انواع فیشیال صورت

خدمات مراقبت از پوست | در مرکز تخصصی مریم فریدونی

خدمات مراقبت از پوست | در مرکز تخصصی مریم فریدونی

انواع فیشیال صورت

شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۵۲۰۵ بازدید

فیشیال بیسیک در سالن تخصصی پوست مو مریم فریدونی چگونه انجام میشود؟

برای اینکه پوستی سالم، درخشان، زیبا و شاداب داشته باشید لازم هست که مراقبت خیلی خوبی از پوست انجام بدید. فیشال صورت و پاکسازی پوست یکی از از روش هایی هست که به شما کمک میکنه تا پاکسازی عمیقی از پوست صورتتون داشته باشید و سلامت و شادابی پوست رو به بهترین شکل ممکن حفظ کنید . فیشیال یک روش درمان پوستی هست که کمک میکنه تا پوست تمیز بشه، سلول های مرده از روی سطح پوست پاک بشن و مشکلات پوستی با استفاده از ماسک پوست درمان خواهند شد. فشیال صورت دارای چند مرحله هست که به منظور جوانسازی و تغذیه پوست انجام میشود و بعد از اتمام کار پوستی سالم تر و جوان تر خواهید داشت. این روش به روش SPA هم معروف است که با ریلکس کردن، استراحت و دریافت ماساژ تکمیل میشود.

فیشیال پوست

مراحل انجام فیشیال بیسیک

1- دو مرحله پاکسازی مواد و مکانیکی
2 - لایه برداری
3 - بخور ( سرد و گرم )
بخور گرم به پوست صورت باعث باز شدن منافذ پوست میشود با باز بودن منافذ تمامی مواد و کرم های مربوط به جوانسازی و ترمیم پوست صورت بدلیل نفوذ بیشتر در پوست بصورت کامل جذب می شوند.پس از اتمام کار باید از بخور سرد استفاده کرد تا منافذ پوست مشتری را هنگام خروج در برابر آلودگی ها بسته نگهداریم
4 - درمااف و تخلیه جوش های زیر پوستی
( دستگاه درما اف یک دستگاه فراصوتی بوده با کمک خصیصه الکترونیکی فراصوتی یون ها، حبابه ای بسیار ریز با سرعت بالا تولید‌‌ می‌نماید که کمک به جوانسازی، تمیز کردن و پاکسازی و تغذیه پوست شما‌‌ می‌نماید. )
5 - التراسونیک
(دستگاه التراسونیک یا اتوی صورت از فناوری امواج صوتی با فرکانس بالا برای نفوذ به لایه های زیرین پوستی استفاده میکند جهت تسریع ترمیم و احیای سلول های پوستی، تونینگ عضلات، بهبود گردش خون، افزایش تخلیه غدد لنفی، کاهش تورم وکمک به نفوذ محصولات محافظت از پوست)
6 - ماسک مناسب نوع پوست
7 - بستن منافذ پوست
8 - آبرسانی پوست

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فیشیال VIP در سالن تخصصی پوست مو مریم فریدونی چگونه انجام میشود؟

پوست صورت یکی از حساس ترین عضو بدن می باشد باید به درستی از آن مراقبت کنید. شاید بارها احساس کرده باشید پوستتان شادابی و طراوت خود را از دست داده است و برای حل این مشکل به سراغ پاکسازی صورت رفته باشید. شما با پاکسازی لایه ای از پوست رویی خود را بر می دارید و پوستتان طراوت خود را بازمی یابد. در پاکسازی صورت با رساندن اکسیژن به لایه های زیرین پوستتان زیبا و شاداب می شود و مهم ترین فایده پاکسازی از بین رفتن جوش های سرسیاه و رفع جای جوش و لک می باشد.

فیشیال پوست

مراحل انجام فیشیال VIP

1 - لایه بردار به دو طریق دستگاه و مواد
2 - تخلیه جوش های زیر پوستی با دستگاه درمااف
(این دستگاه از امواج صوتی سطح بالا جهت نفوذ پیدا نمودن به لایه های زیرین سطح پوست بهره می توان برد.

