اولاپلکس یا پلکس تراپی و احیا مو

اولاپلکس تراپی و یا پلکس تراپی روشی است که پیوندهای دی­سولفید آسیب ­دیده مو را که در اثر دکلره، رنگ مو، ریباندینگ مو، براشینگ و …شکسته شده را بازسازی می­ کند.

اولاپلکس تراپی و یا پلکس تراپی روشی است که پیوندهای دی­سولفید آسیب ­دیده مو را که در اثر دکلره، رنگ مو، ریباندینگ مو، براشینگ و …شکسته شده را بازسازی می­ کند.

اولاپلکس یا پلکس تراپی و احیا مو

پنج‌شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۶۳ بازدید

یکی از اصلی ترین اجزای داخلی موی شما دی سولفید می باشد. برای حفظ ساختار مو، باید همیشه دی سولفید در موهای خود داشته باشید. پیوندهای دی سولفیدی مو در اثر رنگ کردن و استفاده از حرارت شدید و درمان ‌های شیمیایی شکسته می ‌شوند. اولاپلکس تراپی با اتصال مجدد این پیوندهای شکسته شده، استحکام مو را افزایش می‌دهد. در نهایت این محصول پرطرفدار، ظاهری حجیم تر و قوی تر به موها می‌ بخشد.

اولاپلکس فاقد سیلیکون، سولفات، آلدئید، فتالات و DEA می باشد. در ساختار اولاپلکس روغن وجود ندارد.حضور ماده ی بیس آمینو پروپیل دی گلیکول دی مالوات سبب پیوند مجدد پیوندهای سولفیدی مو می شود. وجود پیوندهای یونی قوی سبب حلالیت بالای این ماده در آب شده و در نتیجه اولاپلکس به راحتی به مو نفوذ می کند.


اولاپلکس تراپی راحت ترین راه نجات بخش و احیاگر بی نظیر موهای شما است که موهایتان را از هر گونه خشکی، وزی، ترد شدن و الاستیک شدن نجات می دهد.
اولاپلکس در واقع اعجاز در رنگ هست، که این تضمین را به شما میدهد که موها بدون اسیب به روشنترین پایه برسد ومناسب موهای مشکی وشرابی شده وضعیف است در واقع Olaplex بزرگترین تغییر دهنده رنگ در مو است که با اتصال مجدد پیوندهای گوگردی دی سولفید، موها را نیز ترمیم می کند.
معمولا بدنبال پلكس تراپی و رفع آسيب ساختمان داخلی مو يك ترميم مثل بوتاكس يا كراتين توصيه ميشود تا مو از نظر ساختمان خارجی هم احيا شود.

اولاپلکس تراپی مو

اولاپلکس شماره ۱

این اولین مرحله اولاپلکس تراپی است. این شماره پیوندهای دی سولفید شکسته مو را از نو ساخته و روند جلوگیری از آسیب و ترمیم مو را آغاز می‌کند.

متخصصان همیشه توصیه می‌کنند که اولاپلکس را همراه با رنگ مو بزنید. اما می‌توان اولاپلکس شماره ۱ را مستقیماً به تمام رنگ‌ها و دکلره مو اضافه کرد تا از آسیب دیدن موها در بهترین حالت ممکن جلوگیری کند. اولاپلکس شماره ۱ زمانی استفاده می‌شود که موها در حال رنگ شدن هستند. در این مرحله، اولاپلکس با رنگ مخلوط شده و مستقیما روی موهای شما اعمال می ‌شود.

اولاپلکس شماره ۲

مرحله دوم پلکس تراپی برای بازسازی و بازیابی هرگونه پیوند شکسته باقیمانده است که قوی ترین، براق ترین و سالم ترین موها را برای شما ایجاد می‌کند. این مرحله بعد از رنگ کردن مو، اما قبل از شامپو زدن انجام می‌شود تا اطمینان حاصل شود که هر تار مو به خوبی به محصول آغشته شده است. اولاپلکس شماره ۲ هنگام شست و شوی رنگ کاربرد دارد. به این طریق که بعد از شستن رنگ، آن را روی سر خود بمالید و پس از ۲۰ دقیقه آبکشی کنید. این مرحله مانند ماسک عمیق مو عمل می ‌کند.

اولاپلکس شماره ۳

این معجزه کوچک که هفته‌ای یک بار در خانه انجام می‌شود ، پیوندهای دی سولفیدی شکسته شده بین جلسات درمان شما را بازسازی می‌کند. بنابراین می‌توانید بدون نگرانی از آسیب، رنگ و مدل موی مورد علاقه خود را حفظ کنید. اولاپلکس شماره ۳ توسط شما انجام می‌ شود. این مرحله درواقع یک درمان خانگی است که هفته ‌ای یک بار انجام می‌شود. محصول را روی موهای مرطوب خود بمالید. سپس طوری شانه بزنید که محصول به تمام تار موها برسد. حداقل ۱۰ دقیقه بگذارید روی موهایتان بماند و بعد آبکشی کنید.

