درباره فر دائم مو ( شش ماهه )

فر کردن مو صورت شما را زیباتر خواهد کرد و همچنین باعث می شود تا موهای شما حجیم تر به نظر برسند.

فر کردن مو صورت شما را زیباتر خواهد کرد و همچنین باعث می شود تا موهای شما حجیم تر به نظر برسند.

درباره فر دائم مو ( شش ماهه )

پنج‌شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۴۰۶۵۵ بازدید

فر شش ماهه چگونه است؟

روند انجام فر دائم مو باعث تغییر آناتومی و کوتیکول های موی شما می شود. با حرارت بالا و مواد موثر پیوندهای دی سولفید مو شکسته شده و حالت مورد نظر ما را در ساختمان مو تعریف می کنند.

فر مو دائم یکی از گزینه های عالی برای داشتن موهای حالت دار و مواج است. با تکنیک فر کردن دائم مو می توان موها را به مدت ۶ ماه فر نگه داشت. با رشد ریشه مو و بلند شدن آن، کم کم خاصیت فر از بین می رود و باید آن را دوباره تمدید کرد.

فر کردن مو روش های مختلفی دارد مانند فر کردن مو با بابلیس، فر کردن مو با اتو مو و فر کردن مو بدون استفاده از وسایل حرارتی ،یک روش برای فر کردن موها، فر کردن دائم مو‎ ‎است که به فر شش ماهه معروف است. در این روش با استفاده از مواد شیمیایی موها را فر می کنند این کار بهتر است در سالن زیبایی و توسط افراد متخصص انجام شود.

فر کردن مو کار بسیار حساسی است و اگر از بهترین مواد فر کننده مو شش‌ماهه استفاده نشود نتیجه کار موجب آسیب زیاد به ساقه موها خواهد شد. بهترین مواد فر دائم مو موجب ایجاد فرهای زیبا و با ماندگاری بالا می‌شود مواد مرغوب رایحه بدی روی مو به جا نمی‌گذارند و همین‌طور از شکنندگی زیاد مو و خشکی مو جلوگیری می‌کنند.

نوع موهای خود را بشناسید :

شناخت نوع و شرایط موها برای فر دائم اهمیت زیادی دارد و اگر درست انجام نشود ممکن است به موهای شما آسیب برسد.

- موهای مقاوم در مقابل فر مانند موهای آسیایی ، موهای قطور ، موهای کم حجم و دارای انعطاف کم باید با آلکالین فر شوند.

- موهای معمولی با انعطاف کافی ، موهای آسیب دیده و رنگ شده و موهای شکننده با اسیدهای ملایم تر فر می شوند.

- اگر موهای شما بسیار آسیب دیده است یا از نوع بسیار وز است بهتر است برای فر شش ماهه به سالن های زیبایی مراجعه کنید.

 فر دائم مو

انواع فر مو شش‌ماهه

انواع فر شش ماهه مو بر اساس حجم و مدل مو و بلندی مو تعیین می‌شود. نوع مواد در انواع فر شش‌ماهه تفاوتی باهم ندارند اما نوع بیگودی تعیین‌کننده انواع فر شش‌ماهه مو است.

۱. فر شش‌ماهه درشت :

معمولاً بر اساس سلیقه مشتری بر روی موی کوتاه درخواست فر شش‌ ماهه درشت می‌کنند. زیرا فردائم درشت قد مو را کم نمی‌کند. مدل موی فر درشت صرفاً جهت افزایش حجم مو انجام می‌شود.

۲. فر شش‌ماهه متوسط :

این مدل فر به‌اندازه بیگودی بستگی دارد. در واقع تنها عاملی که در شکل مو تغییراتی ایجاد می‌کند نوع بیگودی است که بر اساس سلیقه مشتری و حجم و اندازه مو انتخاب می‌شود. برای انجام فر دائم موی کوتاه و بلند معمولاً از سایز متوسط بیگودی استفاده می‌شود تا تاب‌های متوسط و زیبایی به مو ببخشد.