مزایا : تسریع در ترمیم منافذ باز صورت - آبرسانی به پوست و منافذ داخلی -بهبود بافت و رنگ پوست -درمان منافذ باز صورت -افزایش متابولیسم سلولی

لیفت و احیای پوست -احیای سلول ها مرده - بهبود گردش خون - افزایش تخلیه لنف - تونینگ عضلات -تحریک سلولیت -کلاژن سازی

3 - افزایش گردش خون با دستگاه التراسونیک
( دستگاه التراسونیک یا اتوی صورت از فناوری امواج صوتی با فرکانس بالا برای نفوذ به لایه های زیرین پوستی استفاده میکند جهت تسریع ترمیم و احیای سلول های پوستی، تونینگ عضلات، بهبود گردش خون، افزایش تخلیه غدد لنفی، کاهش تورم وکمک به نفوذ محصولات محافظت از پوست .)
4 - ویال تراپی کل صورت
( ویال مزوتراپی و ویال میکرونیدلینگ یکی از ابزارهای متخصصین پوست و زیبایی و ابزاری جوانسازی می باشد با تزریق انواع کوکتل ها ، کلاژن های پوست را تقویت کرده و به شادابی و زیبایی صورت کمک می کند.)
5 - لیفتینگ با دستگاه آر اف
(آراف یکی از روش‌های جوان سازی پوست است که با از بین بردن جای زخم، چروک‌های ظریف صورت، چین خوردگی‌ها و تغییرات رنگ در پوست موجب ایجاد پوستی جوان‌تر و سالم‌تر در بیماران می‌گردد. این روش با از بین بردن یک لایه پوست موجب جوانسازی و زیباسازی می‌گردد )
6 - میکرودرم
(میکرودرم ابریژن در حال حاضر به یکی از روش‌های درمانی غیرتهاجمی و موثر تبدیل شده است که باعث لایه برداری پوست می‌شود و بسیاری از مشکلات پوستی مانند چین و چروک، لکه‌های ناشی از پیری، جای جوش و لکه‌های قهوه‌ای را درمان می‌کند.)
7 - کاهش لک و تیرگی پوست
8 - رفع گودی و خطوط دور چشم با ویال مخصوص
9 - رفع غبغب با دستگاه
(امواج فرکانس رادیویی RF یکی از روش های غیرتهاجمی محبوب برای کاهش چربی های اضافی می باشد. جریان الکتریکی ایمن از طریق الکترودهایی که بر روی سطح پوست قرار می گیرد به عمق بافت ها نفوذ می کند. در این مرحله حرارتی که در عمق بافت پوست ایجاد می شود (حدودا 40 درجه) سلول های چربی را تخریب می کند و پوست سفت و جمع می شود.)
10 - درمان منافذ باز
11 - نور تراپی با دستگاه LED
12 - ماساژ مدلینگ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فیشیال کلاسیک در سالن تخصصی پوست مو مریم فریدونی چگونه انجام میشود؟

فیشیال یکی از بهترین روشهای درمانی - زیبایی برای پاکسازی عمیق پوست است که از طریق آن میتوان به پوستی درخشان و سرزنده رسید. انجام این درمان به افرادی توصیه میشود که احساس میکنند شادابی و سرزندگی پوستشان از بین رفته و به دلیل استفاده از مواد آرایشی در دراز مدت، پوستشان تیره شده است. پاکسازی صورت موجب لایه برداری، افزایش شفافیت، رطوبت رسانی، تقویت پوست شده که تمامی این موارد در زیباتر شدن چهره فرد بسیار تاثیر گذار است.

فیشیال پوست

مراحل انجام فیشیال کلاسیک

1 - پاکسازی مواد و مکانیکی
2 - باتم سرد ( افزایش گردش خون )
(با بهره گیری از امواج سرد باعث رفع افتادگی و شلی پوست شده (پوست صورت را به خوبی لیفت و ماهیچه ها را سفت می کند )
3 - التراسونیک ( جذب مواد )
(دستگاه التراسونیک یا اتوی صورت از فناوری امواج صوتی با فرکانس بالا برای نفوذ به لایه های زیرین پوستی استفاده میکند جهت تسریع ترمیم و احیای سلول های پوستی، تونینگ عضلات، بهبود گردش خون، افزایش تخلیه غدد لنفی، کاهش تورم وکمک به نفوذ محصولات محافظت از پوست
4 - آبرسانی ( سرم )
( سرم سرشار از مواد مغذی ، آبرسان و ضد پیری می باشد و با بهره گیری از اننواع تجهیزات مراقبتی پوست ، با قدرت جذب بالا به لایه های اپیدرم پوست نفوذ می کند و در درجه اول موجب نرمی و لطافت پوست شده و خطوط و چین و چروک های پوستی را به طرز قابل توجهی کاهش می دهد . )
5 - کاهش منافذ باز
6 - رفع کدری و تیرگی پوست
7 - تخلیه جوش های زیر پوستی با درما اف
( دستگاه درما اف یک دستگاه فراصوتی بوده با کمک خصیصه الکترونیکی فراصوتی یون ها، حبابه ای بسیار ریز با سرعت بالا تولید‌‌ می‌نماید که کمک به جوانسازی، تمیز کردن و پاکسازی و تغذیه پوست شما‌‌ می‌نماید. )
8 - میکرودرم
9 - اتوی صورت
(با کمک خصیصه الکترونیکی فراصوتی یون ها، حبابه ای بسیار ریز با سرعت بالا تولید‌‌ می‌نماید که کمک به جوانسازی، تمیز کردن و پاکسازی و تغذیه پوست شما‌‌ می‌نماید.)
10 - درمان پوست ( چرب ، خشک و حساس )
11 - آبرسانی و کلاژن سازی دور چشم
12 - امگالایت ( نور تراپی )
( دستگاه نور درمانی امگا لایت OMEGA Light ( دارای چهار رنگ نور برای درمانهای مختلف پوست - تسکین دهنده درد و ایجاد آرامش -احیا و جوانسازی سلولهای پوستی -از بین بردن جای زخم و آکنه - تسریع گردش خون - جلوگیری از التهاب زخم - محو لکه های پوست - بدون ایجاد حساسیت)
13 -ماساژ پایانی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فیشیال تخصصی در سالن تخصصی پوست مو مریم فریدونی چگونه انجام میشود؟

