ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی,ماساژ آروماتراپی,ماساژ ورزشی,ماساژ بافت عمیق,قیمت ماساژ سوئدی,ماساژ صورت

سالن تخصصی ماساژ مریم فریدونی با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 | ماساژ سوئدی را برای شما هموطنان عزیزمان فراهم می نماید تا ساعات خوش و لذت بخشی را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد.

پنج‌شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ | ۲۲:۱۲ ۰ نظر ۳۵۱ بازدید

از دیرباز ماساژ از بهترین راه‌ها برای رسیدن به آرامش بوده و یکی از بزرگترین نعمت های خداوند است که سالن تخصصی ماساژ مریم فریدونی این شرایط آرامش بخش را برای شما هموطنان عزیزمان فراهم می نماید تا ساعات خوش و لذت بخشی را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد.

از این رو جهت رزرو ساعت و روز ماساژ در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس یا از قسمت رزرو انلاین وقت خود را رزرو نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.

یکی از بهترین ماساژها ماساژ سوئدی است. این ماساژ در میان مردم اعتبار زیادی دارد. ماساژ سوئدی رایج ترین و شناخته شده ترین ماساژ غربی است. درواقع، ماساژ سوئدی پایۀ ماساژ ورزشی، ماساژ بافت عمیق، ماساژ آروماتراپی و ديگر ماساژهای مشهور است. در این ماساژ به چاکراهای انرژی بر روی بدن توجه نمی شود، بلکه با ماساژ قسمتهای مختلف بدن جریان خون افزایش پیدا می کند و همین امر سبب می شود اسپاسم های عضلانی و تنشهای عصبی از بین بروند. همچنین، در طی این ماساژ سموم از بدن رفع می گردند. ورزشکاران یکی از افرادی هستند که نیاز به ماساژ دارند. ماساژ شامل مالش طولانی و با فشار، مالیدن، اصطکاک، ضربه زدن، و تکان دادن با دست است. ماساژ سوئدی فراتر از آرامش می رود. ماساژ سوئدی فوق العاده مفید برای افزایش سطح اکسیژن در خون، کاهش سموم عضلات، بهبود گردش خون، انعطاف پذیری بدن و کاهش تنش است.

ماساژ سوئدی

تجربه ماساژ درمانی سوئدی با یک دراز کشیدن بر روی شکم با تنی نیمه برهنه آغاز می‌شود. برای حفظ حریم خصوصی یک حوله بر روی افراد انداخته می‌شود. درمانگر ماساژ سوئدی با استفاده از تکنیک‌هایی که در بالا به آن‌ها اشاره شد، پروسه ماساژ را پیش می‌برد و پشت، گردن، بازوها و پاهای فرد را ماساژ می‌دهد. در این جلسه حتما به درمانگرتان علایق خود و مواردی که آن‌ها را دوست ندارید انجام شود، بگویید. همچنین در مورد فشارها و حرکات اعمال شده باز خورد خود را به گوش درمانگر برسانید.

ماساژ سوئدی

طول مدت این ماساژ 60 دقیقه است. گاهی می توان به مدت 30 دقیقه بر طول این ماساژ افزود و از ماساژور خواست در قسمتی از بدن که درد بیشتری دارد ( به طور مثال پاها) کار شود. این ماساژ می تواند بین 75 دقیقه تا 90 دقیقه متغییر باشد.

ماساژ سوئدی

- در اولین مرحله از مشتری بخواهید به پشت دراز بکشد و تکیه گاه زیر سر را تنظیم نمائید
- در زیر زانوهای مشتریان، یک بالشتک قرار دهید
- انگشتان خود را در خط ابروی مشتری قرارا دهید و به مدت 5 تا 30 ثانیه به صورت ملایم و مستمر فشار وارد کنید . این تکنیک نقطه فشار، لمس شما را به مشتری شما معرفی می کند.
- در مرحله بعد نوک انگشتان خود را باروغن مخصوص ماساژ آغشته کنید و با استفاده از نوک انگشتان پیشانی و شقیقه را ماساژ دهید . از سمت ابروها به طرف خط رویش مو حرکت کنید . ماساژ پیشانی را با استفاده از یک حرکت دایره ای با نوک انگشتان تکرار کنید. مجددا نوک انگشتان خود را به روغن ماساژ آغشته نموده و به ماساژ ناحیه فک بپردازید از قسمت چانه شروع کنید و با حرکات دوررانی به سمت گونه ها حرکت کنید و با همان حرکت دورانی از گونه به سمت چانه حرکت نمائید .
- برای ماساژ سر گونه ها از ضربات ملایم سر انگشتان استفاده نمائید .
- سپس به ناحیه زیر چشم ها بروید کناره های بالای بینی به سمت گوش ها حرکت کنید .مراقب باشید به هیچ وجه پوست زیر چشم ها را نکشید . سپس نواحی اطراف لب ها را نیز با تکنیک دورانی ماساژ دهید .
- کلیه مراحل ماساژ صورت را دو تا سه بار تکرار نمائید .
- در پایان مجددا انگشتان خود را در خط ابروی مشتری قرارا دهید و به مدت 5 تا 30 ثانیه به صورت ملایم و مستمر فشار وارد کنید و با این عمل مشتری را از پایان کار مطلع سازید و در آخرین مرحله با استفاده از یک حوله تمیز روغن های باقیمانده بر پوست صورت را پاک نمائید .

ماساژ سوئدی


- با افزایش جریان گردش خون در عضلات، اکسیژن و مواد غذایی بیشتری به ماهیچه ها رسیده و همچنین مواد زائد چون اسید لاکتیک با سرعت بیشتری از ماهیچه ها دفع شده و باعث رفع خستگی می گردد

- ماساژ درمانی یا ماساژ سوئدی علاوه بر اینکه موجب آرامش سیستم عصبی می‌شود و حس آرامش را افزایش می‌دهد، باعث کاهش اضطراب و تنش در بدن می‌شود که خود روشی برای ازبین‌بردن افسردگی است.

- ماساژ سوئدی با گرم کردن و تقویت عضلاتی که از آن ها کمتر استفاده می شود، احتمال آسیب ها ی آتی بر عضلات را کاهش داده و پیری عضلات را به تعویق می اندازد.

- تسکین درد های ناشی از آسیب‌های ورزشی یا ضرب دیدگی ( ماساژ سوئدی نیز به عنوان بخش جدایی‌ناپذیر از پروتکل‌های مدیریت درد برای آسیب‌های ورزشی و دردهای مزمن استفاده می‌شود)

- بهبود کیفیت خواب که خود منجر به استراحت ذهن و تقویت سیستم ایمنی بدن می گردد

- موثر در دفع سموم بدن و به ویژه پسماندهای ناشی از ضایعات متابولیکی بدن

ماساژ سوئدی

دیدگاه خود را بیان کنید