اولاپلکس شماره ۴ و ۵

اولاپلکس شماره ۴، معروف به شامپو، ضمن تمیز کردن ملایم انواع موها، پیوندهای آن را ترمیم می‌کند. با هر شستشو می‌توانید از رطوبت، قدرت و قابلیت کنترل موهای خود لذت ببرید

اولاپلکس شماره ۵ یا کاندیشنر،‌ بدون افزودن وزن اضافی باعث بازیابی، ترمیم و هیدراته شدن موهای شما می‌شود و آن را سالم و براق نگه می‌دارد.

اولاپلکس شماره ۶

این شماره به شما کمک می‌کند تا به مدت ۷۲ ساعت از از موهای وز و خشک خلاص شوید. اولاپلکس شماره ۶ از انواع موها از جمله موهای رنگ شده، آبرسانی و محافظت می‌کند.

این محصول موها را تقویت و مرطوب می‌کند و در نتیجه احساس صاف و ابریشمی شدن را در موهای شما ایجاد می‌کند. مقدار کمی از محصول را به موهای مرطوب یا خشک از وسط تا انتهای آن بمالید. موهای خود را شانه کنید و هر طور که می‌خواهید حالت دهید.

اولاپلکس شماره ۷

آخرین نسخه از خانواده اولاپلکس که حاوی روغن باندینگ است. روغن باندینگ فوق العاده سبک است و به طور چشمگیری درخشندگی مو را افزایش می‌دهد، به موها لطافت و قدرت می‌بخشد و انواع موها و بافت‌ها را تقویت می‌کند. اگر از ابزارهای حرارتی برای مدل دادن به موهایتان استفاده می‌کنید، این محصول می‌تواند موهای شما را در برابر حرارت ۲۳۰ درجه سانتیگراد محافظت کند.

اولاپلکس تراپی مو

فواید اولاپلکس تراپی مو

صافی، درخشندگی، استحکام و سلامت مو
بهبود آسیب موها ترمیم موها ( اولاپلکس کمک می کند تا موهای شما برای رنگ و دکلره آماده و مقاوم باشند.)
محکم تر کردن ریشه مو ( فر دائم موجب تضعیف ریشه موها می شود اولاپلکس تراپی باعث محکم تر شدن ریشه مو می شود.)
بهبود شکنندگی موها ( شکنندگی موها باعث از بین رفتن زیبایی مو می شود. با این روش، شکنندگی موها تا حد زیادی درمان می شود.)
محافظت از مو در برابر آسیب های شیمیایی (این روش، موها را در روند رنگ کرن محافظت می کند و از آسیب بیشتر جلوگیری می کند.)

اولاپلکس تراپی مو

جهت رزرو ساعت و روز خدمات در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید یا از قسمت رزرو انلاین وقت خود را رزرو نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.


اولاپلکس تراپی چیست

و مناسب چه افرادیست؟ - کراتینه مو ...

پلکس تراپی به کمک دستگاه گان. در مرکز مروارید تمام روش های فوق انجام میشود. ولی توصیه ما اولاپلکس تراپی با استفاده از دستگاه نانو استیم گان ...

اولاپلکس جدید مو با اولاپلکس تراپی

اولاپلکس برای صافی مو. آموزش پلکس تراپی مو. در این ماده احیا بخش – موادی مانند سولفات، سیلیکون یا حتی روغن وجود ندارد. پس این ماده با سایر ...

مزایای شگفت انگیز اولاپلکس تراپی مو

اولاپلکس تراپی مو، موهایی که در اثر رنگ و یا دکلره آسیب دیده‌اند ... فواید اولاپلکس تراپی مو; معایب استفاده از اولاپلکس تراپی مو چیست ؟

اولاپلکس تراپی چیست؟ و معرفی انواع آن؟

اولاپلکس تراپی و یا پلکس تراپی روشی است که پیوندهای دیسولفید آسیب دیده در موهایتان که در اثر دکلره، رنگ مو، ریباندینگ مو، براشینگ و …

پلکس تراپی مو

اموزش کار با اولا پلکس. برای اولاپلکس در هر 80 میل اب مقطر ده میل فاز یک اضافه میشود ، به همین حالت اضافه یا کم میشود و باید به صورت دقیق با ...

اولاپلکس تراپی یا پلکس تراپی چیست و چگونه انجام میشود؟

اولاپلکس تراپی و یا پلکس تراپی روشی است که پیوندهای دیسولفید آسیب دیده در موهایتان که در اثر دکلره، رنگ مو، ریباندینگ مو، براشینگ و…

دیدگاه خود را بیان کنید