پروتئین تراپی مو چیست؟

پروتئین تراپی یکی از روش های احیای مو است که در این روش علاوه بر احیای مو، صافی مو نیز برای افراد ایجاد می شود و با پروتئین تراپی می توان به موهایی صاف و ابریشمی دست پیدا کرد.

پروتئین تراپی یکی از روش های احیای مو است که در این روش علاوه بر احیای مو، صافی مو نیز برای افراد ایجاد می شود و با پروتئین تراپی می توان به موهایی صاف و ابریشمی دست پیدا کرد.

پروتئین تراپی مو چیست؟

پنج‌شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۹۳ بازدید

پروتئین تراپی مو درواقع روشی است که در آن محصولی حاوی پروتئین‌های هیدرولیز شده برای تقویت و بازسازی موها و سخت شدن لایه کوتیکول‌های مو استفاده می‌شود.
یکی از روش های احیای مو است که در این روش علاوه بر احیای مو، صافی مو نیز برای افراد ایجاد می شود و با پروتئین تراپی می توان به موهایی صاف و ابریشمی دست پیدا کرد.

نشانه هایی که نشان می دهد موهای شما نیاز به پروتئین تراپی دارد:

- موهای شما حالت ارتجاعی خود را از دست داده است. یکی از نشانه های واضح اینکه موهای شما ممکن است به کمی پروتئین نیاز داشته باشد ، از بین رفتن خاصیت ارتجاعی است. این ترفند کوچک را امتحان کنید: یک تار کوچک از موهای خود را بگیرید و به آرامی آن را بکشید. اگر رشته بعد از کشیده شدن به حالت طبیعی خود باز نگردد ، یا بدتر از آن – محکم شود ، این احتمال وجود دارد که شما نیاز به درمان پروتئین مو برای خود داشته باشید.

- موهای شما رنگ آمیزی شده است. اگر موهای شما مقدار زیادی رنگ مو مشاهده کرده باشند ، می توانند از پروتئین بیشتری استفاده کنند. موهای رنگ شده بسیار متخلخل هستند و حتی بیشتر از موهای طبیعی آسیب پذیر هستند. درمان پروتئینی به تقویت موهای رنگ شده و حفظ تارهای موی سالم و قوی کمک می کند.

- شکستن و ریزش. در حالی که از دست دادن 100 تار در روز کاملاً طبیعی است و نباید زنگ خطر را به صدا درآورد ، ریزش بیش از حد می تواند نشانه کمبود پروتئین در موهای شما باشد. به خصوص ، اگر این مو از ریشه نباشد (پیاز سفید نداشته باشد). این بدان معناست که موهای شما به راحتی می شکند – و ممکن است لازم باشد برای تقویت موها به درمان های پروتئینی مراجعه کنید.

- موهای شما شل و سفت است. برخورد با موهای صاف ، شل یا تار نشانه دیگری است که ممکن است به پروتئین نیاز داشته باشد. پروتئین به احیای تارها کمک کرده و موهای شما را به طرز محسوسی کاهش می دهد.

- تخلخل بالا - اگر موهای شما بسیار متخلخل است ، به احتمال زیاد شکاف ها و پارگی هایی در تارها وجود دارد که موها را آسیب پذیرتر می کند. از آنجا که این نوع موها اغلب بیش از حد آب جذب می کنند ، ممکن است گره خوردن و وز شدن یک تجربه آشنا باشد. درمان پروتئینی به موهای متخلخل کمک می کند تا مواد مغذی مورد نیاز خود را تامین کرده و این شکاف ها را ببندند. مطمئن نیستید موهای شما متخلخل است یا خیر؟ در اینجا یک آزمایش کوچک وجود دارد: یک تار موهای خود را در یک کاسه کم عمق آب قرار دهید. اگر موها فرو رفتند ، بسیار متخلخل هستند.

- موهایی که وز و زبر هستند و گره می‌خورند ( داشتن موهای صاف عامل دیگری برای پروتئین تراپی است. پروتئین به احیای رشته های مو و صافی آنها کمک می کند)

- افرادی که از رژیم غذایی نامتعادل استفاده می‌کنند و موهای ضعیفی دارند

- موهایی که نازک شده‌اند و موهای چسبنده به هم ، موهای ضعیف شده

پروتئین تراپی مو

حالت دهنده و مرطوب كننده

این روش های درمانی برای موهای آسیب دیده مفید می باشد و همچنین به عنوان حالت دهنده مو نیز مو ایده آل است. پروتئین تراپی به دلیل خاصیت مرطوب کنندگی بالا توصیه می شود هر دو هفته یک بار استفاده شود.

ترمیم کننده

اگر از پروتئین ها به عنوان ترمیم کننده برای درمان موهای آسیب دیده هر دو هفته یک بار ضروری است.

