هیدرودرمی مو و خواص آن

هیدرودرمی یا آبرسانی موی سر روشی مناسب برای تقویت فولیکول های مو می باشد.

هیدرودرمی یا آبرسانی موی سر روشی مناسب برای تقویت فولیکول های مو می باشد.

هیدرودرمی مو و خواص آن

پنج‌شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۲۲۴ بازدید

هیدرودرمی مو یا آبرسانی موی سر روشی مناسب برای تقویت فولیکول های مو می باشد. هیدرودرمی مو در واقع همان آبرسانی پوست سر جهت تقویت فولیکول های مو می باشد که نقش مهمی بر رشد بهتر و ارتقای کیفیت موها دارد. با افزایش سن هر فردی شاهد ریزش و کاهش ضخامت تارهای موی خود خواهد شد که در این شرایط تقویت فولیکول های مو می تواند در بهبود وضعیت موها بسیار موثر عمل نماید. نکته ی قابل توجه آنکه هیدرودرمی مو برای آن دسته از افرادی که از روش های تهاجمی مانند مزوتراپی می ترسند انتخاب کاملا مناسبی بوده و علاوه بر بهبود وضعیت پوست سر، می تواند بر وضعیت موها حتی قبل از شروع ریزش مو اثرات مطلوبی داشته باشد.

هیدرودرمی مو

هیدرودرمی مو به مراتب جوابدهی سریع تر و بهتری نسبت به استفاده از محصولات مراقبتی دارد.
دستگاه هیدرودرمی که به اسم دستگاه دیزینک گالوانیک هم شناخته می شود در واقع یکی از بهترین و کاربردی ترین اختراعاتی است که در بحث زیبایی و جوانسازی پوست به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه هیدرودرمی توسط جریان الکتریسیته کار می کند و کاملا بی ضرر است. هیدرودرمی گالوانیزه روشی است که در آن به کمک قطب‌ها و الکترود‌های منفی و مثبت سلول‌های پوستی تحریک می‌شوند.

یکی از کارکردهای "های فرکانس" دستگاه هیدرودرمی که به اختصار HF نامیده می شود، تقویت فولیکول های ضعیف مو با استفاده از تحریک الکتروفرکانس است. این ویژگی در خصوص مناطقی که فاقد فولیکول مو هستند، کارایی نخواهد داشت.

اگر می خواهید فولیکول موی سر خود را تغذیه کنید باید اجازه دهید مواد پروتئینه و ویتامینه حداقل 15 دقیقه روی سر شما بماند. با استفاده از روش گالوانیک و عصاره خالص مواد با سرعت بیشتری به عمق پوست سر نفوذ کند و تاثیر بالایی داشته باشد و باعث رشد موی شما می شود.

ویتامینه غیر تزریقی مو در واقع رساندن مواد مورد نیاز برای تقویت مو به ریشه آن است که توسط دستگاه هیدرودرمی و با کمک مواد ویتامینه انجام میشود. این روش در ریزشهای خفیف و برای تقویت ریشه مو بکار میرود و خاص کسانی است که از روشهای تزریقی مثل مزوتراپی را نمی پسندند یا در آن حد نیاز به درمان را احساس نمیکنند.

کارکردها:

دستگاه هیدرودرمی دارای سه عملکرد اختصاصی با استفاده از هشت پروب جانبی به ترتیب ذیل است:

- گالوانیک یا آبرسانی (Galvanic-Hydration)

1- پروب گوی های غلطان برای ابرسانی پوست صورت و گردن و دست

2- پروب گوی دوشاخه برای آبرسانی پوست دور چشم

- دزن یا پاکسازی (Desinc)

3- دارای یک پروب برای پاکسازی منافذ عمیق پوست است

- فرکانس بالا High Frequency

4- یک پروب شانه ای برای تقویت فولیکول های مو

5- یک پروب ضدآکنه

6- یک پروب ویژه گردن

7 و 8- دو پروب قارچی شکل UV و IR (به ترتیب ماورابنفش برای ویتامینه سازی و مادون قرمز برای لکه بری)

دستگاه هیدرودرمی مو

موها در طول یک ماه حدود یک تا دوسانتی متر رشد میکند، اما با توجه به شرایط اقلیمی و همچنین شرایط نامطلوب آلودگیهای هوا ، اختلالاتی در روند طبیعی رشت مو حادث خواهد شد.

