ماساژ اسکراب

ماساژ اسکراب,ماساژ اسکراب بدن,اسکراب پوست ,اسکراب

مرکز تخصصی مریم فریدونی با ارائه خدمات ماساژ اسکراب آماده پذیرای شما عزیزان می باشد | شماره تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845

پنج‌شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ | ۲۲:۱۴ ۰ نظر ۳۱۳ بازدید

اسکراب بدن به منظور لایه برداری و دفع انرژی منفی صورت می‌گیرد. برای اینکه پوستی شاداب و تازه و داشته باشید، لازم است تا سلول‌های مرده را از سطح پوست زدوده و از این طریق شادابی را به پوست خود ببخشید. . ماده‌ای مانند سفیدآب که در زمان‌های قدیم به منظور لایه برداری در حمام استفاده می‌شد، اسکراب نیز ترکیبی از مواد مختلف و با دانه‌های ریز است. این دانه‌ها کمک می‌کنند تا اضافات پوستی از سطح پوست پاک‌سازی شوند. به طور کلی اکثرا پوست هایی که چرب هستند، در قسمت هایی از صورت، آرنج، قوزک پا و زانو دچار تجمع پوست های مرده روی هم می شوند که استفاده از اسکراب این پوسته ها را از بین برده و پوستی شفاف و لطیف حاصل خواهد شد.اسکراب خط های سطحی ایجاد شده روی پوست را نیز از بین می برد.

سلول‌های مرده پوست، چربی‌های طبیعی بدن، استفاده از لوازم آرایشی و گرد و غبار و ذرات آلوده در هوا می‌توانند منافذ پوست شما را ببندند. با استفاده از لایه برداری، می‌توانید همه این ذرات را پاک کنید و باعث شوید که پوست روشن‌تر و شفاف‌تر به نظر برید و احساس تمیزی بیشتری داشته باشید.

ماساژ اسکراب بدن نه تنها منجر به تراشیدن و آب رسانی به پوست شما می­ شود، بلکه به رفع خستگی نیز کمک می­ کند.

در این روش، از نمک که ویژگی­ های سلامتی، تمیزکنندگی و سم زدایی آن به خوبی مشخص شده است، استفاده می­ کنیم. علاوه بر این، تراشیدن و لایه برداری پوست با استفاده از نمک به باز ماندن منافذ و خروج مواد زائد متابولیک از بدن کمک می­ کند. این فرایند به خروج توکسین و مواد زائد از سلول­ ها به سمت سیستم دفعی کمک می­ کند.

با حذف سلول­ های مرده پوست، قادر به رفع انسداد منافذ پوست و بهبود عملکرد جذبی برای مواد مغذی می ­باشد.

اسکراب منجر به تحریک گردش خون، بهبود تون پوست و افزایش جریان لنفی می­ شود.

این درمان به بازسازی سلولی کمک کرده و اسکراب مرتب به حذف سلولیت کمک می­ کند.

نتایج ماساژ به سرعت ایجاد می­ شود. شما احساس شادابی کرده و پوست شما نرم­ تر و تمیز تر از سابق می ­شود.

نحوه ی ماساژ اسکراپ

اسکراب را به صورت ماساژهای دورانی کوچک بر روی پوست خود استفاده کنید و هیچ نقطه ای از پوستان را از قلم نیندازید، پس از آن، بدنتان را نیز خیلی آرام و یکنواخت ماساژ دهید. اسکراب را از صورتتان شروع کنید و بعد بتدریج همه بدنتان را اسکراب بزنید.
حواستان به نقاط حساس بدنتان از جمله سینه‌ها و پایین تنه و گردن و صورتتان باشد، چرا که پوست این نقاط حساستر می‌باشند در نتیجه باید این مناطق را آرامتر ماساژ بدهید. بالعکس فشار بیشتری را بر روی پوست زانوها، آرنجها و پاها وارد کنید زیرا پوست این نقاط از بدن کلفت تر می‌باشند.
ترجیحا پس از استفاده از اسکراب، بدنتان را داخل حمام بشویید. ابتدا بدنتان را با آب گرم بشویید سپس بدنتان را زیر آب سرد بگیرید تا همه منافذ پوستتان بسته شوند
همیشه بعد از لایه‌برداری و زدودن سلول‌های مرده از سطح پوست، حتما از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید، زیرا پوست نسبت به نور واکنش نشان خواهد داد.

