خاویار تراپی و روند انجام آن

خاویار تراپی مو یکی از انواع تراپی موهاست که در سالن های زیبایی و مراکز کراتینه و صافی بوفور مورد استفاده قرار می گیرد.

خاویار تراپی مو یکی از انواع تراپی موهاست که در سالن های زیبایی و مراکز کراتینه و صافی بوفور مورد استفاده قرار می گیرد.

خاویار تراپی و روند انجام آن

پنج‌شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۵۱ بازدید

خاویار تراپی مو نوعی روش احیا کننده مو است. خاویار تنها یک غذای نرم و محبوب در جهان نیست. بلکه یکی از روش های احیا و صافی مو نیز به شمار می‌رود. این ماده لوکس و پرخاصیت فواید زیادی برای موها دارد که باعث شده به یک روش درمانی و زیبایی پرطرفدار مو تبدیل شود. خاویار تراپی مو یکی از انواع تراپی موهاست که در سالن های زیبایی و مراکز کراتینه و صافی بوفور مورد استفاده قرار می گیرد. در خاویار تراپی از محصولات خاویار استفاده می شود. این محصولات دارای مواد معدنی و ویتامین ها هستند این موارد شامل ویتامین A است که مانع از ریزش موها و ریزش موهای شما می شود ، ویتامین D که از ریزش مو پیشگیری می کند و اسیدهای چرب امگا ۳ هم به شما کمک می کند موهای شما مرطوب شود.

این روش باعث زیبایی و درخشندگی مو، رفع مشکلات و احیای تارهای مو می‌شود. این روش درمانی اغلب بدون دستگاه و همچنین بدون هیچگونه درد و ناراحتی انجام می‌شود.
در این روش علاوه بر دانه‌های خاویار از فرآورده ها و ماسک مو خاویار نیز استفاده می‌شود.

خاویار تراپی

- موهای کم حجم

- موهای نازک

- موهای آسیب دیده

- موهایی که به طور دائم رنگ یا دکلره شده اند

- موهای کدر

- موهای پر گره

خاویار تراپی

این روش در سه مرحله انجام می‌شود. مرحله شست و شو، مرحله آغشته کردن موها، گرم کردن و شست و شو

۱. شستشوی مو

اولین مرحله در انجام روش خاویار تراپی مو، شستشوی موها می باشد. در این مرحله باید موهای خود را با استفاده از محصولات شوینده ملایم بشویید.

۲. استفاده از ماسک موی خاویار

مرحله دوم اغلب بعد از این که موها کاملا خشک شدند انجام می شود. در این مرحله که تقریبا مهم‌ترین مرحله محسوب می‌شود، باید موها را به ماسک مو آغشته کنید. برای انجام این کار موها را به دسته های کوچک تقسیم کرده و سپس هر قسمت از موها را به خوبی به ماسک مو آغشته کنید. سپس هر قسمت را توسط فویل های قلعی به صورت مجزا بپوشانید.

۳. سر خود را به خوبی بپوشانید

در مرحله سوم تمام قسمت سر را با استفاده از کلاه یا حوله بپوشانید و برای چند دقیقه از دستگاه بخار کلاهی و یا سشوار برای گرم شدن و حرارت دادن به موها استفاده کنید. گرم کردن موها در این مرحله باعث می‌شود مواد معدنی موجود در ماسک بهتر به بافت مو نفوذ کنند و در نتیجه تاثیرگذاری آن افزایش یابد.

۴. مجدد موهای خود را بشویید

در مرحله آخر، بعد از برداشتن حوله یا کلاه، فویل ها را باز کنید، سپس موها را شانه کرده و به خوبی بشویید.

۵. مراقبت از خاویار تراپی

ماسک خاویار:
ماسک آن شامل Abbysine که کاملا التیام بخش است و خواص ضد آلرژی دارد. Gluco_lipid در خاویار، ترکیبات فعال چربی دارد. ماده Cerammide این ماسک، احیا کننده و مقاوم کننده فیبر موهاست. ماده Cationic Derivatives موها را لطیف و درخشان می کند و گره ها را از بین می برد.