افزایش گردش خون کف سر

- با رشد تکنولوژی و آلودگی هوا و کمتر شدن تحرک ، عوامل بیرونی و درونی بسیاری بر ساختار پوست و مو تاثیر میگذارد که یکی از عوامل درونی آن کاهش خونرسانی و در نتیجه تاثیرات منفی نرسیدن اکسیژن و مواد مغذی به ریشه ی مو میباشد ، نرسیدن خون باعث اضافه شدن بافت پوست مرده و در نتیجه کمتر شدن سطح دریافت مواد و هوا و از طرفی جذب بیشتر آلودگیهای موجود در هوا شده و در کیفیت و لطافت مو تاثیر گذار خواهد بود ، با افزایش خونرسانی از بروز این مشکل جلوگیری شده و تا حدی درمان مشکلات پیش آمده خواهد بود.

پرپشت شدن مو ها

- هر چه منافذ پوست سر باز تر و خونرسانی به بافت بیشتر بشد ، پیازهای مو امکان رشد و تکثیر بیشتری داشته و همچنین مقاومتر خواهند بود ، بنابراین دیر تر کنده شده ، تعداد بیشتری فولیکولهای مویی خواهد داشت و قطر موها هم بیشتر خواهد بود ، تمامی این عوامل باعـث خواهد شد موها پر پشت تر بنظر برسد.

آبرسانی مو

- تا بحال با موهای شکننده و خشک خود روبرو شده اید ، علاوه بر تمامی مواد مغذی و خونرسانی و اکسیژن ، موها برای لطیف بودن نیاز به رطوبت کافی دارند ، و این رطوبت از طرق مختلف جذب مو خواهد شد که یکی از آنها استفاده از آبرسانها و روشهای ابرسانی به بافت مو است ، در حالت طبیعی رطوبت هوا و شستشو با شوینده های مناسب اینکار را انجام میدهند ولی در شرایط کنونی و با توجه به همه آلودگیها و .... باید از روشهای تکمیلی بهره برد.

رشد مجدد مو

- نظر به اینکه موها هم مانند گیاهان هرچه محیط مهیاتر باشد ، رشد بیشتری خواهند داشت ، میتوانیم این برداشت را داشته باشیم که هیدرودرمی یکی از محبوبترین کارها برای ایجاد محیطی امن برای رشد موهای شماست.

افزایش ضخامت مو

- افزایش ضخامت مو با افزایش بیشتر و دوام بیشتر مو حادث میشود ، بطور مثال درختی را در نظر بگیرید که هر چه از عمر آن میگذرد ، البته به شرطی که مواد مورد نیاز خود را داشته باشد ، قطورتر و همچنین ریشه های آن قویتر خواهد شد ، مو هم دقیقا همین شرایط را دارد ، هیدرودرمی باعـ افزایش طول عمر موهای مقاوم ، مقاوم شدن ریشه ی موهای نازک میشود.

سم زدایی کف سر

- افزایش خونرسانی ، پاکسازی سطح پوست و همچنین باز شدن منافذ پوست سر همه باعث سم زدایی و جلوگیری از تجمع سموم در پوست سر میباشد.

فواید هیدرودرمی مو

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات هیدرودرمی در مرکز تخصصی پوست و زیبایی مریم فریدونی در خدمت شما عزیزان هستیم.

جهت رزرو ساعت و روز خدمات در این مجموعه با شماره های تلفن : 44010470 - 021 همراه : 09376230845 تماس حاصل نمایید یا از قسمت رزرو آنلاین وقت خود را رزرو نمایید تا پذیرای حضور شما عزیزان باشیم.


هیدرودرمی یا آبرسانی پوست سر چیست

تقویت مو با هیدرودرمی. هیدرودرمی یا آبرسانی موی سر روشی مناسب برای تقویت فولیکول های مو می باشد. دستگاه هیدرودرمی دارای عملکرد اختصاصی با ...

هیدرودرمی مو قیمت دستگاه هیدرودرمی مو دستگاه هیدرودرمی مو هیدرودرم مو ... کنند و ویتامین C و اسیدهای چرب امگا3 نیز خواص فوق العاده ای برای موها دارند.

هیدرودرمی 0 تا 100 -عوارض هیدرودرمی پوست - دستگاه هیدرودرمی

هیدرودرمی مو چیست ؟
هیدرودرمی مو چیست ؟ فواید هیدرودرمی. از بین رفتن سلول های مرده ی پوستی; 6.2 از بین رفتن چین و چروک پوستی ...