ماساژ اسکراب

بی توجهی نسبت به لایه برداری پوست، منجر به پر شدن منافذ پوست و در نهایت مسدود شدن آنها می شود. در این شرایط می توان گفت که درصد جوش، تبخال، آکنه و مشکلات پوستی چند برابر حالت استفاده از اسکراب پوست می شود. از دیگر عوارض بی اعتنایی نسبت به این فرآیند مهم، احساس سنگینی، عدم شادابی و پیر شدن پوست است که حالتی ناخوشایند را در شما به وجود می آورد. استفاده از لایه برداری مناسب می تواند شما را با پوست جدیدتان آشنا کند و درهای زیبایی و سرزندگی را بر روی شما بگشاید. اگر شما نیز جزو آن دسته افرادی هستید که هر روز آرایش می کنید، اسکراب SCRUB هفتگی و مداوم پوست را حتما به شما توصیه می کنیم.

مواد تشکیل دهنده اسکراب

محصولات لایه بردار اسکراب که نقش پاکسازی پوست را دارند، حاوی دانه هایی جامد تحت عنوان گرانول هستند که در یک پایه ی ژله ای یا کرم مانند شناورند. وظیفه ی این دانه ها پاکسازی عمیق پوست از طریق زبر تر کردن بافت اسکراب است. گرانول ها گاها از جنس پلی اتیلن و گاه از جنس ترکیبات طبیعی مانند هسته خرد شده ی میوه ها، پوست خرد شده ی گردو و بادام و … هستند. در ترکیب اسکراب پوست همچنین می توان مواد مغذی، انواع ویتامین ها، آبرسان ها و مرطوب کننده ها و انواع نرم کننده ها را مشاهده کرد. مرغوبیت هر اسکراب SCRUB به واسطه ی میزان غنی بودن فرمولاسیون آن از مواد گیاهی و ارگانیک مورد نیاز پوست تعیین می گردد.

ماساژ  اسکراب

سلول‌های مرده از روی پوست برداشته می‌شود، رنگ پوست صاف و یکدست شده و باعث شفافیت و درخشش بیشتر پوست می‌شود.

باعث روشن شدن پوست و کاهش لک، تیرگی و زبری پوست بدن می‌شود.

باعث افزایش خونرسانی، تحریک کلاژن سازی و جوانسازی پوست بدن می‌شود.

به افزایش جذب کرم‌ها و محصولات زیبایی در لایه‌های عمیق پوست بدن کمک می‌کند.

پاكسازي عمیق پوست

پوست سالمتر وشاداب تر می شود.

اسکراب کردن پوست را تسکین میدهد وآرامش بخش است.

چین وچروک های پوست رفع می شود.

باعث آبرسانی پوست می شود.

جذب بهترماسک ها و روغن های تقویتی بهترصورت میگیرد.

درمان سلولیت

کاهش‌دهنده استرس ، ماساژ صورت می‌تواند سیستم عصبی سمپاتیک را فعال کند. ماساژ صورت سطح اضطراب را کاهش میدهد و باعث بهبود شرایط روانی شما خواهد شد. صدها نقاط فشار روی صورت وجود دارد که با سیستم‌های مختلف بدن در ارتباط هستند. وقتی این نقاط فشار تحت ماساژ قرار می‌گیرند، بدن شما به آن‌ها پاسخ می‌دهد. یک ماساژ مناسب و آرامش بخش با مواد مغذی، همچون کرم‌های اسکراب غنی از ویتامین‌ها و مواد معدنی نه تنها باعث درخشندگی صورت می‌شود، بلکه باعث بهبود عملکرد اعضای بدن هم خواهد شد.

جوانسازی ، اسکراب‌ها و ماساژ صورت باعث بهبود بازسازی سلول‌ها شده و تولید کلاژن را افزایش می‌دهند، در نهایت پوست جوان‌تر به نظر می‌رسد.

بهبود گردش خون ، وقتی اسکراب را روی بدن ماساژ می‌دهید، خون در بدن جریان می‌یابد و سلول‌ها مقدار زیادی اکسیژن و مواد مغذی دریافت می‌کنند. این اکسیژن و مواد مغذی از طریق جریان خون به کل بدن شما منتقل می‌شوند و باعث سالم‌تر و کارآمدتر شدن سلول‌ها و در نهایت درخشندگی و شفافیت پوست شما خواهد شد.

