کربوکسی تراپی صورت برای رفع لک و جوانسازی پوست

کربوکسی تراپی یک روش ایمن و کم‌تهاجمی است برای جوانسازی، بازیابی و ترمیم پوست، درمان چروک‌ها، افتادگی پوست و سلولیت

کربوکسی تراپی یک روش ایمن و کم‌تهاجمی است برای جوانسازی، بازیابی و ترمیم پوست، درمان چروک‌ها، افتادگی پوست و سلولیت

کربوکسی تراپی صورت برای رفع لک و جوانسازی پوست

پنج‌شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۷۳ بازدید

کربوکسی تراپی پوست با تزریق مقادیر کمی از دی کسید کربن (CO۲) به زیر پوست -به منظور شکستن رسوبات چربی و تحریک تولید کلاژن- انجام می شود.

کربوکسی تراپی پوست یک روش درمانی مؤثر برای مشکلات پوستی از قبیل خطوط ریز، چین و چروک و ترک های پوستی می باشد. زیرا با تزریق دی اکسید کربن جریان خون در ناحیه ی تحت درمان افزایش یافته و منجر به تحریک کلاژن پوست و کاهش چین و چروک های ریز و رفع سیاهی زیر چشم می شود.

جوانسازی پوست با کربوکسی تراپی در ناحیه‌های مختلفی مانند صورت، پلک‌ها، پوست زیر چشم ، گردن، شکم، بازوها، پاها و باسن انجام می‌شود.

کربوکسی تراپی پوست


سیاهی دور چشم با افزایش اکسیژن رسانی به این ناحیه کاهش می یابد.

پف چشم با سفت کردن پوست و کاهش اندک چربی بهبود پیدا می کند.

افتادگی ابرو به دلیل باسازی کلاژن تازه و انقباض خطوط بهبود می‌یابد

چروک های پا کلاغی (چروک گوشه چشم) و خطوط خواب اطراف چشم ها با تحریک کلاژن کاهش پیدا می کند.

پف پلک با سفت کردن پوست پیشانی توسط تزریق های استراتژیک کربن دی اکسید دچار کاهش نسبی می شود.

جنس پوست اطراف چشم با تحریک کلاژن بهبود می یابد.

چروک های بین ابرو (خط اخم) و خطوط پیشانی با یک روش جدید بر اساس تحریک کلاژن و انقباض پوستی در قسمت پوست ابرو دچار بهبود می شود.

چروک های پوستی با تحریک کلاژن بهتر می شوند.

چروک های لب و خط خنده با تحریک کلاژن کمرنگ می شوند.

افتادگی گونه ها با یک روش جدید بر اساس تحریک کلاژن و انقباض نواحی انتهایی بهبود می یابد.

چروک های گردن با تحریک کلاژن بهتر می شوند (این ناحیه از موارد دشوار درمانی می باشد).

غبغب با کاهش چربی و سفت شدن پوست کوچک تر می شود.

گونه های چاق یا نرم با کاهش چربی و سفت شدن پوست کوچک تر می شوند.

چروک های گوش با تحریک کلاژن بهبود می یابند.

کربوکسی تراپی پوست


- کربوکسی تراپی به شکل معمول دارای عوارض نمی باشد. اندکی درد و تغییر رنگ پوست به قرمزی در جای تزریق، احساس کردن حرارت و گرما در بدن و شنیدن حالت صدای خش خش در سطح پوست و گاهی رنگ کبودی در جای تزریق از عوارض کوتاه مدت این شیوه ی درمانی می باشد که به طور معمول در ظرف چند ساعت و یا نهایتا بعد از چند روز به شکل کامل رفع می گردد.

- مانند هر تزریق دیگر، خطر تزریق نامطمئن وجود دارد، در طول درمان عفونت می‌تواند به خون منتقل شود و منجر به بیماری خونی شود. اطمینان حاصل کنید که تکنسین تمامی شرایط بهداشتی را رعایت می‌کند.