۳. فر شش‌ماهه ریز :

فر شش ماهه ریز یک موضوع کاملاً سلیقه‌ای است. در مواردی مانند موی فر مردانه اغلب از فر شش‌ماهه مو که بسیار هم ترند شده است استفاده می‌کنند. اما برای فر شش‌ماهه ریز خانم‌ها، پیشنهاد ما این است که بر روی موی بلند انجام شود تا با کاهش قد مو پف مو هم کمتر شود.

مراقبت از موها پس از فر دائم مو

- موهایتان را بیش از حد نشویید.

- از یک محصول فرم دهنده مو برای فرم دادن به موهای خود استفاده نمائید.

- پس از فر کردن موها از انواع ماسک مو یا ویتامینه موها استفاده کنید.

- از این روش در صورت داشتن موهای کوتاه یا چتری خیلی کوتاه استفاده نکنید.

- موهایتان را بابلیس نکنید.

- استفاده از سشوار سبب خشکی موهای شما خواهد شد.

مزایای فر کردن دائم مو

یک روش حجیم کردن موها و پرپشت نشان دادن آنها بی شک فر مو است که با فردائم نیز این بار نگرانی کم حجمی هرروزه موهایتان را کم می کنید.

فر مو بسیار مناسب افرادی است که نیاز به تنوع دارند چون مدل های شینیون مختلفی را می توان به سادگی با فر مو درست کرد و لذت برد.

فر دائم مو موهای شما را نظم و سازمان می دهد و نیاز به شانه کردن هر ساعت مو و چک کردن آن ندارید.

عوارض و معایب فر شش ماهه مو

- طبق تجربه مدرسین حرفه ای ، فر دائم مو برای موهای چرب یا متعادل مناسبتر است به دلیل مواد قوی که دارد باعث خشک شدن موها می شود.

- مواد فر لایه بیرونی مو را تحت آسیب قرار می دهد و هر چقدر جنس مواد اورجینال و با کیفیت باشد میزان این آسیب خیلی کمتر است ولی به صفر نمی رسد.

- برای حمام کردن لازم است نکات بسیاری از جمله شانه کردن مو و استفاده از مواد خاص بعد از شستشو را در روزمره خود داشته باشید.

- شکنندگی مو به علت شکسته شدن پیوندهای پروتئینی مو افزایش می یابد و لازم است که در نگه داری موهایتان دقت بیشتری انجام دهید.

- بلافاصله بعد از فر کردن نباید موهای خود را تا دو روز بشویید تا مواد روی حالت موهای شما اثر دائمی داشته باشند به علت بوی ناخوشایند مواد فر کمی تحمل آن به خصوص برای بانوانی که به بو حساسیت دارند دشوار است.

- برای استفاده از مواد با کیفیت لازم است هزینه بالایی متقبل شوید که قطعا در دراز مدت ارزش آن را دارد.

قیمت فر مو شش ماهه بر چه اساس تعیین می شود؟

تاثیر اندازه مو بر قیمت فر مو شش ماهه

هر چه اندازه موهای شما بلندتر باشد طبعا به مواد شیمیایی بیشتری برای فر کردن موهای خود نیاز دارید و هزینه فر مو شش ماهه برای شما بیشتر خواهد بود. اگر می خواهید می توانید موهای خودتان را اول کوتاه کرده و سپس جهت فر کردن اقدام کنید. به این شکل موهای شما مدل دار شده و کوتاه کردن مویی که فر شده سخت تر است. البته اگر موهای شما زیادی کوتاه است برای فر کردن آن دست نگه دارید. مخصوصا چتری های کوتاه پس از فر شدن بالا رفته و اذیتتان خواهد کرد. بهترین کار ممکن فر کردن موهایی با سایز متوسط است.

تاثیر نوع فر بر قیمت فر مو شش ماهه

یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه فر مو نوع فری است که از آرایشگر انتظار دارید قیمت فر شش ماهه درشت با قیمت فر مو شش ماهه ریز متفاوت است. قبل از هر چیز درباره تصمیم خود در خصوص نوع فر درخواستی مطمئن شوید. آرایشگاه محل مناسبی برای گرفتن تصمیم نهایی نیست.