خاویار دارای ویتامین ها و مواد معدنی است. این مواد دارای ویتامین A است که از ریزش موها جلوگیری می شود ، ویتامین D که از ریزش مو جلوگیری می کند و اسیدهای چرب امگا ۳ هم به شما کمک می کند موهای شما مرطوب شود.
خاویار تراپی موهای شما را از ریشه تا انتها مرطوب کرده و آن را قدرتمندتر کرده و براق تر به چشم می آید. در حالی که برای موهای خشک ، صدمه دیده و خشک توصیه می شود و ولی موهای سالم هم کار می کند زیرا به محافظت آن کمک می کند.

خاویار تراپی

برای گرفتن نتیجه بهتر، با شما هستیم در مرکز تخصصی مریم فریدونی با، ارائه خدمات احیا و درمان موهای زیبای شما
نتیجه کارها را میتوانید در گالری تصاویر بخش نمونه کارهای سالن مشاهده نمایید.

جهت رزرو ساعت و روز خدمات مو در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.


خاویار تراپی مو چیست؟

‏خاویار تراپی مو چیست؟ · ‏مزایای خاویار تراپی مو - از · ‏روش انجام خاویار تراپی مو

فواید خاویار تراپی مو

نتیجه کار چیست؟ — سامر توصیه می کند این کار را هر ماه و نیم یا هر دو ماه انجام دهید. من موافقم – پس از همه ، چرا فکر می کنید موهای خود را با خاویار بکشید؟

‏کدام موها مناسب خاویار تراپی مو... · ‏خاویارتراپی چه اثراتی دارد؟ · ‏نتیجه کار چیست؟ خاویار تراپی چیست و چه فوایدی دارد؟

خاویار تراپی،خاویار تراپی چیست ،خاویار تراپی برای چه موهایی مناسب است،فواید خاویارتراپی، تاثیرات خاویارتراپی،خاویارتراپی چگونه انجام می شود،مزایای ...

آیا خاویار تراپی خشکی و آسیب دیدگی مو را درمان می کند؟

خاویار تراپی چیست و چه فوایدی دارد؟ خاویار تراپی مو یکی از انواع تراپی موهاست که در سالن های زیبایی و مراکز کراتینه و صافی مو مورد استفاده قرار می گیرد.

خاویار تراپی چیست و چه فوایدی دارد؟

خاویار تراپی چیست فواید خاویار تراپی برای موخاویار تراپی یکی از انواع تراپی هاست که از محصولات خاویار استفاده می شود این...

فواید خاویار تراپی برای مو

موهایی که به طور دائم رنگ یا دکلره شده اند; موهای کدر; موهای پر گره. خاویار تراپی, خاویار تراپی چیست, خاویار تراپی برای چه موهایی مناسب است, فواید خاویارتراپی

خاویار تراپی مو

خاویار تراپی چیست و چه کاربردی دارد؟ خاویار تراپی را می توان با دو دستگاه فروزن آیرون و پیکو استیم انجام داد و برای این کار نیاز داریم که ...

خاویار تراپی علاوه بر تقویت و براق شدن موها،باعث مرطوب شدن آنها از ناحیه ریشه می شود. این کار به دلیل عدم وجود عوارض جانبی،حتی برای موهای سالم هم به کار می رود.

آیا خاویار تراپی خشکی و آسیب دیدگی مو را درمان می کند؟

خاویار تراپی چیست؟ خاویار تراپی یکی از انواع تراپی هاست که از محصولات خاویار استفاده می شود. این محصولات دارای مواد معدنی و ویتامین ها هستند ...

انواع تراپی مو - خاویارتراپی

انواع تراپی مو چیست ؟ ... تراپی انواع مختلفی دارد : آرگان تراپی، خاویار تراپی، کره تراپی، بوتاکس تراپی، پلکس تراپی و پروتئین تراپی و اوزون ...

خاویار تراپی چیست فواید خاویار تراپی برای مو خاویار تراپی یکی از انواع تراپی هاست که از محصولات خاویار استفاده می شود. این محصولات دارای مواد معدنی و ...

خاویار تراپی مناسب برای موهایی ست که به طور طبیعی و یا در اثر مواد شیمیایی نازک شده و گره میخورند، خاویار به موی ما ضخامت و پوش میدهد. خاويار تراپي يه تراپي ...

دیدگاه خود را بیان کنید