و ابریشمی بدهند. امروزه تکنیک های زیادی به عنوان درمان برای احیا و بازسازی موها وجود دارند. این تکنیک ها می توانند تا چند ماه علاوه بر بازسازی، ظاهر موها را صاف جلوه دهند. در کنار این تکنیک های درمانی، خدمات تکمیلی مانند ابریشم تراپی مو نیز وجود دارند که می توانند به افزایش لطافت، نرمی، لختی و براقی موها کمک کنند.

ابریشم سازی مو

ما در مرکز تخصصی مریم فریدونی مواد کراتینه را به طور مصنوعی با انجام ابریشم سازی به داخل موهای شما وارد میکنیم که نتیجه کارها را میتوانید در گالری تصاویر بخش نمونه کارهای سالن مشاهده نمایید.

جهت رزرو ساعت و روز ابریشم سازی مو در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم

ابریشم سازی مو

ابریشم سازی مو

روش انجام ابریشم سازی مو به چه صورت است؟

ابریشم سازی مو چیست؟ · دلایل انجام ابریشم سازی مو · نحوه ی انجام ابریشم سازی مو · روش های ابریشم سازی مو در خانه · تفاوت ابریشم سازی مو با کراتینه.

ابریشم سازی مو روشی برای از بین بردن پف و وز، در موهای آسیب دیده است. معمولا کراتینه و ابریشمی کردن مو در یک جلسه انجام می شود.

ابریشم سازی مو - صافی کراتین مو | پوست و ناخن

حتما شما هم این روزها درباره ابریشم سازی مو در سالن های زیبایی زیاد شنیدید. اما درباره نحوه عملکرد آن و تفاوت آن با احیا و کراتینه چیزی نمی دانید .

هزینه ابریشم سازی مو چقدر است؟

فواید و عوارض ابریشم سازی مو

کراتین کردن مو چیست؟ پروتئین اصلی تشکیل دهند ی ساقه ی مو کراتین نام دارد، زمانی که کراتین از بین برود موها شکننده و خشک می شوند و زیبایی شان را ...

کراتینه یا موی ابریشمی؟

خوب است در ابتدا بدانید که ابریشم سازی مو، یک روش مکمل و متفاوت از کراتینه ... مراحل روش کار موی ابریشمی; تفاوت موی ابریشمی و کراتینه چیست؟

ابریشم سازی مو

ابریشم سازی مو چیست و چه تفاوتی با کراتینه دارد؟

ابریشم سازی مو 100 درصد و کراتینه 70 درصد جواب میده

ابریشم سازی مو در منزل

ابریشم سازی(پروتئین تراپی) مو در خدمات رنگ آرامیس

ابریشم سازی یا پروتئین تراپی مو چیست؟ پروتئین تراپی مو با اعمال محصولات سرشار از پروتئین به موهایتان منجر به جذب بیشتر مواد کراتین و تقویت موهایتان می‌شود.

هر آنچه که باید درباره ابریشمی کردن موها بدانید

ابریشمی کردن موها به یک نوع مو یا یک ضخامت مو محدود نمی شود . یک مرحله مهم در ابریشم سازی مو اصلاح و کوتاهی مو است، از این رو انتهای موهای تان یکدست و زیبا به ...

تفاوت ابریشم سازی مو با کراتین

دیدگاه خود را بیان کنید