ماساژ دیپ تیتشو

ماساژ,مرکز ماساژ غرب,مریم فریدونی,ماساژ درمانی,ماساژ دیپ تیتشو,دیپ تیتشو,ماساژ دیپ تیشو ( Deep Tissue ) ,رفع گرفتگی های عضلانی,سالن تخصصی ماساژ مریم فریدونی

جهت رزرو ساعت و روز ماساژدیپ تیتشو در سالن تخصصی ماساژ مریم فریدونی با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید

پنج‌شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ | ۲۲:۱۳ ۰ نظر ۲۶۸ بازدید

از دیرباز ماساژ از بهترین راه‌ها برای رسیدن به آرامش بوده و یکی از بزرگترین نعمت های خداوند است که سالن تخصصی ماساژ مریم فریدونی این شرایط آرامش بخش را برای شما هموطنان عزیزمان فراهم می نماید تا ساعات خوش و لذت بخشی را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد.

جهت رزرو ساعت و روز ماساژدیپ تیتشو در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید یا از قسمت رزرو انلاین وقت خود را رزرو نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.

قیمت این ماساژ برای وزن زیر 80 کیلوگرم 500 هزارتومان

و برای وزن بالای 80 کیلوگرم 600 هزارتومان میباشد.

ماساژ دیپ تیشو ( Deep Tissue ) سبکی محبوب و متداول در ماساژ است که بر پایه‌ی فشار محدود و ضربات آهسته طراحی شده است. در این سبک از ماساژ، ماهیچه های هدف و نتایج انجام فرآیند ماساژ تا حدی با سایر انواع ماساژها متفاوت است.

از مهمترین اهداف یا مزایای ماساژ دیپ تیشو می توان به رفع دردهای مزمن و همچنین قسمت هایی از بدن که به صورت مستمر دارای گرفتگی هستند اشاره کرد.

ماساژ دیپ تیتشو یکی از سبک های ماساژ درمانی میباشد که یک ماساژ ترکیبی جهت از بین بردن گرفتگی ها/کوفتگی/خستگی/احساس درد در نقاط مختلف بدن/سیاتیک/ بهبود درد های گردنی و از این دست موارد میباشد.

اگر خواب راحتی ندارید/درد های عضلانی شدید دارید/ اسپاسم عضلانی و... ما در مرکز تخصصی مریم فریدونی به شما کمک میکنیم با ماساژ درمانی بسیاری از درد هایتان را فراموش کنید.

ماساژ دیپ تیشو برای رفع گرفتگی های عضلانی و اسپاسم های عمیق بسیار موثر می باشد (افرادی که دائما" در حال کارهای تکراری با قسمتی از بدن می باشند.)

ماساژ بافت عمیق یا دیپ تیشو یک تکنیک ماساژ است که برای درمان مشکلات اسکلتی عضلانی مانند آسیب‌های ورزشی در سالن ماساژ استفاده می‌شود. ماساژ دیپ تیشو شامل اعمال فشار پایدار همراه با ضربه‌های آرام و عمیق به منظور هدف قرار دادن لایه‌های داخلی ماهیچه‌ها و بافت‌های همبند می‌باشد. این کار به آزادسازی تنش‌های عضلات و بافت‌ها کمک می‌کند.

علاوه بر این، به کمک افزایش جریان خون و کاهش التهابات، بهبود سریع‌تر اتفاق می‌افتد.

ماساژ دیپ در مرکز ما بدین شکل صورت میگیرد که گرفتگی های شمارا با اسفاده از وسایل تخصصی باز کرده و بادکش درمانی و سنگ داغ درمانی جهت از بین رفتن گرفتگی انجام میدهیم.

پس از ماساژ یک ساعته دیپ تیتشو 1تا 3 روز درد در ناحیه ای که بیشترین گرفتگی را داشته باشد طبیعی است که در هر شخص متفاوت هست و ممکن است دردی برای شما اتفاق نیوفتد.

نکته: نوشیدن آب بعد از انجام این نوع ماساژ جهت دفع مواد زائد ضروری است.

ماساژ دیپ تیشو

مواردی که در زیر به آنها اشاره شده است، مهمترین مزایای ماساژ دیپ تیشو هستند :

دردهای مزمن ناحیه‌ی پایین کمر :

دردهای مزمن پایین کمر دلایل بسیاری دارند که از مهمترین آنها می توان به سبک زندگی و کاری دنیای مدرن اشاره کرد. زمانی که شما مدت زمان طولانی از روز را با تحرکی اندک و در عین حال فرم بدنی نامناسب در پشت میز کار سپری می کنید. ماساژ دیپ تیشو می تواند در یک بازه‌ی میان مدت، این دردها را برطرف کند.

محدودیت های حرکتی :

محدودیت های حرکتی یکی از عواملی هستند که می توانند کارایی روزانه‌ی ما در زندگی شخصی و کاری را به شدت تحت تاثیر قرار دهند.

فارغ از سن و سال ما این محدودیت های حرکتی می توانند دلایل مختلفی داشته باشند؛ اما نقطه‌ی مشترک تمامی آنها احساس درد مزمن و آزار دهنده و همچنین کاهش کارایی جسمی و ذهنی است. از مهمترین فواید ماساژ دیپ رفع این محدودیت های حرکتی با کمترین میزان آسیب و فشار است.