پروتئین تراپی مو

پروتئین تراپی یکی از بهترین روش های تقویت مو محسوب می شود. در صورتی که بعد از پروتئین تراپی، چند نکته ساده را رعایت کنید، به نتیجه دلخواه می رسید. پس پیشنهاد می کنم حتما موارد زیر را پس از پروتئین تراپی رعایت کنید:

1 - تا یک الی دو روز موهای خود را شانه نکنید، نبندید و از حمام کردن خودداری کنید.

2 - بعد از پروتئین تراپی، تا سه هفته موهای خود را رنگ یا دکلره نکنید.

3 - بعد از پروتئین تراپی، باید رطوبت موهای خود را تامین کنید. برای این کار، می توانید از یک ماسک موی مرطوب کننده استفاده کنید.

4 - مراقب باشید موهای شما در معرض حرارت قرار نگیرد. تفاوتی ندارد حرارت نور خورشید باشد یا گرمای ناشی از سشوار. هر دوی این موارد می تواند به موی شما آسیب بزند.

5 - پس از پروتئین تراپی، بهتر است از شامپوهای مخصوص برای موهای پروتئینه شده استفاده کنید. در صورتی که این امکان برای شما فراهم نیست، حتما از شامپویی استفاده کنید که فاقد سولفات باشد. بعد از پروتئین تراپی، باید از مصرف محصولات دارای سولفات پرهیز کنید. سولفات باعث خشک شدن و آسیب دیدن موهای شما می شود.

6 - پس از پروتئین تراپی، تا جایی که امکان دارد، موهای خود را در آب قرار ندهید و ورزش هایی که باعث می شوند زیاد عرق کنید انجام ندهید. چون خیس شدن طولانی مدت مو، باعث می شود ساختار آن تخریب شود.

پروتئین تراپی مو چند وقت به چند وقت مورد نیاز است ؟

اینکه هر چند وقت یکبار یک درمان پروتئینی مو انجام دهید به نوع درمانی که انتخاب می کنید و همچنین نوع موی شما بستگی دارد. برخی از انواع ملایم تر درمان پروتئین را می توان بیشتر استفاده کرد (به عنوان مثال ، هفته ای یک بار یا بیشتر) ، در حالی که درمان های پروتئینی شدیدتر باید کمتر (هر 4 تا 6 هفته) و با احتیاط بیشتری مورد استفاده قرار گیرند.

جهت رزرو ساعت و روز خدمات در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.


پروتئین تراپی مو چیست

و چگونه انجام می شود؟

اگر به دفعات موهایتان را رنگ می‌کنید یا نشانه هایی مانند شکستگی و ریزش را در موهایتان دیدید یعنی شما واجد شرایط پروتئین تراپی مو هستید.

پروتئین درمانی مو چه مدت ماندگاری دارد؟

آیا درمان های پروتئینی برای موهای شما مفید است؟

پروتئین تراپی مو چیست؟ تار موهای ما از پروتئین کراتین تشکیل شده است. این پروتئین نقش مهمی در سلامت موها دارد. پروتئین تراپی موها روشی است که ...

پروتئین تراپی مو چیست و چگونه انجام میشود؟

پروتیین تراپی مو بخش مهمی از رژیم غذایی موها را تشکیل می دهد که به دو روش خانگی با مواد قابل دسترس و سالنی توسط متخصیین با مواد شیمیایی

پروتئین تراپی مو چیست و چه فوایدی دارد؟

پروتئین تراپی مو،پروتئین تراپی مو چیست،فواید پروتئین درمانی برای موها،انواع پروتئین درمانی ... پروتئین تراپی مو شیوه ای برای احیا و صافی مو به حساب می آید.

پروتئین تراپی مو چیست؟ — پروتئین تراپی مو برای چه موهایی مفید است؟ مزایای پروتئین درمانی مو چیست؟ آموزش پروتئین تراپی مو در خانه; بهترین ماسک های گیاهی ...

پروتئین تراپی مو چیست وبا قیمت مناسب کجا خوبه انجام بدهیم

پروتئین تراپی مو در سالن یکی از روش های درمانی موهای آسی دیده است که در مراکز کراتینه مو و احیای مو انجام می شود . در این نوشتار شما را با این روش درمانی ...

آیا درمان با پروتئین می تواند موها را رشد دهد؟

درمان پروتئینی با موهای شما چه می کند؟

پروتئین تراپی مو روشی ایده آل برای ترمیم و احیای موهای آسیب دیده است. با استفاده از این شیوه می توان ساختار کراتین بافت مو را تقویت کرد.

پروتئین تراپی مو چیست و برای چه کسانی مناسب

دیدگاه خود را بیان کنید