هیدروژن تراپی مو و فواید آن

هیدروژن تراپی مو یکی دیگر از انواع تراپی های مو است که بوسیله دستگاه هیدروژن رسان مو Nano Steam انجام می شود.

هیدروژن تراپی مو یکی دیگر از انواع تراپی های مو است که بوسیله دستگاه هیدروژن رسان مو Nano Steam انجام می شود.

هیدروژن تراپی مو و فواید آن

پنج‌شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۲۱ بازدید

هیدروژن تراپی مو یکی دیگر از انواع تراپی های مو است که بوسیله دستگاه هیدروژن رسان مو Nano Steam در سالن های زیبایی برای ماندگاری بیشتر مواد رنگ و مش کراتینه و ریباندینگ قبل از انجام کار از آن استفاده می کنند.

دستگاه هیدروژن رسان مو نانو استیم مو Nano Steam

در واقع دستگاه نانو استیم (Nano Steam Gun) ، نانو هیدروژن، یا نانو اسپری دستگاهی شبیه به تفنگ است که با مواد مخصوص و مقاوم در برابر درجه حرارت بالا پر می شود و سپس با استفاده از این دستگاه غبارپاشی سریعی را بر روی موها انجام می دهند .

تفنگ نانو استیم از یک رادیاتور، تنظیم کننده اسپری، مخزن آب، نور مادون قرمز و فرابنفش، چراغ، و دکمه روشن و خاموش تشکیل شده است. جنس بدنه آن بسیار محکم و مقاوم در برابر فشار و دمای بالا است.

هیدروژن تراپی مو با دستگاه نانو استیم یا همان نانو اسپری دستگاهی است که تحت فشار ۳/۳ اتمسفر تک مولکولهای آب را به قطر ۰/۲۶ نانومتر تبدیل میکند و با گرمای بخار و آنیون سازی قدرتمند خود در کوتیکول و کورتکس مو به قطر یک نانومتر وارد شده و به همراه گرما دوام محصولات مراقبتی مو مانند کراتین ، ریباندینگ ، بوتاکس یا رنگ و دکلره را خیلی بیشتر می کند و سبب ثبات بیشتر می شود ، این دستگاه با آبرسانی به مو سبب از بین بردن یون های منفی و رایحه های مرده مو میشود و زمان عملیاتی بازسازی و رنگ کردن و … خیلی کوتاه می کند .دستگاه نانواستیم در واقع به نوعی اکسیژن را به ساقه و ریشه‌ی مو تزریق می‌کند. همچنین گردش خون را در ریشه مو افزایش داده و از ریزش مو جلوگیری می‌کند.

زمانی که شما موهای خود را می شویید، پولک های آن باز می شود. در این شرایط، نانو ذرات آبی که از این دستگاه با فشار به سمت موهای شما پاشیده می شود، به عمق ساختار مو نفوذ کرده و آن را آبرسانی می کند.

نانو استیم مو یکی از روش های خیلی عالی برای آبرسانی و تقویت شادابی موهاست و کمک می کند تا موهایتان همیشه ظاهری سالم ، شاداب ، درخشان و زیبا داشته باشند .

روش استفاده از دستگاه نانو استیم چگونه است؟

استفاده از این دستگاه نیز مانند اتو نانو بسیار ساده است. فقط کافی است مخزن دستگاه را با آب پر کنید. با توجه به نوع و جنس موهای مشتری آن را روی دمای مورد نظر تنظیم کنید. پس از اینکه دکمه روشن آن را زدید و دما و فشار به اندازه معینی رسید، دستگاه آماده کار است. تفنگ را به سمت موهای مشتری گرفته و نانو ذرات آب را به صورت بخار به تمام تارهای مو برسانید.

هیدروژن تراپی مو

آبرسانی به ساقه و ریشه موهای آسیب دیده

پاکسازی و جرم گیری مو

تزریق اکسیژن به ساقه و ریشه مو

افزایش گردش خون در پوست سر و فولیکول مو و جلوگیری از ریزش مو

افزایش گردش خون در اسکالپ سر

جذب رطوبت با اشعه بلوری

آماده سازی ساقه مو برای جذب مواد کراتین و سایر مواد احیا

پاکسازی و اکسیداسیون مو

بخور گرم و سرد با حرارت قابل تنظیم تا دمای ۵۰ تا ۷۰ درجه سانتی گراد

درمان شوره سر و موخوره

درمان وزی مو

درخشندگی و لطافت مو

یونیزاسیون مو

ماندگاری بیشتر رنگ و مواد احیا و تراپی مو

سبک و قابل حمل

ریز مولکول کردن ذرات آب در مقیاس نانو

سه حالت پیش فرض برای سه نوع مو (موهای آسیب دیده، موهای چرب، موهای معمولی)

هزینه هیدروژن تراپی مو با توجه به اندازه و حجم موهای شما مشخص می شود اما به مراتب هزینه مناسب تری نسبت به سایر روش های تراپی مو دارد.

هیدروژن تراپی مو با دستگاه نانو استیم

جهت رزرو ساعت و روز خدمات در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید یا از قسمت رزرو انلاین وقت خود را رزرو نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.


مزایا هیدروژن تراپی مو | آموزش هیدروژن تراپی مو | ماندگاری هیدروژن تراپی مو | فیلم هیدروژن تراپی مو | دستگاه هیدروژن تراپی | هزینه هیدروژن تراپی مو

هیدروژن تراپی مو چیست

هیدروژن تراپی مو یکی دیگر از انواع تراپی های مو است که بوسیله دستگاه دستگاه هیدروژن رسان مو Nano Steam در سالن های زیبایی برای ماندگاری بیشتر مواد رنگ و مش ...

هیدروژن تراپی مو چیست و چه فوایدی دارد؟

هیدروژن تراپی مو یکی از انواع تراپی های مو است که توسط دستگاه هیدروژن رسان مو در سالن های زیبایی برای دوام بیشتر مواد رنگ و مش کراتینه و ریباندینگ پیش از ...

هیدروژن تراپی مو چیست و چه فوایدی برای مو دارد؟

موهای سالم و زیبا تاثیر زیادی در چهره هر شخص دارد برای اطلاع از هزینه هیدروژن تراپی مو، فواید و روش انجام آن، همراه ما باشید.

نانو استیم مو یا هیدروژن تراپی مو چیست ؟

در این بخش از زیبامون به بررسی تاثیرات و فواید نانو استیم و هیدروژن تراپی مو پرداخته ایم . با ما همراه باشید و اطلاعات خوبی در این زمینه کسب ...

هیدروژن تراپی مو چیست و چه فوایدی دارد؟

هیدروژن تراپی مو یکی از انواع تراپی های مو است که توسط دستگاه هیدروژن رسان مو در سالن های زیبایی برای دوام بیشتر مواد رنگ و مش کراتینه و ریباندینگ پیش از ...

دستگاه نانو استیم یا هیدروژن تراپی مو چیست و چه مزایایی دارد؟

دستگاه نانو استیم تفنگی جهت اکسیژن تراپی و هیدروژن تراپی موها استفاده میشود. در ادامه درباره دستگاه نانو استیم گان و مزایای آن بیشتر بدانید.

دیدگاه خود را بیان کنید