دفع سموم ،اسکراب نه تنها به تمیزی و پاکسازی کمک میکند، بلکه سموم روی پوست را هم از بین میبرد. در نهایت شما احساس تازگی و طراوت خواهید کرد.

سفت شدن پوست ، هر چه سن بالاتر می‌رود، به دلیل کاهش تولید کلاژن، پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد. استفاده از اسکراب روی پوست باعث تحریک تولید کلاژن و کاهش علائم پیری خواهد شد.

ایجاد پوستی صاف و یکدست ، افزایش سن، قرار گرفتن در معرض آفتاب و تغییرات هورمونی می‌توانند باعث تغییر رنگ و نقاط تیره روی سطح پوست شما شود، اسکراب می‌تواند این لکه‌های تیره را حذف کند و منجر به شفاف و یکدست شدن پوست گردد.

با تمام حالت‌های خمیده، شلوغ، پلانک و خمیده، آرنج‌ها و زانوها قسمت‌هایی از پوست ما هستند که بیشترین نیاز را به صاف کردن دارند. به طور ناامید کننده ای، آرنج و زانو نیز معمولاً سخت ترین قسمت های بدن برای صاف شدن هستند، مهم نیست چقدر لوسیون بدن استفاده می کنید.

اسکراب بدن اغلب بهترین راه برای صاف کردن این نقاط خشک آزاردهنده است. فقط مطمئن شوید که بعد از لایه برداری مرطوب کنید تا آن مواد صاف کننده قفل شوند.

تقویت کننده مرطوب کننده، افزایش آبرسانی و مرطوب کنندگی به این دلیل اتفاق می افتد که اسکراب بدن لایه بردار سلول های کدر و مرده پوست را از بدن شما پاک می کند، که به پوست اجازه می دهد لوسیون ها را راحت تر و روان تر جذب کند.

تسکین برآمدگی پوست با تیغ ، دانستن نحوه استفاده از اسکراب های بدن قبل و بعد از اصلاح می تواند راهی عالی برای آرام کردن و از بین بردن برآمدگی های ناامید کننده تیغ باشد. لایه برداری با اسکراب بدن، در واقع می تواند از احساس سوزش که اغلب پس از اصلاح ما را آزار می دهد، جلوگیری کند.

اسکراب های بدن همچنین برای پاک کردن پینه های ناهموار

کمک به ظاهر لکه های تیره

حتی نرم کردن موهای روییده پس از اصلاح یا پس از موم با فشار دادن آنها به سمت بالا و خارج کردن آنها

ماندگاری عطر ، علاوه بر آن لذت بردن از بهشت ​​معطر با اسکراب های بدن در مقایسه با سایر محصولات مراقبت از پوست آسان تر است. زیرا عطر روی پوست لایه برداری شده ماندگاری بیشتری دارد. .

فواید ماساژ اسکراب

بطور کلی اسکراب کردن بسیار برای پوست بدن مفید است اما گاهی شرایط پوست بگونه ای است که برای آن مضر است :

افرادی که پوست خود را بوسیله سولاریوم برنزه کرده و یا آفتاب گرفته اند.

افرادی که دچار آفتاب سوختگی شده اند و پوستشان آسیب دیده است.

افرادی که تازه اپیلاسیون کرده اند زیرا بدلیل نازکی پوست و حساسیت باعث تاول می شود.

افرادی که بیماریهای پوستی و آلرژی های پوستی و زخم باز دارند.

افرادی که تب بالا دارند.

افرادی که دارای پوست بسیار حساسی هستند.

اسکراب پوست معمولاً با عوارض بسیار کمی همراه است اما هر کاری اگر به‌درستی انجام نشود ممکن است با مشکلاتی همراه باشد. از عوارض اسکراب صورت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- زخم شدن پوست ، یکی از عوارض اسکراب صورت که ممکن است در اثر استفاده مکرر و نادرست از آن ایجاد شود، زخمهای پوستی است. این زخمها در قسمت پایین صورت که پوست حساس ‌تری دارد بیشتر رخ میدهد اما به‌ طور کلی با استفاده از داروهای آنتی ‌بیوتیک زیر نظر پزشک قابل ‌درمان هستند.