تاثیر جنس مو بر قیمت فر مو شش ماهه

اگر موهای حساس و شکننده ای دارید و موخوره شده اند ترجیحا فر نکنید. مواد شیمیایی ای که با آن موی شما را به صورت دائم فر می کنند برای مو مضر است. ولی قبل از هر چیز توجه کنید که چه موادی مناسب موهای شماست. برای این مورد باید جنس موهای خودتان را بهتر بشناسید. جنس موی شما مواد شیمیایی استفاده شده را تعیین خواهد کرد و قیمت فر کردن مو را بیشتر و یا کمتر می کند. علاوه بر این اگر حالت گرفتن موهای شما سخت تر باشد ممکن است زمان بیشتری از آرایشگر گرفته و هزینه فر مو شما بیشتر شود. به طور کلی یکی از مسائل تعیین کننده در زمینه قیمت فر کردن مو زمان آرایشگر است. فر کردن مو ممکن است بین 2 الی 4 ساعت طول بکشد پس صبور باشید.

تاثیر خدمات درخواستی از آرایشگاه در قیمت فر مو شش ماهه

برخی از بانوان تنها برای فر کردن مو به آرایشگاه نمی روند. بلکه برای کوتاهی و یا سایر خدمات نیز به آرایشگاه رجوع کرده اند. پس طبعا هزینه فر کردن مو در این مورد با مجموع سایر محاسبه می شود و شاید هم توانستید تا از آرایشگاه تخفیف بگیرید.

مزایای فر کردن دائم مو
جهت رزرو ساعت و روز خدمات در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید یا از قسمت رزرو انلاین وقت خود را رزرو نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.


فر دائم مو و فر شش ماهه با مواد مرغوب | قیمت فر کردن مو

تو فکر فر کردن مو هستی؟ فر دائم مو در منزل با مواد، فر شش ماهه ریز سیم تلفنی و فر شش ماهه درشت دائم را با قیمت فر دائم مو ارزان به هوم سرویز بسپر.

قیمت فر مو دائم (شش ماهه) و فر موقت موی زنانه

هزینه فر موی بانوان. اگر موهای صاف و یکدست برایتان یکنواخت شده است، بهتر است فر مو را امتحان کنید. با فر کردن مو، چهره تان ظاهری متفاوت و ...

آموزش فر دائم مو در منزل

با تکنیک فر کردن دائم مو می توان موها را به مدت ۶ ماه فر نگه داشت. ... فر دائم یا فر شش ماهه را باید برای موهای کاملا سالم و بدون آسیب به ...

مشاهده تخفیف های فر مو شش ماهه

کار با مواد فر سخت است و فر شش ماهه مو با استفاده از مواد شیمیایی و معمولا توسط افراد متخصص در سالن زیبایی انجام می‌شود.

کسایی که موهاشونو فر 6 ماهه کردن

آنچه باید درباره فر کردن موها بدانیم

اگر برای فر کردن شش ماهه موهایتان به آرایشگاه رفته باشید، باید منتظر یک جنگ ... این مدت زمان با در نظر گرفتن شرایط مو، قدرت محلول فر، درجه حرارت محیط و ...

آموزش فر کردن دائم مو به همراه نکات کلیدی

فر کردن دائم مو که به فر شش ماهه معروف است، با استفاده از مواد شیمیایی موها را فر می کنند این کاربهتر است درسالن زیبایی و توسط افراد متخصص.

قیمت فر دائم مو بانوان چقدر است؟

طبعا قیمت فر مو شش ماهه یا همان دائم از قیمت فر کردن موقت مو بیشتر است. شما می توانید به روش های خانگی موهای خود را هم به شکل دائم و هم موقت فر کنید.

فر شش ماهه چگونه است؟ · عوارض و معایب فر شش ماهه مو · مزایای فر کردن دائم مو

آموزش فر دائم مو در منزل + توضیح کامل مراحل

یکی از کارهایی که سبب تغییر در چهره می شود فر کردن موهاست که این روزها رواج زیادی یافته است. یک روش برای فر کردن موها فر دائم است که به فر شش ماهه معروف است ...

دیدگاه خود را بیان کنید