تعداد جلسات لازم برای بهبود کامل پوست - بهترین سن برای انجام هیدرودرمی

هیدرودرمی موی سر

هیدرودرمی موهای سر در کلنیک زیبایی آلما، شهر رشت، استان گیلان. ... افزایش ضخامت مو با افزایش بیشتر و دوام بیشتر مو حادث میشود ،

هیدرودرمی چیست ؟ معرفی مزایا و معایب هیدرودرمی در کلینیک ...

هیدرودرمی ( هیدرودرم ابریژن ) روشی مناسب برای پاکسازی و آبرسانی به پوست است که با استفاده از دستگاه هیدرودرم ( یا همان دستگاه هیدرودرمی ) صورت می پذیرد .

هیدرودرمی چیست؟ مزایا و کاربردهای آبرسانی پوست

هیدرودرمی با دستگاه یکی از شیوه های شاداب کردن پوست است، در این روش به علت رطوبت ... برای کسانی که پوست و موی روشنی دارند دلیل بوجو آمدن لک، سرطان پوست و …

چه مدت زمان میبرد تا نتایج هیدرودرمی نمایان شود؟

هیدرودرمی (آبرسانی به پوست) - دکتر عباس غلامی

هیدرودرمی یا ابرسانی عمقی پوست پوست دارای لایه های مختلفی است که سطحی ترین ... های موی سر را بر عهده دارد و روی تغذیه فولیکول های موی سر هیچ اثری ندارد.

دستگاه هیدرودرمی برای جلوگیری از ریزش مو

کلیپ تست دستگاه هیدرودرمی ضد چین و چروک تقویت کننده موی سر یک فیزیوتراپی کوچک خانگی با امکانات بینظیر مخصوص جوان سازی ، ضد چین و چروک

دراین ویدیو آنچه مشاهده می نمایید کاربری پروب تقویت فولیکول های مو خواهدبود که یکی از کاربردهای دستگاه هیدرودرمی و پروب های شیشه ای

هیدرودرمی پوست چیست؟

هیدرودرمی پوست چیست؟ هیدرودرمی دور چشم با هیدرودرمی برای پوست خشک و هیدرودرمی مو چه تفاوتی دارد؟ دستگاه هیدرودرمی چگونه کار می کند؟

برچسب تقویت مو - سایت تخصصی آموزش و فروش دستگاه ...

هیدرودرمی یا آبرسانی پوست چیست؟

روش‌های درمانی و مراقبتی پوست این روزها تنوع زیادی دارند و هر کدام دارای خواص و فواید متعددی برای پوست هستند. به عنوان مثال می توانید از انواع ...

مزایای هیدرودرمی(آبرسانی) با دستگاه - خدمات زیبایی پوست

فواید هیدرودرمی گالوانیک صورت چیست؟ 1. کاهش بی حالی و پیری و افزایش درخشش پوست : بی حالی یکی از نشانه های اصلی پیری است و گالوانیک صورت تمام ...

هیدرودرمی | آبرسانی به پوست | رطوبت پوست

شناخته شده ترین راهکار ، راهکار مزوتراپی در این زمینه است و از طرفی می توان به کمک تزریق موادی که خاصیت جذب رطوبت دارند خاصیت طراوت و رطوبت پوست ...

های فرکانسی یا هیدرودرمی چیست؟ چگونه انجام میگیرد و چه ...

های فرکانسی یا هیدرودرمی از روش های درمانی مراقبت از پوست است که به منظور درمان و جلوگیری از آکنه، جوانسازی، از بین بردن چین و چروک و رشد مو ...

هیدرودرم ابریژن صورت چیست و چقدر هزینه دارد

یعنی همزمان با لایه برداری، موادی را به پوست وارد می‌کنیم که خاصیت جوانسازی و درمانی دارند. در عین حال اساس مراحل درمانی بسیار ساده‌اند

هیدرودرمی - چیست | برای - پوست - صورت - مو

هیدرودرمی مو در واقع همان آبرسانی پوست سر جهت تقویت فولیکول های مو می باشد که نقش مهمی بر رشد بهتر و ارتقای کیفیت موها دارد. با افزایش سن هر فردی

دیدگاه خود را بیان کنید