مراقبت از موهای کراتینه در استخر

پس از انجام خدمات کراتینه صافی و کراتینه احیا نمی توانید به استخر بروید چون کلر آب مو را خشک نموده و باعث خشکی کوتیکول مو می گردد و با آسیب کوتیکول مو ، کراتینه از مو خارج می شود .

پس از انجام خدمات کراتینه صافی و کراتینه احیا نمی توانید به استخر بروید چون کلر آب مو را خشک نموده و باعث خشکی کوتیکول مو می گردد و با آسیب کوتیکول مو ، کراتینه از مو خارج می شود .

مراقبت از موهای کراتینه در استخر

پنج‌شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۲۸ بازدید

شنا یکی از لذت بخش ترین ورزش ها و تفریحات می باشد که علاوه بر زدودن خستگی جسمی باعث آرامش روانی ما می گردد.

آب کلردار و شور به کراتینه مو آسیب می رسانند و آن را از بین می برند اگر خیلی اهل شنا هستید احتمالا کراتینه راه خوبی برای شما نیست. اما اگر مجبور شدید بعد از کراتینه به استخر بروید حتما بعد از شنا موهای خود را با شامپو مناسب بشویید تا کلر روی آن نماند زیرا کلر موجود در آب استخر به شدت بر کراتین مو شما تاثیر می گذارد و از عمر آن می کاهد به بافت مو صدمه می زند و باعث خرد شدن ساقه مو می گردد و یکی از دلایل این امر، به خاطر این است که چربی مفید روی مو را کاملا از بین می برد.

مراقبت موی کراتین در استخر

- مهمترین آسیبی که کلر بر مو‌ها وارد می‌کند ریزش آن‌ها است.

- بعد از آن کلر میتواند به مرور زمان موهایتان را خشک و شکننده شود.

- مو‌ها نسبت به قبل کدر شده و شفافیت همیشگی مو از بین برود.

- کلر با از بین بردن چربی طبیعی مو‌ها و پوست سر جنس مو‌های شما را سفت و خشن می‌کند.

مراقبت از موها، در دو مرحله باید انجام شود.اول قبل از ورود به استخر و دوم بعد از خروج از آن. این دو مرحله به یک اندازه مهم هستند و حتما باید رعایت شوند.

اقدامات قبل از ورود به استخر:

1- به موهای خود روغن بزنید (این کار موهای شما را واترپروف می کند و با ایجاد یک لایه دور ساقه مو و همچنین روی پوست سر، از آن محافظت می کند. با این روش، ترکیبات کلر به کوتیکول مو وارد نمی شود و رنگ و بافت مو آسیبی نمی بیند.همچنین از سبز شدن موهای بلوند جلوگیری می کند)

2- دوش بگیرید ( موهای خود را زیر دوش، کاملا خیس کنید. موهای خیس، کمتر آب کلر دار استخر را به خود جذب می کند. همچنین این کار باعث می شود مواد شیمیایی روی موهای شما رسوب نکند)

3- نرم کننده بزنید ( نرم کننده بزنید. با استفاده از نرم کننده، علاوه بر تغذیه موها، یک لایه محافظ هم دور ساقه مو تشکیل می شود تا مواد آسیب زننده، به مو نرسد)

4- از کلاه شنا استفاده کنید ( تمام موهای خود را داخل کلاه شنا قرار دهید. کلاه شنا، موهای شما را خشک تر نگه می دارد و مانع رسیدن آب استخر به آن می شود)

اقدامات بعد از خروج از استخر:

1- موها را شامپو بزنید ( بعد از خروج از استخر، بلافاصله موهای خود را با شامپو بشویید. ترکیبات کلر، با گذشت زمان، سخت تر از روی مو شسته می شود.)

2- بعد از شستن موها، می توانید برای جلوگیری از خشکی موها، از یک ماسک موی بعد از حمام استفاده کنید.

3- موها را شانه کنید ( با یک شانه دندانه درشت، موهای خود را شانه کنید تا گره های احتمالی باز شود و موها دچار وز و خرد شدگی نشود)

مراقبت موی کراتین در استخر

جهت رزرو ساعت و روز خدمات در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.


مراقبت از کراتین مو

یکی از تفریحات پر طرفدار برای جوانان مخصوصا در فصل گرم تابستان استخر رفتن است. کلر موجود در آب استخر به شدت بر کراتین مو شما تاثیر می گذارد و از عمر آن می کاهد.

مراقبت از مو قبل و بعد از استخر

پس از چرب کردن موها از کلاه شنا استفاده نمایید . نکته : اگر موی خود را کراتین کرده این قبل از کلاه شنا ختما موی خود را سلفون بپیچید سپس کلاه شما روی مو بگذارید ...

‏حالت دادن به مو قبل از شنا · ‏موی خود را چرب کنید · ‏اثر کلر روی مو

پس از کراتینه استخر و دریاچه ممنوع

پس از انجام خدمات کراتینه صافی و کراتینه احیا نمی توانید به استخر بروید چون کلر آب مو را خشک نموده و باعث خشکی ...

‏مراقبت از موی کراتینه شده در - ‏رنگ کردن مو پس از کراتینه...

اصول و نحوه مراقبت از موهای کراتینه شده به صورت حرفه ای - ...

روش های مراقبت از موهای کراتین شده آشنا باشید و بهترین مراقبت رو ... آب کلر دار استخر نداشته باشه و بعد از شنا کردن هم موهاتون رو فورا ...

مراقبت از موها در استخر

ترکیبات کلر برای از بین بردن میکروبها و حفظ بهداشت محیط استخر استفاده می شود.گرچه کلر شما را از انواع عفونتها و بیماریها دور نگه می دارد ...

نگهداری و مراقبت از موهای کراتینه شده

آب شور و آب کلر دار، به موهای کراتینه شده شما آسیب وارد می‌کند همچنین، این مواد موجود در آب استخر، کراتین موهایتان را از بین می‌برند پس یا قبل از شنا یک کلاهک ...

اگر موهایتان را کراتینه کردید، این مطلب را از دست ندهید

موهای رنگ شده و کراتینه شده به مراقبت بیشتری نیاز دارند. ... آب شور دریا و یا آب کلر دار استخر موجب از بین رفتن کراتین موها شده و می‌تواند ...

مراقبت بعد از کراتینه کردن مو شامل چه مواردی می‌شود؟

پیش از این هم گفتیم که آب شور و آب کلر دار باعث از بین رفتن کراتین موها می‌شوند. همانطور که می‌دانید آب استخر کلردار بوده و برای موهای کراتینه ...

دیدگاه خود را بیان کنید