فشیال یک روش درمانی برای پوست صورت و گردن می‌باشد. طی انجام فرآیند فشیال سلول‌های مرده پوست از بین می‌رود. همچنین این روش می‌تواند بعضی از مشکلات شایع پوستی را با استفاده از دستگاه‌های درما اف و هیدرودرمی درمان کند. فشیال طی چند مرحله باید روی پوست انجام شود. فشیال کمک می‌کند تا پاک‌سازی عمیقی از پوست داشته باشید. سلامتی و شادابی پوست رو به بهترین شکل حفظ کنید.فیشیال صورت یک روش درمانی چند مرحله ای است که شامل چندین درمان مراقبت پوستی در یک درمان میشود. گرچه این درمانهای چند مرحله ای در نگاه اول ساده به نظر میرسند، اما اگر با استفاده از بهترین مواد و به بهترین شکل اجرا شوند، نتیجه غیر قابل تصوری به همراه خواهند داشت. ا

فیشیال پوست

مراحل انجام فیشیال تخصصی1 - لایه برداری آنزیمی
( لایه برداری باعث لطیف شدن پوست و تحریک ساخت سلول های پوستی جدید می شود. پوست پس از انجام عمل پیلینگ، صاف تر، لطیف تر و درخشان تر به نظر می رسد و گردش جریان خون در آن افزایش می یابد. علاوه بر این باعث تمیز شدن عمقی پوست و تخلیه منافذ پوستی مسدود شده با چربی می شود. به وسیله پیلینگ محصولات پوستی سریع تر و بیشتر در پوست جذب می شود.)
2 - بخور ( سرد و گرم )
( بخور گرم به پوست صورت باعث باز شدن منافذ پوست میشود با باز بودن منافذ تمامی مواد و کرم های مربوط به جوانسازی و ترمیم پوست صورت بدلیل نفوذ بیشتر در پوست بصورت کامل جذب می شوند.پس از اتمام کار باید از بخور سرد استفاده کرد تا منافذ پوست مشتری را هنگام خروج در برابر آلودگی ها بسته نگهداریم )
3 - درمااف ( تخلیه جوش های زیر پوستی )
4 - میکرودرم ابریژن
(میکرودرم ابریژن در حال حاضر به یکی از روش‌های درمانی غیرتهاجمی و موثر تبدیل شده است که باعث لایه برداری پوست می‌شود و بسیاری از مشکلات پوستی مانند چین و چروک، لکه‌های ناشی از پیری، جای جوش و لکه‌های قهوه‌ای را درمان می‌کند.)
5 - التراسونیک ( جذب 90 درصدی مواد )
6 - کاهش منافذ باز
7 - شفاف سازی
8 - رفع تیرگی و کدری پوست
9 - آبرسانی و کلاژن سازی دور چشم با ویال و ماسک مخصوص
10 - آبرسانی لب
( مرطوب سازی و تسکین درد ناشی از ترک خوردگی یا خشکی لب )
11 - هیدرودرمی و اکسیژن رسانی پوست
( هیدرودرمی (آبرسانی) پوست روشی است که باعث از بین رفتن سلول های مرده لایه (اِستراتوم کورنِئوم) پوست) براي موارد زیر استفاده ميشود:
خطوط ریز و چین و چروک - پیری زودرس - افتاب سوختگی - اکنه و جراحت -پوست های ناصاف - گرفتگی پوست - بسته بودن منفذها - ایجاد بافت های سالم تر
12 - درمان پوست ( چرب ، خشک و حساس )
13 - فتو تراپی با امگالایت
14 - ماساژ لیفتینگ
برای بهبود حالت عضلات صورت -لطافت پوست -ریلکس شدن عضلات صورت و چشم‌ها -تسکین سردردها و دردهای ناحیه صورت - تحریک جریان خون - کاهش استرس و تنش

دیدگاه خود را بیان کنید