- تزریق مستقیم گاز به رگ‌های خونی یا سیاهرگ باعث ایجاد حباب گاز شده که می‌تواند در جریان خون حرکت کرده و منجر به آریتمی یا اگر رگ‌های تزریق شده به چشم نزدیک باشد، منجر به مشکلات بینایی شود.

- کربن دی اکسید یک گاز سمی است و مقدار تزریق آن مهم است و تفاوت زیادی ایجاد می‌کند. مقدار نادرست یا قرار گرفتن طولانی در معرض آن می‌تواند به شدت برای سلامتی شما خطرناک باشد.

- بیمارانی که داروهای رقیق‌کننده خون مصرف می‌کنند (هپارین یا کومادین) و زنان باردار نباید این درمان را انجام دهند.

- کسانی که مبتلا به نارسایی کلیوی، تحت دیالیز هستند بیماران سرطانی ، مبتلا به صرع ، کمخونی شدید ، نباید این درمان را انجام دهند.

- بانوانی که باردار می باشند.

- اشخاصی که بعد از جراحی، خون فعال در جای زخم خود دارند.

کربوکسی تراپی پوست


جهت رزرو ساعت و روز خدمات در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید یا از قسمت رزرو انلاین وقت خود را رزرو نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.


کربوکسی تراپی صورت برای رفع لک و جوانسازی پوست

کربوکسی تراپی به تزریق گاز دی اکسید کربن پزشکی به پوست گفته می شود. این تزریق می تواند در هر ناحیه از بدن انجام شود و معمولاً برای مواردی ...

کربوکسی تراپی برای لک صورت

از این رو با تزریق کربوکسی تراپی، جوان سازی در پوست انجام می شود. ... شود: کربوکسی تراپی برای از بین بردن غبغب، رفع لک صورت، کم کردن سلولیت، ...

‏کربوکسی تراپی برای لک صورت · ‏کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی یکی از سریع‌ترین و ساده‌ترین روش‌های جوانسازی پوست است. ... بهترین راهکارهای خانگی درمان و از بین بردن لک صورت

خطرات و عوارض کربوکسی تراپی چیست ؟

جوانسازی صورت با کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی چه کاربردهایی دارد · جمع شدن چربی و کم شدن وزن · بیماری های دیابتی · رفع کردن زخمی که روی پوست ایجاد شده است · لک های صورت را از بین می برد .

کربوکسی تراپی برای لک صورت - کلینیک تخصصی ...

به صورت کلی لک صورت باعث کاهش زیبایی چهره می شود. با این وجود میتوان گفت که از بین بردن لکه های پوستی صورت مساله بسیار مهمی است و پیدا کردن راهکاری که بتوان با ...

وارد نشده: جوانسازی ‏| باید شامل این عبارت باشد: جوانسازی

کربوکسی تراپی و تاثیر آن بر جوانسازی پوست

کربوکسی تراپی یکی از روشهای نوین جوانسازی صورت است که در این روش گاز دی اکسید کربن به پوست تزریق شدهو با افزایش خون رسانی مشکلات پوستی نیز ...

کربوکسی تراپی برای لک صورت - مرکز پوست و زیبایی ...

کربوکسی از نام عملی گاز دی اکسید کربن نشات می گیرد و در کربوکسی تراپی برای این که جوانسازی پوست انجام شود – چین و چروک ها برطرف شود – ترک های پوستی و کم شدن ...

جوانسازی با کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی روشی مدرن می باشد که امروزه در بسیاری از موارد از قبیل رفع ... پوست اکسیژن کافی دریافت نکرده، مستعد چروک شدن، آکنه، قرمزی و ایجاد لک می شود.

کربوکسی تراپی جای جوش و گودی زیر چشم: روش کاربردی و ...

کربوکسی تراپی چیست و چه کاربردها، عوارض و هزینه هایی دارد؟

کربوکسی تراپی یکی از کم هزینه ترین روش ها برای درمان تیرگی و پف زیر چشم و ترک ... در این روش، برای جوانسازی پوست، کربن دی اکسید به صورت مستقیم به زیر پوست ...

دیدگاه خود را بیان کنید