- قرمزی و التهاب پوست ، از آنجایی‌ که هنگام اسکراب یک‌ لایه از روی پوست برداشته میشود، ممکن است پوست تا مدت کوتاهی دچار قرمزی باشد این مورد از عوارض اسکراب صورت کاملاً طبیعی است اما گاهی قرمزی بیشتر از یک ماه هم ادامه می‌یابد.

- عفونت پوست : یکی از عوارض اسکراب های غیر استاندارد و خانگی که بدون آگاهی تهیه می شوند که بسیار نادر است، ایجاد عفونت در سطح پوست است. گاهی لایه‌برداری با استفاده از اسکراب نوعی ویروس را در سطح پوست فعال میکند که باعث ایجاد عفونت‌های باکتریایی و یا قارچی میشوند.

عوارض ماساژ اسکراب

از دیرباز ماساژ از بهترین راه‌ها برای رسیدن به آرامش بوده و یکی از بزرگترین نعمت های خداوند است که سالن تخصصی ماساژ مریم فریدونی این شرایط آرامش بخش را برای شما هموطنان عزیزمان فراهم می نماید تا ساعات خوش و لذت بخشی را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد.

از این رو جهت رزرو ساعت و روز ماساژاسکراب در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس یا از قسمت رزرو انلاین وقت خود را رزرو نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم

اسکراب چیست و چگونه باید آن را انجام داد؟

https://www.digikala.com ›

اسکراب چیست؟ یکی از روش‌های لایه برداری پوست اسکراب بدن و اسکراب صورت است. با این روش پوست درخشان و شفاف به نظر می‌رسد و سلامت خود را به ...

اسکراب بدن چیست + فواید و طرز استفاده از اسکراب

https://www.thalgonoor.ir › مقالات › زیبایی پوست

به افزایش جذب کرم‌ها و محصولات زیبایی در لایه‌های عمیق پوست بدن کمک می‌کند. انواع اسکراب بدن چیست؟ در انواع، ژل، کرم، ماسک اسکراب و گوماژ وجود دارد. تفاوت لایه ...

اسکراب بدن چیست و چه فوایدی دارد؟

https://www.majalesalamat.com › مجله زیبایی

اسکراب بدن از موادی زبر مانند نمک، شکر، تفاله قهوه، سبوس برنج، حتی پوست گردو تهیه می‌شود و معمولا با روغن‌های مخصوص ماساژ و اسانس‌هایی مانند ...

اسکراب پوست چیست؟ نحوه انجام اسکراب پوست چگونه است؟

https://banehgallery.com › what-is-skin-scrub

مزایای انجام اسکراب پوست صورت و بدن. استفاده از یک اسکراب لایه بردار درجه یک، مزایا و فواید بسیار زیادی دارد. این فرآیند منجر به انجام لایه ...

اسکراب بدن چیست؟/ روش استفاده از اسکراب - shebreh.com

https://www.shebreh.com › تازه های سلامت › پوست و مو

آیا اسکراب برای پوست مضر است؟

https://www.mahsho.com › ... › مراقبت از پوست › خانه

از روال مراقبت و زیبایی پوست؛ یعنی پاکسازی، تقویت، مرطوب سازی، شستشو و اسکراب زیاد شنیده ایم. اما هنوز افراد زیادی در شک و تردید ...

همه آنچه که باید در مورد اسکراب بدانید؟

https://www.beytoote.com › attire › scrub8-peels-skin

اسکراب،اسکراب صورت،اسکراب چیست،اسکراب لایه بردار،ماسک اسکراب،بهترین اسکراب صورت,ماسک اسکراب برای صورتهای خشک،اسکراب خوب,اسکراب لایه بردار صورت،تاثیر ...

رازی مهم در مورد اسکراب پوست صورت + اسکراب های خانگی

https://namnak.com › اسکراب-پوست.p39832

افسانه: همه اسکراب های پوستی, به پوست آسیب می رسانند، حتی اگر مراقب باشید. واقعیت: هر گونه اسکرابی که حاوی ذرات بزرگ و نامنظم باشد, باعث ایجاد خراش ریزی در ...

اسکراب صورت و فواید استفاده از آن

https://daroo.com › blog › facial-scrub

عوارض استفاده زیاد از اسکراب صورت. اسکراب صورت فقط به منظور پاکسازی منافذ پوستی انجام میگیرد و به هیچ عنوان لایه برداری از پوست را انجام نمی‌دهد ...

عوارض اسکراب پوست


دیدگاه خود را بیان کنید