بازپروری دوران آسیب دیدگی :

آسیب دیدگی های ورزشی، زمین خوردن و حتی یک ضربه‌ی جزئی در یک تصادف می تواند تا مدت ها بخش هایی از عضلات و مفاصل شما را درگیر کرده و این درگیری موجب شود تا شما در بلند مدت دچار دردهایی مزمن و آزار دهنده شوید.

ماساژ دیپتیشو حتی می تواند به خوبی آثار کوفتگی از این ضربات را نیز جبران نماید. در نتیجه یکی از مهمترین فواید ماساژ دیپ تیشو ، گذار و ریکاوری آسان تر از آسیب دیدگی های معرفی شده در این موارد است.

از سرگیری توان جسمی بعد از آسیب دیدگی های ورزشی :

کشیدگی عضلات یکی از مرسوم ترین آسیب های جسمی در هنگام انجام ورزش های حرفه ای و گاها ورزش های روزمره است. یکی از مهمترین کاربردها و فواید ماساژ دیپ تیشو ، درمان سریع تر و ریکاوری بهتر این کشیدگی های ورزشی است.

مشکلات مرتبط با فرم و پوستچر بدنی :

بسیاری از ما بدون آن که بدانیم، مدت زمانی طولانی از روز را در فرم و وضعیت بدنی غیراستاندارد سپری می کنیم. این موضوع در بلند مدت آسیب هایی جدی به ساختار مفاصل و حتی استخوان بندی ما وارد می کنید. با ماساژ دیپ می توان یک عملکرد اصلاحی با کمترین میزان فشار و آسیب دیدگی را بر روی فرم بدنی ایجاد کرده و آن را اصلاح نمود.

رفع گرفتگی و فشار بر روی ماهیچه ها :

برخی از ماهیچه های بدن ما بیش از سایرین در طول انجام فرآیندهای روزانه و یا ورزش، تحت فشار قرار دارند. ماهیچه های گروه همسترینگ، ماهیچه های پشت ساق، نوار ماهیچه های موسوم به IT ، ماهیچه های گلات، ماهیچه‌ی چهار سر ران و ماهیچه های لوزی شکل رومبوئید. این گروه ماهیچه هایی که از آنها نام بردیم در صورت کمبود آمادگی جسمانی، گرم کردن کافی قبل از شروع ورزش و حتی یک کشیدگی ساده می توانند به شدت آسیب ببینند. در پایه ای ترین سطح این آسیب دیدگی ها، فشار زیادی بر روی ماهیچه ها وارد شده که تداوم آن می تواند منجر به آسیب دیدگی یا کاهش توان بدنی ورزشکار شود. از مهمترین مزایای ماساژ دیپتیشو برای ورزشکاران حرفه ای و حتی آماتور، رفع سریع و کم دردسرتر این دوران آسیب دیدگی و گرفتگی ماهیچه ها است.

کاهش دردهای آرتروز :

آرتروز یکی از مشکلاتی است که با این حال معمولا در افرادی با سنین بالا اتفاق می افتد، اما جامعه ای گسترده از جوان ترها را نیز درگیر کرده است. ماساژ Deep tissue می تواند در کاهش دردهای آرتروز به شما بسیار کمک کند.

کاهش آسیب و دردهای سیاتیک :

گرفتگی سیاتیک یکی دیگر از مشکلاتی است که بسیاری از ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم.ماساژ دیپ تیشو و تکنیک های آن، فشار را از روی سیاتیک شما برداشته و موجب می شود پس از چند جلسه کم کم از دردهای آن خلاص شوید.

کاهش رفع مشکل آرنج تنیسی یا التهاب تاندون آرنج :

این چالش که در اصطلاح به درد آرنج تنیسی شهرت دارد، در بسیاری از ورزشکاران و حتی افرادی که در طول روز با کامپیوتر زیاد کار می کنند، پیش می آید. ماساژ دیپ تیشو می تواند در چند جلسه، دردها و آسیب دیدگی های این مشکل را برطرف کند.

کاهش رفع دردهای مزمن ناحیه‌ی بالایی کمر و گردن :

ناحیه‌ی بالایی کمر در اطراف کتف ها و همین طور گردن، یکی از مستعدترین بخش های بدن برای تجربه‌ی دردهای مزمن است. بسیاری از سبک های ماساژ می توانند این مشکل را برطرف کنند اما یکی از کاربردی ترین فواید ماساژ Deep tissue ، درمان فوق العاده‌ی این چالش فراگیر است.

ماساژ دیپ تیشو

- ماساژ نباید به صورت مستقیم بر روی پوست، کبودی، پوست التهاب‌دار، زخم‌ها تومور، استخوان‌های شکننده و غیره انجام شود.

- در صورتی که دارای زخم باز و یا عفونت داخلی هستید به شما توصیه می کنیم تا زمان رفع این مشکل از دریافت ماساژ دیپ تیشو پرهیز کنید. این موضوع در رابطه با مشکلات و حساسیت های پوستی هم صادق است.

- به افرادی که دارای سن بیشتری هم هستند توصیه می شود با احتیاط بیشتری ماساژ دیپ تیشو دریافت کنند. به علت فشار بالای این ماساژ ممکن است به استخوان ها یا مفاصل این افراد فشار بیشتری وارد شود.

- افرادی که از بیماری پوکی استخوان رنج می‌برند، بهتر است از ماساژ دیپ تیشو خودداری کنند، به این دلیل که ممکن است فشارهای ناشی از حرکات منجر به شکستگی شود. اگر باردار هستید، با توجه به توصیه پزشک خود برای دریافت آن اقدام کنید.

ماساژ دیپ تیشو


دیدگاه خود را بیان کنید