کربن تراپی چیست؟

کربن تراپی یا لایه برداری صورت با کربن لیزر، فرآیندی سریع و بدون درد است که به بهبود ظاهر صورت کمک می کند.

کربن تراپی یا لایه برداری صورت با کربن لیزر، فرآیندی سریع و بدون درد است که به بهبود ظاهر صورت کمک می کند.

کربن تراپی چیست؟

پنج‌شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۱۴۰۲ بازدید

لیزر کربن یا پیلینگ نرم، نوعی روش پاکسازی پوست است که کاملاً بدون درد بوده، تقریباً بلافاصله اثر می‌کند. این روش درمانی به‌ویژه برای افرادی که پوست چرب دارند یا از جوش سر سیاه، منافذ باز پوست، آکنه و کدورت پوست شکایت دارند، مفید واقع می‌شود. کربن تراپی یا پیلینگ کربن بویژه زمانی به کار شما می‌آید که می‌خواهید بلافاصله ظاهر پوست خود را بهتر کنید.

برای پیلینگ کربن لایه نازکی کربن (زغال) مایع (کربن طبی یا کربن فعال) بر روی پوست شما توسط متخصص پوست، مالیده می‌شود. این لایۀ کربنی به عمق منافذ پوست نفوذ می‌کند و بعد از مدتی کوتاه لیزر انجام می‌شود. نور لیزر به شدت جذب ذرات کربن می‌شود و وقتی اشعۀ لیزر از روی منطقه‌ای که کربنی شده است، عبور داده می‌شود، کربن را تخریب می‌کند و همراه با آن سلول‌های مردۀ پوست، مواد زائد و چربی پوست را نیز نابود می‌کند، بدون آنکه دردی ایجاد شود.

کربن تراپی صورت

لیزر کربن 4 کار اصلی انجام می دهد که عبارتند از :

پاکسازی : کربن می تواند چربی و مواد زائد عمق منافذ پوست را جذب کرده و سپس لیزر ذرات کربن را نابود می کند و پوست تمیز می شود.

لایه برداری : با هدف قرار دادن کربن توسط لیزر ، سلول های مردۀ پوست و جوش های سرسیاه هم از سطح پوست برداشته شده و لایه برداری انجام می شود. در این حالت پوست شفاف تر شده ، منافذ آن بسته می شوند.

از بین بردن جوش ها و کاهش چربی پوست : گرمایی که توسط پیلینگ کربن ایجاد می شود ، باکتری های مولد جوش را از بین برده و سبب جمع شدن غدد چربی می شود. در نتیجه تولید چربی پوست را کاهش می دهد.

جوانسازی : در پیلینگ کربن لایه های عمقی پوست نیز هدف قرار می گیرد و تولید کلاژن تحریک می شود.

برخی از کاربردهای لیزر کربن عبارتند از :

- روشن کردن و شفاف شدن پوست

- بسته شدن منافذ پوست

- کمرنگ شدن تیرگی جای جوش

- کاهش و تنظیم ترشح چربی پوست

- صاف کردن و لطافت پوست

- جمع شدن منافذ باز پوست

- بهبود آکنه

- کربن تراپی با لیزر می‌تواند چربی و مواد زائد عمق منافذ پوست را جذب کرده و سپس با از بین بردن ذرات کربن توسط لیزر، پوست پاکسازی می‌شود.

- هدف قرار دادن کربن توسط لیزر، سلول‌های مرده پوست و جوش‌های سرسیاه را از سطح پوست برداشته شده و لایه‌برداری انجام می‌شود.

- گرمایی که توسط پیلینگ کربن ایجاد می‌شود، باکتری‌های مولد جوش را از بین برده و سبب جمع شدن غدد چربی می شود و در نتیجه تولید چربی پوست را کاهش می‌دهد.

- جوانسازی غیر تهاجمی با تحریک کلاژن سازی و سلولهای پوستی جدید

- با توجه به اثر حرارتی، رشد بافت همبند افزایش می یابد.

کربن تراپی به عنوان روشی برای لایه برداری، به درمان برخی از عوارض ایجاد شده در پوست می‌پردازد. این عوارض عبارتند از:

- چین و چروک
- جوش و جای جوش
- لک و کک مک
- منافذ باز پوست
- کدری پوست
- پیری ناشی از نور آفتاب
- چین و چروک ریز
- تغییر رنگدانه ناشی از آکنه

لیزر کربن


جهت رزرو ساعت و روز خدمات در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید یا از قسمت رزرو انلاین وقت خود را رزرو نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.


لیزر کربن

لیزر کربن چیست؟ لیزر کربن یا پیلینگ نرم، نوعی روش پاکسازی پوست است که کاملاً بدون درد بوده، تقریباً بلافاصله اثر می‌کند.

پاکسازی و لایه برداری پوست با لیزر کربن

لیزر کربن یا پیلینگ نرم، نوعی روش پاکسازی پوست است که کاملاً بدون درد بوده، تقریباً بلافاصله اثر می‌کند. این روش درمانی به‌ویژه برای

لیزر کربن چیست و چه فوایدی دارد؟

لیزر کربن،لیزر کربن چیست،منافع کربن لیزر،شیوه کار لیزر کربن پیل،عیبهای کربن تراپی،تعداد جلسات کربن تراپی،کربن لیزر صورت،فوايد پیلینگ کربن.

کربن پیل با لیزر چیست و چه کاربردی دارد؟

لایه برداری پوست با روشکربن پیل با لیزر یا کربن تراپی در اصفهان از جمله اقداماتی است که در کلینک دکتر رامین مدرسی، در بهترین سطح قابل انجام است.

کربن تراپی چیست؟ ... کربن تراپی یا لایه برداری صورت با کربن لیزر، فرآیندی سریع و بدون درد است که به بهبود ظاهر صورت کمک می کند. در درجه اول فقط افرادی که پوست چرب ...

کربن تراپی با لیزر چیست؟

لیزر کربن چیست و چه فوایدی دارد؟ لیزر اسپکترا، لیزر کربن پیل یا پیلینگ کربن، همه نام های مختلفی است که به یک شیوه درمانی خاص با استفاده از کربن و ...

کربوکسی تراپی تراپی

کربوکسی تراپی یا درمان با استفاده از گاز کربن دی اکسید از جمله روش‌های پرطرفدار ... لیزر فرکشنال CO2 | تاثیرات، مزایا، هزینه و عوارض احتمالی.

خطرات و عوارض کربوکسی تراپی چیست ؟

آیا گاز کربن دی اکسید سمی است ؟

کربوکسی تراپی چیست و چه کاربردها، عوارض و هزینه هایی دارد؟

گاز دی اکسید کربن حتی می تواند در مناطق ظریف یا پوست نازک مانند اطراف چشم تزریق شود. از این درمان به منظور کاهش چربی و سلولیت، افتادگی پوست، جای آکنه ، خطوط و ...

کاربرد کربن تراپی با لیزر کیوسوئیچ

کربن تراپی با لیزر کیوسوئیچ نوعی روش درمانی لیزری انقلابی است که کاملاً بدون درد بوده و تقریباً بلافاصله اثر می‌کند.

دیدگاه خود را بیان کنید